Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1100 Klara wyznaje Hubertowi, że chce mieć z nim dzieci, ale nie przed ślubem. Irena mówi Olgierdowi, że jest potworem i że musi sobie znaleźć jakąś pracę! Irek jest skacowany po wieczorze kawalerskim Klemensa. Ślub Liliany przebiega bez niespodzianek. Róża jest smutna, że Sabina się wyprowadza do Tomali.

"Pierwsza miłość"

odc. 1874 Marysia jest zaniepokojona, że Beata będzie jej nową sąsiadką. Wieczorem do drzwi Beaty puka... mąż Filip! W "Barbarianie" zjawia się tajemniczy mężczyzna o imieniu Dariusz, który chce rozmawiać z menedżerką lokalu. Mikser z Natanem postanawiają rozwiązać tajemnicę sobowtóra Igora. Natan udaje się do szkoły językowej, by porozmawiać z Piotrem. Aleks mówi Erykowi, że jest szantażowany przez Wiktora.

"Baron24"

odc.9, 10 Barona odwiedza kolega, którego od zawsze prześladuje pech. Po chwili w pobliżu dochodzi do wypadku. Na stacji zjawia się też autor poradnika dla zdradzanych mężczyzn. Obserwując Sylwię stwierdza, że nie jest ona wierna mężowi.

"Żywe trupy"

odc.5 Jacqui odkrywa, że Jim został ugryziony. Obozowicze zastanawiają się, w jaki sposób mu pomóc. Daryl chce go zabić, ale powstrzymuje go Rick. Amy zamienia się w nieumarłego i Andrea podejmuje decyzje o zastrzeleniu jej. Ocalali ruszają do centrum zwalczania chorób.

"Moda na sukces"


odc.5958 Whip zwierza się Brooke ze swoich problemów małżeńskich. Bill ostrzega Olivera, że powie Hope o intrydze, którą Jones zaplanował z Amber. Oliver wypytuje Hope, czy ma u niej jeszcze szanse.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"


odc.9 Na ulicach miasta pojawia się wojskowa broń szturmowa. Niebawem zostaje zamordowany mężczyzna, jak się okazuje, ekspert w dziedzinie balistyki. W śledztwo angażują się agenci FBI. Mało doświadczony Pratt otrzymuje pomoc od D.B. Russella.

"Białe kołnierzyki"

odc.11 Wnuczka June potrzebuje dawcy nerki, ale z nieznanych powodów zostaje usunięta z listy oczekujących. June dostaje pewną propozycję. Neal i Peter podejmują śledztwo w sprawie nieuczciwych lekarzy. Peter próbuje oczarować kobietę, która ma ważne informacje.

"Ben Hur"

odc.4 Zbliża się termin wyścigu rydwanów. Juda przekonuje właściciela stajni, by wybrał go na woźnicę. Chce stawić czoła Messali i zemścić się za wyrządzone mu i jego bliskim krzywdy. W pojedynku z Judą Oktawiusz odnosi poważne rany.

"Galeria"

odc.155 Anita w stanie krytycznym trafia do szpitala. Okazuje się, że została zaatakowana przez Darię. W galerii zjawia się Sylwia, która ma stworzyć nowy wizerunek firmy Tadeusza. Sebastian staje się obiektem westchnień trzydziestopięcioletniej Ady.


Sobota


"Komisarz Alex"

odc.58 Na skutek wybuchu w swoim mieszkaniu ginie autor powieści kryminalnych, Horn. Okazuje się, że stracił życie dokładnie tak, jak pierwsza ofiara jego książki, zabita przez helikopter zabawkę. Orlicz i Puchała zatrzymują męża redaktorki Gandeckiej, która pracowała nad dziełami autora. Są przekonani, że zabił on pisarza z zazdrości. Trop okazuje się fałszywy, bo w czasie jego pobytu na komendzie ktoś próbuje zamordować jego żonę za pomocą samochodu zabawki wypełnionego dynamitem. Życie ratuje jej Alex. Orlicz podejrzewa, że za zamachami stoi inny pisarz, konkurent Horna. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest portier z wydawnictwa, Gut. Sytuacja komplikuje się, gdy porywa on prezesa wydawnictwa i zabiera go do nieczynnej fabryki.


Niedziela

"Słodkie życie"

odc.6 Marzena informuje brata o planowanym wyjeździe na konferencję do Jachranki. Prosi Jurka, żeby zachował wszystko w tajemnicy, ale on mówi o tym Januszowi. Na wieść o wyjeździe żony stan cukiernika ulega gwałtownemu pogorszeniu.

"Sherlock"

odc.6 Demoniczny Moriarty rzuca Holmesowi wyzwanie. By sprowokować przeciwnika, przeprowadza równoczesne ataki na londyńską Tower, Bank of England i więzienie w Pentonville. Jeśli detektyw go nie przechytrzy, może zginąć wiele osób.

"Lekarze"

odc.6 Lekarze próbują ocalić nogę pacjentowi, któremu grozi amputacja na skutek błędu medycznego. Sylwia wkracza w świat nowych, snobistycznych znajomych Daniela. Nie czuje się tu dobrze. Tymczasem Orda zaczyna coraz bardziej lubić swoją pracę.

"Ranczo"

odc.97 Sukces terapii Więcławskich zachęca Hadziukową i Solejukową do podjęcia próby ratowania swoich związków małżeńskich. Udaje im się przełamać opór niechętnych mężów. Obaj, w poczuciu zagrożenia, nie chcą jednak rozstawać się w czasie terapii. Wkrótce dochodzi do nietypowej wymiany - Hadziukowa przenosi się do Solejukowej, zaś mężczyźni zamieszkują razem. Mieszkańcy dworku oczekują na wieści z wystawy prac Kusego w Nowym Jorku. Senator i Czerepach, po zwerbowaniu na listy wyborcze do senatu Solejuka, Wargacza i innych im podobnych, zaczynają kompletować grupę kandydatów do sejmu wśród miejscowych intelektualistów. Do akcji włącza się senatorowa, która przekonuje farmaceutę, aby zgodził się kandydować.

"Kości" 

odc.172 Temperance i Seeley biorą udział w próbie przed ślubem. Laboranci badają szczątki kobiety, która zmarła w latach 70. XX w. Okazuje się, że była pracownicą Działu Rękopisów Biblioteki Kongresu USA. W jej rzeczach znajdują zniszczony, ale bezcenny list.

"Revolution"

odc.8 Charlie i jej kompani stają się celem bezwzględnego Straussera. Jego zakładniczką jest siostra Nory, Mia. Przyjaciołom udaje się ją uwolnić. Ocalona dziewczyna próbuje przekonać krewną, aby pojechała z nią do Teksasu, gdzie mieszka ich ojciec.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje