Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1095 Marek skarży się Marii, że Nina chce mu odebrać Witka. Postanowiła, że razem wrócą na stałe do Austrii. Hubert próbuje uspokoić Klarę. Uważa, że Olgierdowi nie należą się alimenty, ponieważ ma teraz bogatą żonę. Magda pojawia się w instytucie. Na miejscu słyszy, że Antoine wcale nie chciał, by tu pracowała...

"Pierwsza miłość"

odc. 1869 Szymon zastanawia się, kto zaopiekuje się mieszkaniem podczas jego półrocznej nieobecności. Kaśka sugeruje, by wynajął je Beacie. Aleks bukietem kwiatów próbuje ponownie wkupić się w łaski Marysi. Tymczasem dowódca podejmuje decyzję o włączeniu go do kolejnej akcji.

"Baron24"

odc.7, 8 Na stacji zjawia się przystojny i bogaty Boguś Cybula. Ojcem chłopaka jest stary znajomy Teresy, wpływowy przedsiębiorca. Kobieta postanawia wydać Paulę za Bogusia. Jej plany kończą się fiaskiem, gdy okazuje się, że mężczyzna jest gejem.

"Żywe trupy"

odc.4 Rick obiecuje Darylowi, że pomoże mu szukać brata Merle’a, jak tylko odzyskają broń z czołgu. Mężczyzna zgadza się na taki układ. Plan szybko się komplikuje, gdy wracający z uzbrojeniem Glenn zostaje zaatakowany i porwany przez dwóch mężczyzn.

"Moda na sukces"


odc.5954 Amber pyta Ricka o możliwość zatrudnienia w firmie Forresterów. Opowiada jemu i Hope o uczuciach Olivera. Ridge informuje Brooke, że Taylor zdecydowała się zaakceptować kolekcję "Tabu".

"Kryminalne zagadki Las Vegas"


odc.8 Śledczy badają trzy pozornie nie związane ze sobą zbrodnie. Dochodzenie prowadzi ich do emerytowanego, znajdującego się w ostatnim stadium raka detektywa, który może realizować prywatny plan zemsty na przestępcach. Willows i Russell sądzą, że nie działa on sam.

"Białe kołnierzyki"

odc.10 Peter i Neal obserwują sędzię Michelle Clark, która zajmuje się nieruchomościami. Podejrzewają, że jest zamieszana w sprawę dotyczącą oszustwa hipotecznego. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta ma powiązania z ich wrogiem, agentem Garrettem Fowlerem.

"Ben Hur"

odc.3 Kwintus Ariusz zapoznaje Judę z cezarem Tyberiuszem. Jakiś czas później umiera, pozostawiając swój majątek Ben Hurowi. Żydowski książę powraca do Jerozolimy. Odkupuje swój stary dom. Udaje mu się też ustalić miejsce pobytu narzeczonej Estery.

"Galeria"

odc.154 Woydatt organizuje oficjalne spotkanie z przyszłymi kontrahentami. Biznesową prezentację przerywa pojawienie się Adama, który robi wszystko, aby zaszkodzić wizerunkowi galerii. Wanda daje się namówić na randkę z Ignacym.


Sobota


"Komisarz Alex"

odc.57 W pobliżu torów kolejowych umiera bezdomny. Wygląda, jakby został uduszony, ale na jego ciele brak śladów ataku. Wynik próbki krwi z laboratorium pozwala ustalić policjantom, że mężczyzna zatruł się gazem bojowym. Orlicz i jego współpracownicy docierają do kurierów, którzy odbierali niedawno przesyłkę z kolejowego cargo. Na podstawie ich relacji sporządzają portret pamięciowy pośrednika, który zlecił dostarczenie tej przesyłki. Trop prowadzi do znanego złodzieja recydywisty, "Batmana". Zatrzymany mężczyzna początkowo nie chce współpracować, ale zmienia nastawienie, gdy dowiaduje się, że jego wspólnik planuje użyć śmiertelnie niebezpiecznego sarinu. Przestępca chce wykorzystać gaz podczas napadu na wystawę diamentów.


Niedziela

"Słodkie życie"

odc.5 Januszowi psuje się samochód, który odebrał z przeglądu. Jurek zaprasza na kolację sąsiada z Niemiec. Namawia Marcela, by zainstalował w pokoju ukrytą kamerę. Podczas kolacji dochodzi do wymiany zdań między gościem a Januszem.

"Sherlock"

odc.5 Na Baker Street pojawia się Henry Knight. Twierdzi, że przed dwudziestu laty jego ojciec został rozszarpany przez diabła. Ostatnio Knight znów zauważył takie same jak wówczas ślady bestii. Holmes, któremu brakuje ciekawych spraw, przyjmuje zlecenie.

"Lekarze"

odc.5 Pracownicy Copernicusa szykują się do konferencji transplantologicznej. Na lotnisku ginie torba profesora Euguchiego, w której był nóż harmoniczny do przeprowadzenia pokazowej operacji. Orda przywozi odpowiednie narzędzie z Berlina.

"Ranczo"

odc.96 Klaudia stwierdza, że małżeństwo Więcławskich się wypaliło. Para wpada w sidła niedoświadczonej psychoterapeutki. Wkrótce z żądaniem małżeńskiej terapii zgłaszają się do córki Kozioła dwie kolejne kobiety. Senator spotyka Monikę. Traci dla niej głowę. Kobieta nie jest zainteresowana tą znajomością, ale zmienia zdanie, gdy dowiaduje się o pozycji polityka. Obrazy Kusego mają być wystawione w galerii w Nowym Jorku. Monika zabiera go do Warszawy, by wyrobił sobie wizę. Prosta formalność napotyka na trudności za sprawą słowiańskiej duszy mężczyzny. Księża prowadzą akcję przeciwdziałania zalewowi obcych nacji w obliczu niedoborów demograficznych w kraju. Duchownych wspierają przejęta tematem Michałowa oraz urząd gminy.

"Kości" 

odc.171 Na skalnej ścianie zostaje znaleziony martwy mężczyzna. Booth i Brennan schodzą na linach po jego szczątki. Po sekcji zwłok okazuje się, że alpinista znajdował się w ostatnim stadium choroby nowotworowej, ale zginął od ciosu w głowę.

"Revolution"

odc.7 Charlie, Nora, Aaron i Miles spotykają grupę uzbrojonych sierot, które żyją w ruinach opuszczonego budynku. Szantażowana przez Monroe’a Rachel próbuje dowiedzieć się, gdzie ukryte jest jedno z urządzeń umożliwiających przywrócenie energii.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje