Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1090 Sara nie chce wybaczyć Danielowi zdrady. Uważa, że ich związek nie ma sensu! Władek i Maciek wspominają czasy, gdy się poznali. W dniu wyjazdu do Bangladeszu Iwonka źle się czuje. Antonia podejrzewa ciążę...

"Pierwsza miłość"

odc. 1864 Marysia jest przekonana, że Mikser nie jest nosicielem wirusa HIV i powinien zostać w Barbarianie. Ostatecznie Mikołaj zgadza się na to, pod warunkiem zachowania szczególnych środków ostrożności. Jako pierwsza straci pracę... Beata.

"Baron24"

odc.5, 6 Baron dowiaduje się, że ma ruszyć budowa zjazdu z autostrady. Jest to dla niego świetna wiadomość. Nieoczekiwanie jednak ekolodzy odkrywają endemiczny gatunek ślimaka, a w pobliżu może też występować rzadki glon. Budowa zostaje wstrzymana.

"Żywe trupy"

odc.3 Rick dociera do swojej rodziny - żony Lori i syna Carla. Wkrótce potem postanawia jednak wrócić do Atlanty. Chce odzyskać pozostawioną tam broń i krótkofalówkę, ale przede wszystkim zależy mu na ocaleniu Merle’a. Towarzyszy mu kilku ochotników.

"Moda na sukces"


odc.5950 Stephanie organizuje spotkanie Brooke, Taylor i jej syna. Chce porozmawiać o nowej kolekcji Thomasa i skandalu, który wywołał. Mężczyzna po raz kolejny przypomina, że był to tylko pokaz dla prasy.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"


odc.7 Ekipa bada sprawę wypadku samochodowego, w którym zginęły trzy osoby. Na miejscu katastrofy śledczy znajdują ludzki mózg, który nie należy do żadnej z ofiar. D.B. Russell martwi się o swojego starszego syna, Charliego, którego wyrzucono z koledżu.

"Białe kołnierzyki"

odc.9 Neal i Peter próbują dotrzeć do grupy skorumpowanych brokerów z Wall Street. Muszą pod przykrywką przeniknąć do struktur korporacji. Od powodzenia tej misji zależy ich dalsza współpraca. Neal odkrywa, że Kate jest kontrolowana przez agenta Fowlera.

"Ben Hur"

odc.2 Po trzech latach spędzonych na galerach Juda zwraca na siebie uwagę dowódcy floty, Rzymianina Kwintusa Ariusza. Gdy statek napadają piraci, Ben Hur ratuje mu życie. Kiedy wracają na ląd, Ariusz podejmuje decyzję, aby usynowić Judę.

"Galeria"

odc.153 Marian ogłasza, że niebawem będzie się żenił i zaprasza wszystkich na swoje wesele. Młody proponuje Róży, aby wybrali się razem. Pani Jadzia jest zaskoczona postawą Tadeusza, który twierdzi, że pobyt w więzieniu dobrze zrobi Anicie.


Sobota


"Komisarz Alex"

odc.56 Polak Marian Brożek i pomagający mu dwaj Białorusini uprowadzają tiry przewożące lekarstwa. Zrabowane farmaceutyki sprzedawane są następnie z ogromnym zyskiem na czarnym rynku. Gdy młody Aleksandr odkrywa, że przestępcy zabijają kierowców, odmawia współpracy. Marian strzela do niego. Ranny chłopak ucieka. Aleksandr trafia do szpitala. Ostatniego namaszczenia udziela mu ksiądz Adam, któremu przed śmiercią chłopak wyjawia prawdę o bandytach. Duchowny, który nie chce złamać tajemnicy spowiedzi, nie przekazuje tych informacji Orliczowi i jego współpracownikom. Wkrótce zostaje uprowadzony przez Brożka. Komisarz i Alex szukają tropu, który naprowadzi ich na miejsce przetrzymywania porwanego księdza.


Niedziela

"Słodkie życie"

odc.4 Jurek nie zamierza opuścić domu siostry. Nawet powrót siostrzeńca z rekolekcji i perspektywa noclegu w salonie nie zmieniają jego decyzji. Marcel jest w fatalnym nastroju. Gdy rodzina poznaje powody, Jurek ma pomysł na rozwiązanie tej sytuacji.

"Sherlock"

odc.4 Holmes i Watson umykają ze śmiertelnej pułapki, którą zastawił na nich profesor Moriarty. Wkrótce detektywi otrzymują zaproszenie do Pałacu Buckingham, by zająć się sprawą szantażu, od którego może ucierpieć reputacja monarchii brytyjskiej.

"Lekarze"

odc.4 Basia oświadcza się Leonowi. Alicja zostaje zastępcą ordynatora. Ma dzięki temu więcej czasu dla Kuby. Wanat jest oczyszczony z zarzutów. Magda odkrywa, kto stał za wpisem o społecznych powodach operacji usunięcia macicy.

"Ranczo"

odc.95 Kozioł i Czerepach są zaniepokojeni zachowaniem żon, które po wpisaniu ich nazwisk na listy wyborcze stały się bardziej samodzielne i świadome swoich praw. Rozpoczęta przez proboszcza i wikarego misja niesienia pomocy i nauczania dzieci szacunku do starszych wywołuje we wsi kontrowersje. Monika opiekuje się Dorotką. Okazuje się to znacznie bardziej wymagającym zajęciem, niż przypuszczała. Solejukowa, zawstydzona po wyemitowanej na żywo karczemnej awanturze z Wargaczową, unika kontaktu z ludźmi. Z domu wychodzi dopiero po zapadnięciu zmroku, odpowiednio zakamuflowana. Ksiądz Maciej próbuje nakłonić skłócone mieszkanki wsi do zgody. Jego starania mają zaskakujący efekt. Witebski zaprasza Jolę i Pietrka na kolację.

"Kości" 

odc.170 Do Bootha, który poluje na Pelanta, dołącza jego kolega z FBI, Flynn. Brennan i jej partnerzy preparują ciało pewnego mężczyzny tak, aby przypominało inne ofiary Pelanta. Sądzą, że gdy narcystyczny socjopata stwierdzi, iż ma naśladowcę, ujawni się.

"Revolution"

odc.6 Charlie, jej wuj i Aaron chcą pomóc Norze, która doznała wstrząsu septycznego. Miles trafia do posiadłości dilera heroiny, Drexela. Tam ranna rewolucjonistka otrzymuje pomoc medyczną. W zamian gospodarz żąda, aby córka Bena zabiła jego sąsiada.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje