Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1080 Marta umawia się z Kaśką na jogging. Nina wraca z Wiednia. Zwierza się Krystynie, że Wolfgang zamierza odebrać jej syna! Sara gubi pierścionek zaręczynowy. Wieczorem Daniel oświadcza się jej ponownie! Hubert sugeruje Klarze, że jej ojciec się ożenił z Ireną.

"Pierwsza miłość"

odc. 1854 Beata nie może się pogodzić z myślą, że Artur nie chce z nią być. Uważa, że Kulczycki nie kocha Zosi i jest z nią tylko ze względu na córkę. Rysiek straszy Śmiałka, że obcy planują zbombardować jego gospodarstwo. Sabina zastanawia się, czy powinna powiedzieć Agacie, że przed szkołą językową spotkała sobowtóra Igora.

"Baron24" - Nowość!

odc.1, 2 Stację benzynową odwiedza komornik. Mężczyzna ma odstąpić od jej zajęcia w zamian za przyjęcie do pracy poleconej osoby. W czasie gdy Baron przyucza do pracy Matiego, Sylwia namiętnie rozwiązuje psychotesty. Uzyskuje zaskakujące wyniki.

"Żywe trupy"

odc.1/6 Rick budzi się ze śpiączki w świecie opanowanym przez zombie. Stara się odszukać rodzinę. Wyrusza w drogę. W pewnej chwili spotyka Morgana i Duane’a, ojca i syna. Uczy się od nich, jak przetrwać na Ziemi owładniętej przez żywe trupy.

"Moda na sukces"


odc.5942 Ridge tłumaczy Thomasowi, że nie powinien winić Brooke za incydent z pocałunkiem. Hope mówi o swoim nowym chłopaku Oliverowi. Niezrażony tym mężczyzna kolejny raz wyznaje jej miłość.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"


odc.5 Zespół Russella jedzie na miejsce zbrodni. Domniemana ofiara, Cafferty, nagle odzyskuje przytomność. Helikopter medyczny zabiera go do szpitala. Podczas lotu poszkodowany, w rzeczywistości groźny morderca, przejmuje kontrolę nad maszyną.

"Białe kołnierzyki"

odc.7 W tajemniczych okolicznościach znika agent Costa, który rozpracowywał chińską organizację i zbierał dowody przeciwko Lao Shenowi. Do sprawy zostają włączeni Peter i Neal. Ten ostatni, by zdobyć informacje, wciela się w rolę, kochającego hazard bogacza Haldena.

Sobota


"Komisarz Alex"

odc.54 Współpracownicy komisarza Orlicza badają okoliczności napadu na sklep jubilerski. Sprawa jest poważna, ponieważ sprawca zajścia postrzelił ekspedientkę Martynę Bednarz. Kobieta trafia do szpitala. Oglądając nagrania z monitoringu, śledczy odkrywają, że poszkodowana znała napastnika. Podejrzewają, że był nim właściciel sklepu. Wiadomo, że w ostatnim czasie mężczyzna borykał się z poważnymi problemami finansowymi. Niestety, policjanci nie dysponują jeszcze ani jednym niezbitym dowodem winy podejrzanego. Tymczasem były mąż Martyny, Wiktor, podczas pobytu żony w klinice przejmuje opiekę nad ich kilkuletnim synem Adasiem. Mężczyzna, niespełniony pianista, wierzy, że pod nieobecność Martyny zdoła rozbudzić w chłopcu zdolności muzyczne.


Niedziela

"Słodkie życie"

odc.3 Jurek wykorzystuje znajomości, by zapewnić cukierni szwagra światowy rozgłos. Kochający pieniądze Janusz postanawia wziąć udział w konkursie Eurofriends. Wkrótce w domu zjawia się komisja, która docenia starania i specjalny wypiek cukierni.

"Sherlock"

odc.2 Holmes i Watson badają zagadkowe wiadomości, pojawiające się na ścianach londyńskich budynków. Ci, którzy je widzieli, ginęli w krótkim czasie, zastrzeleni w pokojach zamkniętych od wewnątrz. W końcu detektywi trafiają na trop organizacji Czarny Lotos.

"Lekarze"

odc.2 Lekarze kontynuują operację przeszczepu nerek od niespokrewnionych dawców. Szanse pacjentów na powrót do zdrowia stają pod znakiem zapytania z powodu uprzedzeń rasowych jednego z członków rodzin biorców. Alicja postanawia wrócić do pracy.

"Ranczo"

odc.93 Fabian odtrąca Klaudię i wybiera związek z Jagną. Porzucona kobieta planuje zemstę. Prosi o pomoc miejscowych przestępców. Ci zgadzają się wykonać zadanie, ale żądają zaliczki. Klaudia przynosi im alkohol. Nie przypuszcza, że upojeni nim mężczyźni, będą mieli trudności z realizacją zlecenia. Kryzys twórczy Kusego trwa. Lucy na rozmaite sposoby stara się wspomóc go w malowaniu. W końcu decyduje się na radykalne posunięcie. Tymczasem Michałowa jest zaskoczona, bo proboszcz zaakceptował jej postulaty płacowe. Wdzięczna, postanawia pomóc mu w rozwiązywaniu konfliktów personalnych na plebanii. Do realizacji zadania przystępuje w bezpardonowym stylu. Kiedy wydaje się, że sytuacja została opanowana, pojawia się następny problem.

"Spartakus - Bogowie areny"

odc.6 Batiatus rozpacza po śmierci swojego ojca, za którą wini Tulliusza. Tymczasem kończą się prace nad nową areną. Dzień jej otwarcia mają uświetnić walki gladiatorów z różnych szkół. Niewolnicy Batiatusa triumfalnie wkraczają na arenę pod wodzą Kriksosa.

"Kości" 

odc.168 Straż miejska łapie rysie. Przy jednym z nich znajduje ludzkie zwłoki. Doktor Brennan, badając kości, pomaga ustalić, że ofiara to Koreańczyk, który oficjalnie przebywał z wizytą służbową w Tajlandii. Booth stwierdza, że ostatnie dni pan Pak spędził z kochanką.

"Revolution"

odc.4 Charlie z wujem i Norą dołącza do Aarona oraz jego towarzyszki. Nie wie, że ich tropem podąża Nate. Nagle grupa zostaje zaatakowana przez tajemniczego mężczyznę i jego psy. Napastnik rani Maggie, a potem porywa Charlie. Dziewczynie grozi śmierć.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje