Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1075 Dawid ma duże szanse na odzyskanie pełnej sprawności. Patrycja wyznaje, że go kocha. Kajtek prosi Władka, by mógł z nim i Maćkiem zamieszkać. Jerzy wyjeżdża do siedliska, by pomóc Przemkowi w rozbudowie gospodarstwa. Anna chce zatrudnić Seweryna, a nie protegowaną kuratorki.

"Pierwsza miłość"

odc. 1849 Karol nie chce słyszeć o rozwodzie. Grażyna apeluje do niego, że Grzegorz jest coraz bardziej zniecierpliwiony. Aleks postanawia spędzić popołudnie z Marysią i jej córką. Podczas wspólnego wypadu do galerii handlowej usiłuje udowodnić Majce, że bardzo mu na niej zależy.

"rodzinka.pl"

odc.127, 128 Kacper przeżywa trudny okres. Jest roztargniony i zaniedbuje szkołę. Janina i Zenon sprzeczają się o przeprowadzkę na wieś. Ludwik naiwnie sądzi, że znalazł kompanów na ryby. Natalia i Maria wykorzystują wino w nietypowy sposób.

"Moda na sukces"

odc.5938 Podczas pokazu kolekcji Thomasa projektant, by zwrócić uwagę dziennikarzy, namiętnie całuje na scenie Brooke. Oliver kolejny raz wyznaje Hope swoje uczucia i próbuje nakłonić ją, aby do niego wróciła.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.4 Podczas ceremonii otwarcia muzeum przestępczości zostaje postrzelony były burmistrz Las Vegas, Oscar Goodman. Ekipa D.B. Russella znajduje ważny trop w śledztwie podczas badania faktów z historii działalności gangsterów w mieście.


Sobota


"Komisarz Alex" - NOWY SEZON

odc.53 Michał Orlicz i jego współpracownicy zjawiają się na miejscu morderstwa kierowniczki działu jednego z dużych przedsiębiorstw, Jagody. Rozpoczynają poszukiwania sprawcy. Trop prowadzi do narzeczonego kobiety, z którym pokłóciła się ona przed śmiercią. Mężczyzna nie ma alibi, przez co kieruje na siebie podejrzenia śledczych. Funkcjonariusze rozmawiają też ze współpracownikami zamordowanej. Dowiadują się, że oskarżyła ona swojego przełożonego, Głowackiego, o próbę gwałtu, czym przyczyniła się do jego zwolnienia. Śledztwo się komplikuje, a kolejne zeznania podejrzanych zaczynają się wzajemnie wykluczać. Orlicz jedzie porozmawiać z prezes firmy Alicją Siedlecką, a Puchała z osobistą asystentką ofiary. Wkrótce wpadają na ślad Głowackiego.

"Ogniem i mieczem"

odc.4 Rzędzian, Wołodyjowski i Zagłoba ratują Helenę z niewoli w Czarcim Jarze. Polacy, pod wodzą księcia Jeremiego, walczą z Chmielnickim w oblężonym Zbarażu. Skrzetuski przedziera się do króla Jana Kazimierza, który wyrusza z odsieczą Wiśniowieckiemu.


Niedziela

"Słodkie życie" - NOWOŚĆ

odc.1 Do prowadzącego cukiernię "Słodkie życie" Janusza przyjeżdża szwagier Jurek. Okazuje się, że uciekł on od narzeczonej i chciałby się przed nią na kilka dni ukryć u siostry. Cukiernik nie jest zachwycony tą sytuacją, mimo to proponuje Jurkowi pracę.

"Sherlock" - NOWOŚĆ

odc.1/9 Londyn, XXI wiek. Sherlock Holmes szuka współlokatora do mieszkania na Baker Street. Zostaje nim doktor John Watson, który niedawno wrócił z misji w Afganistanie. Wspólnie z nim Holmes bada okoliczności tajemniczej śmierci kobiety.

"Lekarze" - NOWY SEZON

odc.1/13 Michał, syn docenta Karkoszki, zostaje nowym ordynatorem oddziału chirurgii. Udaje mu się uzyskać zgodę na przeprowadzenie potrójnego przeszczepienia nerek. Alicja, za namową Leona, również dołącza do zespołu biorącego udział w trudnej operacji.

"Ranczo" - NOWY SEZON

odc.92 Lucy podejmuje decyzję o pozostaniu na stanowisku wójta. Kusy chce nadal malować, ale nie może znaleźć weny twórczej. W życie plebanii kolejny raz ingeruje biskup, który przywozi ze sobą dawnego wikarego. Ponowne pojawienie się młodego księdza prowadzi do konfliktów na plebanii. Na domiar złego gospodyni Michałowa stawia proboszczowi kategoryczne postulaty płacowe. U progu kampanii wyborczej Kozioł traci ducha walki i motywację do dalszego uprawiania polityki. Zmiana jego podejścia wyprowadza z równowagi Czerepacha, który doskonale zdaje sobie sprawę, że od sukcesu senatora zależy jego przyszłość. Pietrek, Hadziuk i Solejuk spotykają się w rozgłośni radia Wilkowyje. Zaczynają razem, pod wpływem alkoholu, prowadzić audycję na żywo.

"U Pana Boga w ogródku"


odc.6 W środku nocy w pokoju śpiącego Bociana spada ze ściany obrazek Matki Boskiej, który gangster otrzymał od księdza Antoniego. Jerzy wstaje, by podnieść obraz, a w tym momencie seria z karabinu przeszywa jego łóżko. Bocian jest przekonany, że uratował go cud.

"Spartakus - Bogowie areny"

odc.4, 5 Walka o władzę pomiędzy Batiatusem Młodszym a jego ojcem nasila się. Gannicus ma coraz mniejsze wpływy i zaczyna tracić grunt pod nogami. Titus zamierza zorganizować igrzyska, podczas których wystąpią wojownicy z jego szkoły gladiatorów.

"Kości" 

odc.167 Kilka miesięcy temu Booth, ku rozczarowaniu Brennan, odrzucił jej oświadczyny, a Jack i Angela znaleźli ludzkie zwłoki w swojej sypialni. Seryjny morderca Pelant, który nadal pozostaje na wolności, wciąga przyjaciół w swoją okrutną grę.

"Revolution"

odc.3 Nora prowadzi Charlie i jej wujka do bazy rebeliantów, zlokalizowanej w opuszczonej restauracji. Na miejscu przebywa wielu rannych, którzy wpadli w zasadzkę milicji. Kryjówka buntowników wkrótce zostaje zaatakowana przez uzbrojony oddział.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje