Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1070Kasia przyjmuje odszkodowanie od ATB. W rewanżu za pomoc zaprasza Sławka na obiad. Miłą rozmowę przerywa pojawienie się... ciężarnej żony Wolskiego. Kasia zwierza się Dianie, że historia ze Sławkiem dała jej wiele do myślenia i rozumie dziś, że Ksawery powinien mieć ojca. Kuba prosi Huberta, by zatrudnił go w swojej firmie. Klemens zwierza się Natalii, że wciąż bezskutecznie szuka tej jedynej...

"Pierwsza miłość"

odc.1844 Agata spotyka Piotra, który jest łudząco podobny do... Igora! Tymczasem Marysia odwiedza Anetę. Zauważa, że Pałkowska ma poważną depresję. Kobieta nadużywa alkoholu i leków przeciwbólowych.

"rodzinka.pl"

odc.125 Kacper usiłuje umówić się z dziewczyną, która się z niego wyśmiewa. Kuba wprawia Natalię w zakłopotanie śmiałym erotykiem. Zamierza podarować wiersz swojej ukochanej. Próbuje też przekonać rodziców do kupna roweru. Tomek chwali się młodszym braciom, że w szkole nie był grzecznym uczniem. W odpowiedzi Kacper przytacza historię zasłyszaną od jednego z nauczycieli, która zaprzecza tej wersji.

odc.126 Kuba cieszy się szacunkiem wśród rówieśników, którym imponuje jego spryt. W domu jednak chłopak musi uznać autorytet rodziców nie dających nabrać się na jego sztuczki. Tomek bierze kartę kredytową z wysokim oprocentowaniem. Później uświadamia sobie, że został oszukany. Ludwik szokuje bliskich serwując na obiad koninę, a następnie oglądając telewizję przez sen.

"Moda na sukces"

odc.5934 Stephanie opowiada Ericowi o swojej wizycie w schronisku dla bezdomnych. Hope podejrzewa, że Amber chce wykorzystać Olivera do swych celów. Moore szuka sposobu, aby wykraść Jonesowi kolejne projekty.

"Świat bez końca"

odc.8-ost. Godwyn doprowadza do aresztowania Caris i Merthina. Oboje mają zostać straceni. Izabela przekonuje Edwarda III, że mieszkańcy Kingsbridge zagrażają jego władzy. Wojska króla otaczają osadę. Przeciw tyranowi występują Wulfric i Gwenda.

"Galeria"

odc.151 0piekunka nie zjawia się w pracy i Waldek musi zostawić dziecko pod opieką Pinokia. Jerzy informuje Tadeusza, że Adam coraz poważniej podchodzi do obowiązków i skupił się na prowadzeniu galerii. Woydatt postanawia odebrać firmę z rąk pasierba.

"Świat według Kiepskich"

odc.59 Paździoch sprzedaje arabskiemu szejkowi Dworzec Główny we Wrocławiu. Gdy oszukany przybysz chce wzywać policję, Ferdek inscenizuje proces sądowy.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.68 U Kiepskich pojawia się piękna kobieta, która jest... muzą poezji. Ferdek ma pomysł, jak zarobić na poetyckim natchnieniu.

"Ojciec Mateusz"

odc.77 W mieście pojawiają się grafficiarze, którzy wchodzą w konflikt z Badurą po tym, jak malują jego ogrodzenie. Następnego dnia zostaje znalezione ciało mężczyzny. Podejrzenia padają na jednego z grafficiarzy, Łukasza. Ksiądz Mateusz nie wierzy w winę chłopaka. Od sąsiadów Badury dowiaduje się, że był on znanym kolekcjonerem znaczków. Trop może być pomocny przy szukaniu sprawcy zbrodni.

"Ogniem i mieczem"

odc.3 Bohun odnajduje Helenę w zdobytym zamku i zawozi ją do siedziby czarownicy Horpyny. Zagłoba, któremu powierzono dowództwo nad podjazdem, upija się na chłopskim weselu i wpada w ręce Bohuna. Z odsieczą przybywa mu Wołodyjowski.


Niedziela

"Zaginiony"
odc.9 Becca i Paul dowiadują się, że Martin Newman jest handlarzem bronią, a ich syn Michael znajduje się pod jego opieką. Muszą jak najszybciej wyjechać z Wiednia. Na granicy z Bułgarią Paul zostaje zatrzymany. Becca nie chce sama kontynuować podróży. Newman zabiera Oksanę i Michaela do wilii nad morzem. W jednym z jego współpracowników Oksana rozpoznaje osobnika zamieszanego w jej porwanie.

odc.10-ost. Dax przekupuje bułgarskich strażników, by umożliwić Paulowi ucieczkę. Niestety jedynie Violet wie, gdzie przetrzymywany jest Michael. Nim jednak udaje się ją przesłuchać, kobieta zabija dwóch agentów i ucieka z transportu. Michael stopniowo traci zaufanie do Newmana. Mówi o swoich wątpliwościach Oksanie. Dziewczyna w końcu wyznaje mu prawdę.

"Kości" 

odc.154 Płacz synka budzi Jacka i Angelę. Nad swoim łóżkiem zauważają wiszące zwłoki. Są zgodni - Pelant wrócił i wykorzystał ludzkie ciało do przesłania śledczym komunikatu. Booth i spółka rozpoczynają dochodzenie, aby dopaść psychopatycznego hakera.

"Agenci NCIS"

odc.11 Zespół Gibbsa bada okoliczności śmierci marynarza Nolana. Został on zastrzelony na małej łodzi podczas uroczystego rodzinnego obiadu, który miał uświetnić jego bezpieczny powrót z Afganistanu. W grę mogą wchodzić rodzinne sprawy spadkowe.


"Prawo Agaty"

odc.12 Agata nie chce się mieszać w sytuację między Majewskim a matką Tośki. Dziewczynka postanawia przeczekać konflikt rodziców w domu prawniczki. Przybysz i Gawron reprezentują rodziców walczących z surogatką, która nie chce oddać im dziecka.

"Revolution"

odc.2 Charlie wraz z wujem, a także przyjacielem i partnerką zmarłego ojca, rusza na poszukiwania aresztowanego brata. Miles nalega, aby do grupy dołączyła rewolucjonistka Nora. Aaron przekazuje Maggie przedmiot, który przed śmiercią powierzył mu Ben.

"Lekarze"

odc.12 Po śmierci Olgi Marcin i Maks decydują się przeprowadzić badania DNA, by ustalić ojcostwo. Prasa zarzuca Wanatowi, że bezprawnie pozbawił Barszczewskich możliwości posiadania dzieci, usuwając kobiecie macicę. Ginekolog zostaje aresztowany.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje