Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1065 Daniel jest wściekły na Marlenę, która uważa go za swojego chłopaka. Zapłakana dziewczyna wpada w ramiona Bartka. Chowański oznajmia Marcie, że była żona chce go pozbawić majątku.

"Pierwsza miłość"

odc.1839 Najbliżsi Sabiny są przeciwni, by zeznawała na korzyść Agaty. Kaśka prosi Marysię o zgodę na organizację koncertu charytatywnego w Barbarianie. Kacper mówi Aleksowi, że Majka prosiła go o pomoc.

"rodzinka.pl"

odc.123 Natalia uczy się do egzaminów, a Ludwik sprząta w mieszkaniu. Kacper obmyśla z Antkiem plan własnego biznesu - mycie samochodów z dojazdem. Tomek pomaga dziadkom i sumiennie wypełnia swoje obowiązki w pracy. Niestety, nie starcza mu przez to czasu, aby przygotować ciepły posiłek dla Magdy. Kacper prosi rodziców, aby pozwolili mu pojechać na wycieczkę szkolną do Paryża.

odc.124 Natalia chwali się bliskim wynikami w nauce. Ma nawet szóstkę w indeksie. Ludwika, który z powodu studiów żony zajmuje się domem, przygnębiają nowe obowiązki. Kuba ignoruje przechwałki Natalii i zadowala się trójką z biologii. Tomek ma dosyć rodziny. Dziadkowie zawstydzili go w pracy, a Marek i Ludwik zrobili mu awanturę w wynajmowanym przez niego mieszkaniu.

"Moda na sukces"

odc.5932 Taylor dowiaduje się, że Stephanie pojechała spotkać się z bezdomnymi. Bardzo niepokoi się o jej zdrowie. Brooke przekonuje ją, że nowy cel, który postawiła przed sobą seniorka rodu, może jej tylko i wyłącznie pomóc w walce z chorobą. Tymczasem Dayzee przedstawia Stephanie mieszkańców ośrodka dla bezdomnych, a także Kevina, który kieruje placówką. Forrester poznaje ich historie.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.2 Do zespołu dołącza nowa agentka Morgan Brody, córka Eckliego. Kobieta ma pomóc wyjaśnić sprawę morderstwa 8-letniej dziewczynki, jej rodziców i babci. Śledztwo się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że niektóre z ofiar handlowały narkotykami.

"Świat bez końca"

odc.7 Caris, Merthin, Matthias i Thomas odnajdują Godwyna. Mężczyzna jest na skraju szaleństwa. Nie może pogodzić się ze śmiercią mnichów, którzy zmarli na dżumę. Ofiarą zarazy pada także córka Edwarda III. Na wieść o tragedii Izabela wraca z wygnania.

"Świat według Kiepskich"

odc.36 Odwieczny konflikt Ferdka z Babką o dostęp do telewizora powoduje chęć zemsty staruszki. Pomaga jej eksperyment szalonego naukowca.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.37 Ferdek dostaje zaproszenie na zjazd arystokratycznej rodziny Badziwiłłów. Ma nadzieję na poprawę sytuacji finansowej.

"Ojciec Mateusz"

odc.75 W zaroślach nad rzeką zostaje znalezione ciało miejscowego przedsiębiorcy Płońskiego. Policjanci postanawiają wezwać do oględzin miejsca Możejkę. Odnajdują podinspektora nieprzytomnego na skarpie. W szpitalu okazuje się, że stracił pamięć. Funkcjonariusze bez pomocy komendanta próbują odnaleźć mordercę. Możejko dochodzi do siebie na plebanii. Mateusz szuka sposobu, aby cokolwiek mu przypomnieć.


Niedziela

"Zaginiony"

odc.7 Becca trafia do tajnego ośrodka CIA na przesłuchanie. Ortega przypomina jej nieudaną operację sprzed jedenastu lat, w której brała udział z mężem. Mieli wówczas odebrać synka rosyjskiego oligarchy i zwrócić go matce. Miller ujawnia Rossiemu, że CIA rozpracowuje organizację przestępczą, którą tworzą byli i obecni agenci wywiadu różnych państw. Twierdzi, że należą do niej także Paul i Becca.

odc.8 Becca dzwoni do Rossiego z prośbą o pomoc. Dax przekonuje go, aby nadal współpracował z CIA. Podczas spotkania w wiedeńskim metrze Giancarlo wyłącza podsłuch i wyrzuca przekaźnik, który umożliwia namierzenie Winstone. Miller nakazuje odnalezienie Azimoffa. Michael dowozi Oksanę do szpitala na Węgrzech. Kontaktuje się z ambasadą i mówi, że uciekł porywaczom.


"Kości" 

odc.153 Na drzewie zostaje odkryty biały kokon z ludzkimi szczątkami. Ofiarą jest Sutton, słynny podróżnik, archeolog i pisarz. Booth stara się dowiedzieć, jak powstał ten oryginalny sarkofag z przędzy. Brennan wraz z zespołem instytutu bada denata.


"Agenci NCIS"

odc.10 Ekipa Gibbsa prowadzi dochodzenie w sprawie zaginięcia oficera marynarki wojennej Jerry’ego Neislera. Agenci szybko nabierają podejrzeń, że prokuratur generalny, który zlecił im śledztwo, prawdopodobnie zataił przed nimi pewne istotne fakty.

"Komisarz Alex"

odc.6 Właściciel rodzinnej restauracji umiera na zawał serca. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że przyczyny śmierci nie były naturalne. Wkrótce ginie bratowa mężczyzny. Bromski rozpoczyna śledztwo. Musi poznać pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicę.

"Prawo Agaty"

odc.11 Mecenas Przybysz reprezentuje w sądzie recydywistę Bernarda Bogacza, którego zatrzymał Majewski. Oskarżony twierdzi, że bronił napadniętej kobiety. Sprawa odbija się na relacjach prawniczki z policjantem. Agata ma dla Tośki wyjątkowy prezent urodzinowy.

"Revolution"

odc.1/20 Postapokaliptyczny świat. Przed laty zniszczeniu uległy wszystkie źródła energii na świecie. Na obrzeżach Chicago żyje Ben Matheson z rodziną. Mężczyzna jest w posiadaniu urządzenia z danymi, które mogą przywrócić dawny porządek.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje