Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1060 Maciek jest wściekły na Władka, że pod jego nieobecność sprowadza do mieszkania innych mężczyzn. Lilianie grozi wydalenie na Kubę. Przebywa w obozie dla uchodźców. Natalia postanawia pomóc dziewczynie. Próbuje się skontaktować z Jerzym Marczakiem.

"Pierwsza miłość"

odc.1834 Grażyna informuje Grzegorza, że Błażej przeżywa trudne chwile. Król dochodzi do wniosku, że syn cierpi przez niego! Decyduje się przeprowadzić z chłopakiem męską rozmowę. Nikola obiecuje Radkowi, że plany związane z dzieckiem odłożą na dalszą przyszłość.

"rodzinka.pl"

odc.121 Natalia i Ludwik muszą zrezygnować z rodzinnego wyjazdu do Grudziądza. By synowie nie zostali w domu, proszą o zastępstwo Marka i Marię. Niebawem cała piątka melduje się w hotelu nad Jeziorem Rudnickim. Maria pilnuje, by chłopcy nie dostali poparzeń słonecznych, a ukradkiem flirtuje z tajemniczym mężczyzną. Marek uczy Kacpra, Kubę i Tomka, jak zachwycić przedstawicielki płci przeciwnej. 

odc.122 Natalia wspólnie ze znajomymi ze studiów zajmuje się nowym projektem. Pracochłonne zajęcie Boskiej powoduje rozluźnienie domowej dyscypliny. Kuba jest zazdrosny o nowych przyjaciół mamy, którym poświęca ona tak dużo czasu. Tomek unika jak może gotowania w domu i wykręca się od pracy w barze kanapkowym. Wszystko odbywa się kosztem Natalii.

"Moda na sukces"

odc.5928 Oliver nie może znieść widoku Hope z nowym partnerem. Amber radzi mu, by wywołał u niej zazdrość i zaczyna go całować. Jednocześnie zabiera mu projekty kolekcji Forresterów, które miał przy sobie.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.1 Nowym szefem ekipy zostaje doświadczony agent CSI, D.B. Russell. Zespół bada sprawę strzelaniny w hotelu, w której zginęły dwie osoby. Agenci próbują nawiązać kontakt ze zszokowanym chłopcem, który był jednym ze świadków tragedii.

"Świat bez końca"

odc.6 Europę pustoszy epidemia dżumy. Do miasta powraca w chwale Ralph. Niebawem w Kingsbridge zjawia się też Merthin. Próbuje przekonać Caris, aby z nim wyjechała. Wkrótce w osadzie odnotowane zostają pierwsze przypadki dżumy.

"Świat według Kiepskich"

odc.24 Podczas epidemii grypy miejscowa drużyna piłkarska zostaje zdziesiątkowana. Waldek myśli o karierze piłkarza. Ferdek postanawia założyć własny klub.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.29 Rodzina Haliny ma wystąpić na festiwalu piosenki ludowej. Gdy stryjek ulega wypadkowi, Ferdek zamierza go zastąpić.

"Czarne chmury"

odc.10-ost. W przygranicznym klasztorze Kacper i jego towarzysze, przebrani za mnichów, ratują Dowgirda i pojmanego Zarębę. Kapitan Knothe ginie. W pałacu hetmana trwają przygotowania do ślubu Krzysztofa z Anną i dzielnego wachmistrza z Magdą.


Niedziela

"Zaginiony"

odc.5 CIA odkrywa, że Paul, który rzekomo zginął w zamachu, żyje. Miller kontynuuje sprawę zaginięcia Michaela. Becca dostaje od męża dostęp do rachunku bankowego, na który niedawno dokonano wpłaty. Na umówione spotkanie przybywa jednak zamiast niego porywacz Michaela, Azimoff. Próbuje odciąć kobiecie kciuk, bo okazuje się, że skrytkę związaną z kontem otwierają odciski palców Winstone’ów.

odc.6 Paul napada na Fitzpatricka i odbiera mu akcje pochodzące z jego skrytki bankowej. Violet uruchamia jedną z pułapek. Dom w lesie wylatuje w powietrze. Na miejscu zjawia się Ortega. Przejmuje sprawę i odmawia pomocy Becce, która chce szukać syna w firmie Azimoffa w Rosji. Zdesperowana kobieta porywa śmigłowiec CIA. Giancarlo i Dax lecą za nią do Moskwy.

"Lekarze"

odc.10 Lekarze muszą usunąć kciuk kilkulatkowi. Babcia chłopca owinęła jego skaleczony palec folią, doprowadzając tym do martwicy. Beata pomaga Filipowi w odzyskaniu tożsamości. Kontaktuje się z nią major, który rozpoznał chłopaka na zdjęciu.

"Kości" 

odc.152 Zamordowano zawodową tancerkę. Jej pokryte kryształami zwłoki znaleziono w skalnej grocie. Zespół ustala, że ofiara miała wziąć udział w telewizyjnym talent show. Booth i Brennan, udając taneczną parę, dołączają do zawodników konkursu.

"Ogniem i mieczem"

odc.1/4 Polska, XVII wiek. Poseł księcia Jeremiego Wiśniowieckiego, Jan Skrzetuski, wracając z Krymu ratuje życie kozackiemu pułkownikowi Bohdanowi Chmielnickiemu. Wkrótce potem poznaje szlachciankę Helenę Kurcewiczównę i zakochuje się w niej.

"Agenci NCIS"

odc.9 Ekipie Gibbsa nie udało się pokrzyżować planów ataku przestępców na dyrektora Mosadu. Leon Vance jest ranny, a Eli David zaginął. Agenci w końcu ustalają miejsce pobytu ojca Zivy. Śledztwo zmienia bieg, gdy pojawia się informacja o dawnej tajnej operacji.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje