Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1055 Zdzisio sugeruje Róży, że powinni wybrać się do Grzelaków, ponieważ Basia już wróciła. Daniel nie może doczekać się przyjazdu Sary. Ma nadzieję, że dzięki niej rozwiąże wszystkie swoje problemy. Magda jest zachwycona Grzesiem, synkiem Julii i Pawła.

"Pierwsza miłość"

odc.1829 Błażej dowiaduje się, że Agnieszka studiuje logistykę w szkole wojskowej! Paulina postanawia wyprowadzić się z Wadlewa. Marysia zwierza się Szymonowi, że nie ma szczęścia w miłości. Pyta przyjaciela, co z nią jest nie tak, że nie potrafi sobie ułożyć życia.

"rodzinka.pl"

odc.119 Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii. Razem z Zosią rozmawiają o strojach i zastanawiają się, czym jest grzech. Natalia i Ludwik starają się, by wszystko było gotowe na czas. Przy okazji muszą też znosić podchwytliwe pytania najmłodszego syna. Kuba widząc zdenerwowanie rodziców cieszy się, że ma już to wszystko za sobą. Dziadkowie zastanawiają się, jaki prezent sprawić wnuczkowi.

odc.120 Natalia znajduje w pokoju Kacpra czasopismo erotyczne. Postanawia poważnie pomówić z synem. Jednak zamiast od razu przejść do rzeczy tłumaczy chłopcu, czym jest rodzina. Przy okazji zamierza porozmawiać także z mężem. Ostatnio Ludwik nie odmawia sobie wina. Tomek idzie na imieniny babci. Zazdrości przyjacielowi Bolowi, który prowadzi bujne życie erotyczne.
"Galeria"

odc.150 Waldek nie może znaleźć opiekunki dla Kubusia. W końcu postanawia zabrać go ze sobą do galerii. Tam swoją pomoc oferują mu zachwycone dzieckiem Beata, Weronika, Olga i Kasia. Hubert otrzymuje kolejny telefon od doradcy, który mówi mu o konieczności spłaty długu. Rozpaczliwie poszukujący funduszy Dworzak dowiaduje się, że bank jest gotów zabrać mu dom. Nieoczekiwanie chęć pomocy niewypłacalnemu właścicielowi baru deklaruje Adam. Wysocki próbuje też nakłonić Anitę, aby zgodziła się na zmianę adwokata. Siostra informuje go, że bardziej zależy jej na wsparciu ze strony ojca. Twierdzi, że tylko kontakty Tadeusza mogą pozwolić jej uniknąć kary. Jednak Woydatt wciąż nie wygląda na specjalnie przejętego ciężką sytuacją swojej aresztowanej córki.


"Moda na sukces"

odc.5924 Stephanie zgłasza się do szpitala i informuje doktor Lewis, że chce poddać się operacji. Poleca też Taylor i Pameli, by poinformowały rodzinę o jej stanie zdrowia. W szpitalu pozostają z seniorką rodu Brooke i Dayzee.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.22-ost. W budynku, w którym seryjny morderca Nate Haskell popełnił swoją pierwszą zbrodnię, dochodzi do walki między nim a agentem Langstonem. Przestępca ginie. Wydział spraw wewnętrznych rozpoczyna badanie okoliczności śmierci Haskella.

"Świat bez końca"

odc.5 Caris dostaje list od dawnego kochanka, Merthina, który mieszka we Florencji. Siostra Meir jest świadkiem intymnej sytuacji z udziałem brata Thomasa i jeszcze jednego mnicha. Po rozmowie z Caris decyduje się nie wyjawiać prawdy przeorowi.

"Świat według Kiepskich"

odc.431 Mariola poznaje Włocha, który zaprasza ją na bal sylwestrowy. Jolasia robi wszystko, aby wyeliminować szwagierkę i zamiast niej iść na tę zabawę.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.7 Ferdynand organizuje męski wieczór. W trakcie zabawy okazuje się, że gospodarz ma zdolności czarnowidztwa.

"Czarne chmury"

odc.8 Zdemaskowany Hollstein ginie w pojedynku z Dowgirdem. Delegacja pruska podczas drogi do Warszawy zostaje napadnięta przez zbójców. Dowgird w towarzystwie wachmistrza Kacpra i Andrzeja, kuzyna Anny, ruszają na pomoc pojmanym.

"Ojciec Mateusz

odc.72 Na oczach Mateusza jadący rowerem chłopak wpada pod samochód. Zostaje zabrany na oddział doktor Piotrowskiej, gdzie okazuje się, że jest synem ochroniarza pracującego w placówce, Nowaka. Wkrótce między zdenerwowanym ojcem a lekarką dochodzi do poważnego konfliktu. Następnego dnia kobieta zostaje znaleziona martwa. Policja podejrzewa Nowaka. Mateusz rozpoczyna własne dochodzenie.

Niedziela

"Anna German"

odc.10-ost. Szczęśliwe życie rodzinne Anny i jej świetnie rozwijającą się karierę artystyczną burzy wiadomość o chorobie nowotworowej. Piosenkarka zataja jednak przed najbliższymi informacje o diagnozie moskiewskich lekarzy i nadal dużo koncertuje. Na pewien czas trafia do szpitala, ale wkrótce ponownie odzyskuje siły i wraca na scenę. Występuje z sukcesami w różnych częściach świata, m.in. Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Polsce i Związku Radzieckim. Podejmuje decyzję o przyjęciu chrztu według obrządku Adwentystów Dnia Siódmego. Ceremonia, ze względu na ciężki stan zdrowia piosenkarki, odbywa się w jej domu. Anna, przeczuwając, że nie pozostało jej już zbyt wiele czasu, postanawia uporządkować wszystkie zaległe sprawy. Wyrusza na poszukiwania grobu ojca.

"Zaginiony"

odc.3 Rebecca Winstone kontynuuje poszukiwania syna w Europie. Wciąż ma nadzieję, że pomogą jej w tym dawni koledzy z czasów, kiedy pracowała jako agentka amerykańskiego wywiadu. Prowadzone przez nią dochodzenie komplikuje się wraz z nieoczekiwanym przyjazdem Mary, jej najlepszej przyjaciółki. Tymczasem więziony przez porywaczy Michael próbuje zrozumieć, czemu został uprowadzony.

odc.4 Rebecca nawiązuje kontakt ze swoim dawnym mentorem z Centralnej Agencji Wywiadowczej, Martinem Newmanem. Wspólnie próbują odszukać zabójcę, który przed laty zamordował męża kobiety, Paula Winstone’a. Pomaga im również zaprzyjaźniony agent Dax Miller z francuskiego wywiadu. Michael dowiaduje się, co mu grozi, jeśli będzie próbował uciec porywaczom.

"Kości" 

odc.151 Brennan zajmuje się czaszką 14-letniego chłopca, który najprawdopodobniej został zamordowany. Niespodziewanie podczas badania w Jeffersonian Institute pojawia się medium Avalon Harmonia, która twierdzi, że ktoś ją tutaj wezwał.

"Agenci NCIS" 

odc.8 Do USA przyjeżdża z delegacją na konferencję Eli David - dyrektor Mosadu, a zarazem ojciec agentki Zivy David. Ekipa Gibbsa zostaje wyznaczona do jego ochrony. Okazuje się, że szef izraelskiego wywiadu stał się celem palestyńskich terrorystów.

"Komisarz Alex"

odc.5 Podczas prac w kanałach zostają znalezione zwłoki przestępcy, znanego z napadów na banki. Bromski i jego ekipa łączą tę sprawę z niedawną kradzieżą dużej sumy pieniędzy z Lider Banku. Trop prowadzi policję do Marty, samotnej kasjerki po rozwodzie.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.4 Marian Cielęcki zasila liczne szeregi adoratorów komendantówny. Zapisuje się do chóru przy kościele, aby podczas prób być bliżej obiektu swoich westchnień. Niestety ojciec Luśki nie uważa, by był on odpowiednią partią dla jego ukochanej jedynaczki.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama