Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1047 Pracownicy zakładu pogrzebowego wynoszą w czarnym worku z mieszkania Magdy ciało Tomka. W szpitalu dziewczyna dowiaduje się, że policja podejrzewa, że jest morderczynią! Kajtek chce pojechać z Hanią na obóz. Maria żąda, by Marek przestał pracować z Niną.


"Pierwsza miłość"

odc.1819 Bartek robi Emilce scenę zazdrości. Mateusz postanawia dać Mikserowi nauczkę za podrywanie cudzych dziewczyn. Aleks opowiada Majce o swojej pracy w jednostce antyterrorystycznej. Przy okazji zabiera ją na ćwiczenia...

"rodzinka.pl"

odc.115 Kacper testuje skuteczność pozytywnego myślenia. Zamiast uczyć się, wyobraża sobie, że dostanie dobrą ocenę. Tomek nie robi zakupów i wyjada zapasy z lodówki rodziców. Ludwik i Marek snują fantastyczne opowieści na temat tego, jak wyglądało ich życie studenckie. Starsi bracia udają przed ojcem, że nie potrafią woskować auta. Później wrzucają do Youtube’a filmik z Ludwikiem w roli głównej.

odc.116 Żyjący samodzielnie Tomek zaczyna tęsknić za rodzinnym domem pełnym jedzenia. Ludwik i Natalia cieszą się z chwili, którą mogą spędzić tylko we dwoje. Niestety ten stan nie trwa zbyt długo. Chłopcy na każdym kroku próbują wykorzystywać rodziców. Ci godzą się z tym i pocieszają wspomnieniami z czasów młodości oraz sukcesami w grach planszowych.


"Galeria"


odc.148 Prokurator wzywa Patryka na kolejne przesłuchanie i wypytuje go o okoliczności wypadku. Po powrocie do domu nastolatek, będący faktycznym sprawcą zdarzenia, informuje Michała, że chce przeprowadzić się do Australii i zamieszkać z matką. Fryderyk zabiera Wandę na badania do lekarza. Przy okazji jadą też do galerii. Tam starszą panią zaczyna interesować się Ignacy. Adam namawia Tadeusza, aby znaleźli Anicie nowego adwokata, ponieważ Karwowski nie sprawdza się w tej roli. Woydatt, który nadal nie wygląda na przejętego losem aresztowanej córki, nie zamierza mu pomagać. Tymczasem prawnik próbuje za wszelką cenę poprawić ciężką sytuację Anity. Proponuje Ewie łapówkę. Oburzona kobieta wieczorem zjawia się w domu Tadeusza i robi mu awanturę.


"Moda na sukces"

odc.5916 Thomas i Ridge uważają, że Brooke może wrócić do firmy. Kobieta akceptuje tę propozycję. Liam udaje się na wywiad do biura Steffy, która przyjmuje go w samej bieliźnie i w trakcie rozmowy próbuje prowokować.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.20 Zespół Langstona prowadzi śledztwo w sprawie fragmentów ludzkich zwłok, znalezionych w pewnej zagrodzie. Ustalenie tożsamości ofiar jest bardzo trudne. Dawny wróg Langstona, Nate Haskell, rozpoczyna niebezpieczną grę z policją w Las Vegas.

"Świat bez końca"

odc.3 Pod zawalonym mostem giną m.in. przeor Anthony, Mattie Wise i ojciec Gwendy. Ocalały Roland wkrótce odzyskuje siły i żeni się z Lady Marjorie. Brat Godwyn pragnie zająć miejsce zmarłego przeora. Król Edward III wierzy, że należy mu się tron Francji

"Świat według Kiepskich"

odc.420 Ferdek znajduje zatrudnienie na cmentarzu. Zadowolony, wciąż dzieli się z bliskimi wrażeniami z pracy. Wszyscy mają dość opowieści o zgonach i pogrzebach.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.421 Kiepski dowiaduje się, że Jolasia należy do sekty Kopciarzy z Pokucia. Rozpoczyna prywatne dochodzenie.


"Czarne chmury"

odc.5, 6 Raniony przez Knothego Dowgird dochodzi do zdrowia pod opieką znachora na Kurpiach. Kacper dokonuje napadu na elektorski dyliżans. Wśród jego łupów jest tajemnicza czarna sakwa. Pułkownik i wachmistrz docierają do stolicy.

Niedziela

"Anna German"

odc.8 Znakomicie rozwijającą się karierę German hamuje wypadek samochodowy, do którego doszło na autostradzie w drodze do Bolonii. Piosenkarka doznaje bardzo poważnych obrażeń i leży w śpiączce we włoskim szpitalu. Diagnozujący ją lekarze tracą nadzieję, że się obudzi. Pacjentka zostaje odesłana do klasztoru, gdzie opiekują się nią zakonnice. Tam odzyskuje przytomność. Stan zdrowia Anny poprawia się na tyle, że Zbyszek i Irma zabierają ją do Warszawy, gdzie przez cztery miesiące leży w gipsie. W tym czasie wielbiciele z kraju i zagranicy ślą artystce setki listów ze słowami otuchy. Wkrótce German poznaje opinię lekarzy, którzy twierdzą, że nigdy już nie będzie chodzić. Zbyszek zabiera ukochaną ze szpitala do mieszkania, które przydzieliło im ministerstwo. Narzeczeni pobierają się.

"Krew z krwi"

odc.8-ost. Cała rodzina jest pogrążona w żałobie po śmierci Marleny. W domu Carmen niespodziewanie pojawia się nadkomisarz Paweł Żaryn. Zabiera ją na przesłuchanie w sprawie zabójstwa mafijnego bossa. Carmen staje się główną podejrzaną. Tymczasem Anna nie może znieść widoku młodej kochanki Andrzeja. Nie życzy sobie jej obecności na pogrzebie swojej córki. W końcu udaje jej się pozbyć rywalki. Jednak wbrew jej nadziejom, Andrzej nie zamierza wracać do najbliższych. Kobieta postanawia się na nim zemścić. Carmen dowiaduje się, kto chciał ją zabić, a przez przypadek również tego, że to Wiktor, a nie Marek był prowodyrem kradzieży heroiny Antonowi. Kobieta odkrywa także, kto zlecił i wykonał wyrok na jej mężu. Podejmuje kolejne dramatyczne decyzje.


"Kości" 

odc.149 Eksperci badają kokon z ludzkimi szczątkami. Hodgins ustala, że ofiara to Charles "Szczęściarz" Milner, ekspert od sprzątania miejsc zbrodni. Booth i Brennan odkrywają, że mężczyźnie bardzo zależało na sprzątnięciu domu pewnej staruszki.

"Agenci NCIS" 

odc.6 Porucznik Clea Thorson ginie potrącona przez autobus. Ofiara prowadziła badania dla marynarki wojennej. Jethro Gibbs i jego ekipa przejmują śledztwo w tej sprawie. Szybko odkrywają, że jej śmierć wcale nie była nieszczęśliwym wypadkiem

"Komisarz Alex"

odc.3 W Łodzi dochodzi do wybuchu w jednym z firmowych sklepów znanego producenta zabawek. Bromski wpada na trop gangu, który szantażuje sklepikarzy. Gdy dochodzi do kolejnej eksplozji policjanci podejrzewają, że mają do czynienia z terrorystą.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.2 Były gangster i świadek koronny Jerzy Bocian, noszący pseudonim Żuraw, wprowadza swoje porządki w Królowym Moście. Na plebanii zjawiają się zdenerwowani komendant policji i burmistrz. Skarżą się na przybysza i proszą proboszcza o pomoc.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje