Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1043 Koszmar więzionej przez Tomka Magdy trwa! Niezrównoważony psychicznie były chłopak nawet nie zauważa jej cierpienia. W głowie układa sobie perfekcyjny plan miłości po wsze czasy. W ręku cały czas trzyma broń...  Tymczasem Krzysztof nie godzi się z decyzją ukochanej o rozstaniu. Krystyna odkrywa, że Marek pracuje z Niną. Kobieta żałuje, że to nie ona wyszła za jej syna... Waleria postanawia wyprowadzić się od Stefana.

"Pierwsza miłość"

odc.1814 Sabina jest wściekła na ojca, który ingeruje w jej relacje z Natanem. W ręce Śmiałka trafia najnowszy numer "Świńskiego ryjka". Marian robi Bartkowi i Paulinie awanturę. Aleks porywa Marysię z pracy na romantyczną randkę. Tym razem jest to pokład... helikoptera!

"rodzinka.pl"

odc.113 Ludwik, Natalia i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Chłopak zaprasza bliskich na obiad, który niezbyt mu się udał. W ich obecności wykłóca się ze współlokatorami o zasady obowiązujące w wynajmowanym mieszkaniu. Po awanturze w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper do piwnicy. Janina i Zenon sprzedają mieszkanie. Podrzucają córce pudła z jej starymi rzeczami.

odc.114 Tomek, by nie martwić się o zakupy, albo wpada na obiady do Natalii i Ludwika, albo zaprasza rodziców do siebie z obowiązkowym prowiantem. Rzeczy dziadków nadal zaśmiecają garaż i opóźniają remont w nowym pokoju Kacpra. Chłopcy próbują wygrzebać z góry staroci interesujące ich okazy. Kacper coraz bardziej lekceważy sobie naukę i higienę osobistą.

"Galeria"

odc.147 Prokurator podejmuje decyzję, aby zatrzymać Anitę w areszcie. Kobiecie, która wzięła na siebie całą odpowiedzialność za wypadek spowodowany przez Patryka, coraz trudniej odnaleźć się w nowych warunkach. Tadeusz nadal nie przejmuje się losem córki i nie zamierza jej pomóc. Waldek kompletnie nie radzi sobie z opieką nad małym Kubusiem. Po nieprzespanej nocy jedzie w rodzinne strony matki chłopca, aby go oddać. Na miejscu dowiaduje się, że Ilona wyjechała, ale nikogo nie poinformowała dokąd. Adam nie interesuje się sprawami galerii. Jerzy prosi go, aby pod nieobecność Anity przyłożył się bardziej do pracy. Do Woydatta przychodzi Ewa, siostra ofiary wypadku samochodowego. Oświadcza mu, że zrobi wszystko, aby jego córka poniosła jak najdotkliwszą karę za swój czyn.

"Herkules"

odc.6 Centaur Nemis prosi Herę o pomoc w porwaniu pięknej Penelopy, w której jest zakochany. Bogini zgadza się, pod warunkiem, że potwór pomoże jej zgładzić Herkulesa. Centaur wyrusza, aby wykonać polecenie.

"Moda na sukces"

odc.5912 Za sprawą Stephanie w salonie rezydencji Forresterów zostaje zamontowana zjeżdżalnia. Przedmiot sprawia bliskim seniorki rodu dużo radości. Brooke chce przekonać Stephanie, by wyznała rodzinie prawdę o chorobie.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.19 Langston i Sara badają sprawę śmierci pracownicy socjalnej. Kobieta została rozszarpana przez pumę. Nick i Robbins próbują ratować nienarodzone dziecko nastolatki, która - prześladowana przez szkolne koleżanki - powiesiła się w łazience.

"Świat bez końca"

odc.2 Elfric i Caris pobierają się. Kobieta nie kocha męża, ale jest mu posłuszna. Gdy jednak naraża się na jego gniew, zostaje wyrzucona z domu wraz z Merthinem. Ojciec oddaje Gwendę farmerowi. Sir Roland szykuje się do zawarcia związku małżeńskiego.

"Świat według Kiepskich"

odc.414 Pewnego wieczoru Halina odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako Dzidka, dobra znajoma jej męża. Pełna podejrzeń Kiepska postanawia wyjaśnić tę sprawę. Okazuje się, że Dzidka była pierwszą miłością Ferdka. Na złość Halinie mąż postanawia spotkać się z dawną ukochaną. Kupuje motor i wyrusza nim na Pomorze w poszukiwaniu wspomnień sprzed wielu lat.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.415 Ferdynand otrzymuje zaproszenie na kolację do proboszcza Pączka. Dumny z tego powodu, zaczyna sobie przypisywać różne zasługi dla Kościoła, podkreślając jednocześnie swój wkład w działalność społeczno- -charytatywną. Wkrótce okazuje się, że na kolacji mają pojawić się również Paździoch i Boczek. Wiadomość o obecności sąsiadów psuje humor Ferdynandowi.

"Ojciec Mateusz"

odc.67 W czasie koncertu pianisty Juliana Dębskiego w jego garderobie zostaje napadnięta i pobita do nieprzytomności młoda kobieta. Okazuje się, że ofiarą jest była ukochana muzyka, Bożena. Okoliczności zdarzenia wskazują na to, że sprawcą napadu jest właśnie Julian. Jednak kiedy komisarz Możejko i aspirant Nocul zaczynają śledztwo, krąg podejrzanych się powiększa. Policji pomaga ksiądz Mateusz.

Niedziela

"Anna German"

odc.7 Producent Pietro Carriaggi jest zachwycony głosem Anny. Chce dzięki niej zaistnieć w branży muzycznej. W tym celu przygotowuje kampanię reklamową i przez rok promuje polską artystkę. Zmęczona nowym trybem życia German chce wracać do domu. Dowiaduje się jednak, że ma wziąć udział w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Zachwycona występem Polki publiczność przyznaje jej specjalną nagrodę. W trakcie festiwalu samobójstwo popełnia rozczarowany wynikami konkursu Luigi Tenco. Tragedię mocno przeżywają związana z nim Dalida, a także German. Później Anna dostaje propozycję uczestnictwa w festiwalu piosenki neapolitańskiej oraz nagrania płyty. Staje się sławna. Jej karierę hamuje wypadek w drodze do Bolonii, w którym doznaje poważnych obrażeń.

"Krew z krwi"

odc.7 Carmen dostarcza towar Antonowi i wierzy, że w ten sposób wyrównuje rachunki. On jednak próbuje ją zmusić do dalszej współpracy. Kobieta uznaje, że musi uciec z dziećmi za granicę. Wyprowadza w pole śledzącego ją Żaryna, po czym szykuje łódź Marka do wypłynięcia z portu. Niestety, uruchomienie silnika okazuje się niemożliwe. Osaczona zwraca się z prośbą o ratunek do najbliższych. Gdy Wiktor odmawia jej pomocy, postanawia działać na własną rękę i umawia się z Antonem na ostateczną rozmowę. Prosi siostrę o pomoc w pozbyciu się policyjnej obstawy. Przebrana za Carmen Marlena wsiada do jej samochodu. Żaryn rusza za nią, Carmen zaś udaje się na spotkanie z mafiosem. Gdy wraca do domu, zjawia się tam Żaryn z tragiczną wiadomością.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.19, 20-ost. JJ zostaje porwany przez panią X. Tajemnicza kobieta zamierza wykorzystać jego zdolności umysłowe. Georg zostaje uwięziony. Obserwator i Katie postanawiają zjednoczyć swoje siły. Jim i Stephanie proszą Króla o pomoc w odnalezieniu syna.

"Kości" 

odc.147, 148 Brennan i Booth badają sprawę kobiety, której zwłoki rozczłonkowano po śmierci. Okazuje się, że prowadziła firmę, ale była też prostytutką. Zespół dostaje ambitne zadanie dopasowania kości z archiwum do osób uznanych za zaginione.

"Agenci NCIS" 

odc.5 Podczas audycji w małej rozgłośni radiowej, podejmującej tematy polityczne, zostają zastrzeleni prowadzący i goszczący w studiu oficer. Gibbs i jego zespół rozpoczynają śledztwo. Odkrywają zbrodniczy spisek zorganizowanej grupy przestępczej.

"Komisarz Alex"

odc.2 Na parkingu w okolicach Łodzi zostają znalezione zwłoki obcokrajowca. Okazuje się, że mężczyzna zamarzł. Bromski podejrzewa, że chodzi o nielegalny transport imigrantów. Wkrótce komisarz zostaje złapany przez mafię. Jego życie zależy tylko od Aleksa.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje