Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1039 Norbert oznajmia Justynie, że dziecko będzie kochał jak swoje własne. Następnie jego żona odwiedza w Feel Good Daniela. Próbuje go okłamać, że to nie z nim jest w ciąży! Natalia nie chce iść z Irkiem na urodziny Liliany. Marta czyta w gazecie artykuł o wypadku lotniczym Dąbrowskiego.

"Pierwsza miłość"

odc.1810 Majka obawia się, że Aleks nie będzie zainteresowany kolejnymi spotkaniami, skoro odwołał ostatnia randkę. Tymczasem Kinga jest wyraźnie zaskoczona, że mężczyzna, który wpadł jej w oko, wybrał jej kuzynkę. Radek ma wyrzuty sumienia, że stracił zaufanie do Patrycji.

"rodzinka.pl"

odc.111 Ludwik kupuje Natalii lampę antydepresyjną. Urządzenie, zamiast przynieść ulgę Boskiej, podnosi jej ciśnienie. W dodatku Kuba zjada przysmak mamy - rogalika z czekoladą. Tomek i jego koledzy próbują się usamodzielnić. Niestety nie ma dnia, by troskliwi rodzice nie zjawili się u nich z wizytą i kolejną porcją kulinarnych specjałów. Kacper wypytuje Marka, w co powinien się przebrać na Halloween.

odc.112 Kuba ma słabe stopnie, co nie przeszkadza mu w objęciu funkcji przewodniczącego samorządu szkolnego. Magda chce wprowadzić się do mieszkania Tomka. Chłopak w porę dostrzega niebezpieczeństwo. Ludwik wraca do domu z gipsem na nodze i w każdej sprawie musi liczyć na pomoc domowników. Bliscy robią wszystko, aby uniknąć kłopotliwego obowiązku.

"Galeria"

odc.146 Codzienne życie osób związanych z tytułową galerią handlową, m.in. Tadeusza Woydatta, jego córki Anity i pasierba Adama oraz członków rodzin Kossowskich i Dworzaków. Sebastian próbuje porozmawiać z Kasią o wydarzeniach na przyjęciu niespodziance. Dziewczyna proponuje mu, aby zostali przyjaciółmi. Patryk ma wyrzuty sumienia po tym, jak śmiertelnie potrącił pieszą. Obawia się, że jego przestępstwo wyjdzie na jaw. Tymczasem Anita, która wzięła na siebie całą odpowiedzialność za wypadek, trafia do aresztu. Pani Jadzia jest zaskoczona faktem, że Tadeusz nie przejmuje się specjalnie losem córki. Waldek znajduje przed drzwiami swojego mieszkania dziecko w nosidełku. Okazuje się, że to Ilona podrzuciła mu syna, aby przez pewien czas się nim zaopiekował.

"Herkules"

odc.2 Cyklopy pozbawiają wody mieszkańców wioski. Herkules na początku staje po stronie ludzi, kiedy jednak dowiaduje się, że kiedyś to cyklopy cierpiały z powodu ich prześladowań, chce pogodzić zwaśnione strony.

"Moda na sukces"

odc.5908 Jackie powstrzymuje Ricka i Owena przed rozpoczęciem bójki. Brooke odmawia leżącej na podłodze Stephanie pomocy. Seniorka rodu sama wzywa pogotowie. W szpitalu po badaniach dowiaduje się, że ma raka.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.18 Miastem wstrząsa seria zabójstw. Wśród ofiar są pewien gracz i mężczyzna, który rozwiódł się z żoną. Agenci CSI obstawiają zakłady, że w ciągu jednej nocnej zmiany dojdzie naraz do kilku tragicznych wydarzeń, m.in. morderstwa i samobójstwa.

"Świat bez końca"

odc.1/8 XIV wiek. Anglia zostaje uwikłana w mającą trwać ponad sto lat wojnę z Francją. Na świecie szerzy się dżuma. Król Edward II przegrywa bitwę ze swoją żoną, królową Izabelą Francuską. Kobieta każe go aresztować. Następcą zostaje ich syn, Edward III.

"Świat według Kiepskich"

odc.408 U Paździocha ma gościć święty obraz wędrujący. Ferdek uważa, że to jego rodzina bardziej zasługuje na ten zaszczyt.

Niedziela

"Anna German"

odc.6 Historia znanej polskiej piosenkarki i kompozytorki Anny German, która urodziła się w 1936 roku w Urgenczu w Uzbekistanie, a po zakończeniu II wojny światowej zamieszkała z rodziną we Wrocławiu. Rok 1964. Anna zdobywa nagrodę na festiwalu w Opolu za wykonanie piosenki "Tańczące Eurydyki", skomponowanej przez Katarzynę Gaertner. Zaczyna koncertować, także za granicą, m.in. we Włoszech, Francji i Związku Radzieckim. Ciągłe podróżowanie staje się dla niej męczące. Wkrótce Zbyszek prosi ją o rękę. German pragnie pozostać w Polsce, ale otrzymuje propozycję wyjazdu do Włoch i występu na festiwalu w San Remo. Chcąc odwdzięczyć się mamie i babci za opiekę i poświęcenie, podpisuje intratny kontrakt z Compania Discografica Italiana.

"Krew z krwi"

odc.6 Poszukująca córki Carmen Rota-Majewska kontaktuje się ze swoimi wszystkimi znajomymi. Podejrzewa, że Natalia może się znajdować w rękach Stefana i próbuje zatrzymać transport heroiny dla Antona, ale mafioso jest nieprzejednany. Okazuje się, że przewidział, iż Carmen będzie się wahać i zabezpieczył się na taką okoliczność. Tymczasem Kozłowski, który cudem uniknął śmierci w starciu z Lutherem, uważa, że jego zabójstwo zleciła Carmen. Wściekły, planuje na dziewczynie zemstę. Wkrótce jednak dowiaduje się, że Carmen pracuje dla Antona. Ma świadomość, że musi doprowadzić transport heroiny bezpiecznie do portu, inaczej szef mafii zemści się na nim i na jego rodzinie. Mimo iż Carmen i Stefan nie darzą się wzajemnie zaufaniem, podejmują bliższą współpracę.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.17, 18 Atrakcyjna Pani X robi duże wrażenie na Jimie i George’u. Może to stanowić zagrożenie dla małżeństwa Jima. Stephanie musi zdecydować, czy wstrzyknąć serum pacjentowi. Chłopak Daphne podejrzewa, że Powellowie mają nadzwyczajne umiejętności.

"Kości" 

odc.145, 146 W garażu pod hotelem dochodzi do eksplozji. Ginie mężczyzna. Zespół musi ustalić tożsamość ofiary, co ze względu na siłę wybuchu nie jest łatwe. Temperance ma wątpliwości, jak mąż zareaguje na jej plany ubiegania się o urząd prezydenta USA.

"Agenci NCIS" 

odc.4 Jethro Gibbs i agenci z jego zespołu zostają zaangażowani w śledztwo dotyczące morderstwa amerykańskiego oficera. Szybko odkrywają, że zabity żołnierz był tak naprawdę tajnym agentem badającym sprawę kradzieży pieniędzy amerykańskiego wywiadu.

"Mentalista"

odc.20 CBI prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa właściciela sklepu komputerowego. Patrick zatrudnia włamywacza, który ma wykraść z domu LaRoche’a listę podejrzanych stworzoną po wewnętrznym śledztwie. Złodziej zostaje jednak aresztowany...

"Komisarz Alex"

odc.1 Losy trojga pracowników policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą owczarka Aleksa prowadzą kolejne śledztwa. Szefem grupy jest komisarz Bromski. Pomagają mu policjantka Lucyna oraz specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje