Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1036 Patrycja wyrzuca Dawida z domu i szuka pocieszenia w ramionach Huberta. Władek jest załamany ostatnimi wydarzeniami i chce odejść. Zbyszko i Juliusz przychodzą do niego i wręczają mu swoje wypowiedzenia. Kostek wynajmuje prywatnego detektywa, by śledził Jacka i Radka.

"rodzinka.pl"

odc.109 Tomek wyprowadza się z rodzinnego domu. Ludwik ma już wizję, jak urządzi jego pokój. Kacper i Kuba wykłócają się o to, który z nich ma ładniejsze ubrania. Boska wraca z pralni niepocieszona. Okazuje się, że zniszczono jej ulubiony płaszcz. Ludwik i Kacper oglądają razem horror. Natalia krytykuje za to męża. Tomek apeluje do rodziców, by poświęcili więcej uwagi wychowaniu najmłodszego z Boskich.

odc.110 Tomek mieszka bez rodziców, co nie przeszkadza mu zostawiać Natalii swoich rzeczy do prania i jeść obiady w domu. Kacper nosi na zębach aparat i wstydzi się rozmawiać. Marysia i Natalia dyskutują o nowej dziewczynie Kuby, Paulinie, która jeździ na skuterze. Kacper i Antek komórką robią sobie zdjęcia ze śmiesznymi minami. Fotki od razu trafiają na stronę internetową.

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.17 Stróż prawa zostaje oskarżony i skazany na karę więzienia za zamordowanie swojej żony, która również pracowała w policji. Podczas pobytu w zakładzie karnym mężczyzna ginie w wyniku zbrodni. Agenci podejrzewają, że padł on ofiarą spisku.

"Bananowy doktor"

odc.17 Na lotnisku w Hamptons Hank poznaje Jess. Kobieta wprowadziła ostatnio w swoim życiu dużo zmian, ale wciąż fatalnie się czuje. Lawson postanawia bliżej przyjrzeć się jej niepokojącym dolegliwościom. Tymczasem Jill otrzymuje propozycję pracy, która oznaczać będzie dla niej konieczność opuszczenia Hamptons. Divya obawia się, że nowe obowiązki Raja będą miały wpływ na ich relacje w przyszłości.

odc.18 Divya próbuje pomóc narzekającemu na rozmaite dolegliwości instruktorowi tańca, Nico, który miał ją i Raja nauczyć tanga przed weselem. Diagnoza przyczyn złego stanu zdrowia mężczyzny okazuje się wyjątkowo trudnym zadaniem. Tymczasem kolejnym pacjentem Hanka zostaje filantrop Ben Richards, który wkrótce być może będzie nowym przełożonym Jill.

"Świat według Kiepskich"

odc.265 Mariola chciałaby zorganizować dla swoich przyjaciół i znajomych wielką imprezę. Żąda od Haliny i Ferdynanda, by udostępnili jej w tym celu mieszkanie. Rodzice mają wyjść gdzieś na całą noc, inaczej popsują młodym świetną zabawę. Kiepski za nic nie chce się na to zgodzić.

"Tożsamość szpiega" 

odc.9 Michael wpada na trop osoby, która wydaje się odpowiedzialna za zwolnienie go z pracy. Fiona nawiązuje kontakt z uciekinierem. Ten jednak zapewnia, że to nie on stoi za zniknięciem dwóch milionów dolarów.


Sobota

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.6 W barze na Brooklynie zostają znalezione zwłoki pracowników. Sprawcą zbrodni może być ktoś z personelu. Tymczasem Mac i Stella Bonasera prowadzą śledztwo w sprawie odciętej nogi. Mężczyznę, do którego należała, znajdują martwego w jego łóżku.

"Stawka większa niż życie"

odc.3 Rok 1942. Dr Pulkowski, który przed wojną prowadził badania nad nowym typem silnika odrzutowego, trafia do niewoli. Inżynier Reil próbuje namówić go do współpracy z Niemcami. Kloss otrzymuje zadanie odbicia polskiego naukowca.


Niedziela

"Anna German"

odc.5 Rok 1959. Anna kontynuuje studia na wydziale geologii Uniwersytetu Wrocławskiego i aktywnie współpracuje z teatrem studenckim Kalambur oraz Estradą Wrocławską. Postanawia zrezygnować z kariery w zespole, m.in. z powodu nieprzyjemnego incydentu z zazdrosną o Zbyszka koleżanką Agnieszką. Pewnego dnia Annie udaje się wystąpić solo. Odnosi wielki sukces i zostaje zaproszona do Warszawy. Tam Katarzyna Gaertner proponuje jej zaśpiewanie swojej nowej piosenki "Tańczące Eurydyki". Utwór szybko staje się przebojem. W stolicy German przypadkowo spotyka Zbyszka i wyjaśnia z nim wszystkie nieporozumienia. Niebawem Anna zdobywa dyplom magistra geologii. Postanawia powiedzieć matce Irmie i babci, co jest jej prawdziwym powołaniem.

"Krew z krwi"

odc.5 Carmen, która postanowiła działać, aby chronić swoją rodzinę, coraz lepiej orientuje się w zasadach działania gangsterskiego półświatka. Od Stefana dowiaduje się, że człowiek, który pomagał w przemycie tytoniu w porcie, już tam nie pracuje. Bez niego zaś nie uda się przetransportować heroiny dla Antona. Kobieta namawia do współpracy młodego pracownika, Łukasza. Policjant Paweł Żaryn kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa Marka. Przesłuchuje Wiktora i odwiedza Antona w jego barze. W tym samym miejscu nieco później odbywają się urodziny Magdy. Podczas imprezy gangster brutalnie przypomina Carmen o zawartej umowie. Po kolejnej kłótni z matką Natalia ucieka z domu. Rota-Majewska obawia się, że Stefan przeszkodzi jej w wykonaniu zadania dla Antona.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.15, 16 Najemny bandyta ma zabić jednego z członków rodziny Powellów. JJ i Daphne próbują rozwiązać sprawę morderstwa matki byłej partnerki mężczyzny. Jim czuje się winny, że podczas walki z bandytami zmienił tor kuli i trafiła ona przypakową ofiarę.

"Kości"  odc.143, 144 Brennan, wrobiona w morderstwo doktora Sawyera, jest ścigana przez policję i psychopatycznego Pelanta. Po pewnym czasie pod mostem zostają znalezione szczątki. Ofiara to znany prawnik specjalizujący się w rozwodach bogatych par.

"Mentalista"

odc.19 Ginie mąż właścicielki serwisu randkowego. Patrick podejrzewa o zbrodnię jego żonę, jednak brakuje mu dowodów. Kobieta okazuje się mistrzynią manipulacji. Agenci CBI odkrywają, że jedna z klientek serwisu wyłudzała od swoich partnerów pieniądze.

"Agenci NCIS" 

odc.3 Pracownicy rządowej agencji NCIS zajmują się wykrywaniem przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. W zespole dochodzeniowym są m.in. Jethro Gibbs oraz Timothy McGee. Sierżant Heather Dempsey, specjalistka od ładunków wybuchowych w marynarce wojennej, strzela do mężczyzny, który włamał się do jej domu. Intruz umiera. Śledztwo w tej sprawie przejmuje ekipa NCIS. Agenci szybko odkrywają, że Dempsey nie była sama w mieszkaniu, gdy doszło do incydentu. Towarzyszył jej kochanek - agent FBI. Ustalona zostaje również tożsamość zastrzelonego intruza. Okazuje się, że był płatnym zabójcą. Śledczy odkrywają kolejne istotne fakty z życia Heather pozwalające im dotrzeć do osoby, która zleciła jej morderstwo.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje