Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1033 Chowański i Dąbrowski jednocześnie zapraszają Martę na weekend. Zuza, przerażona groźbą Kseni, odwołuje zeznania.

"Pierwsza miłość"

odc.1806 Mikser nie jest przekonany do pozowania na zajęciach z malarstwa na ASP. Po długich wahaniach zgadza się i udaje na lekcje rysunku. Zamiera, gdy dowiaduje się, że ma pozować przed żeńską grupą przygotowującą akty. Filip pomaga Kulczyckiemu i przejmuje dokumenty, które Ułańska trzymała w sejfie. Kinga i Artur znajdują chwilę, gdy mogą porozmawiać o wydarzeniach z ostatnich dni. Nagle kobieta nie wytrzymuje i namiętnie całuje zaskoczonego przyjaciela.

"rodzinka.pl"

odc.107 Kuba i Kacper nadal przebywają na wakacyjnym obozie. Martwiący się o synów Natalia i Ludwik łączą się z nimi przez internet. Po wysłuchaniu relacji chłopców kobieta postanawia natychmiast ściągnąć ich do domu. Maria i Marek chcą zapewnić Boskim trochę rozrywki i zapraszają ich na wyścigi konne. Dżokej zdradza Natalii niezawodny sposób na dużą wygraną.

odc.108 Tomek prowadzi niekończące się dyskusje przez telefon. Natalia i Magda próbują go tego oduczyć. Zosia przychodzi z Jankiem do Kacpra, by wzbudzić w przyjacielu zazdrość. Niedoszli rywale zapominają o dziewczynce i poświęcają się grze. Bolo mówi Tomkowi, że jego mama ładnie wygląda. Natalia słyszy ich rozmowę, a później zostaje z kolegą syna sam na sam. Z niezręcznej sytuacji ratuje ją Ludwik.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.16 Agenci badają zagadkową sprawę dwóch osób uznanych za zmarłe. Wkrótce okazuje się jednak, że obie domniemane ofiary żyją. Śledczy wpadają na trop skompromitowanego byłego naukowca, który w latach 70. XX prowadził tajemnicze eksperymenty.

"Kryminalne zagadki Miami"

odc.5, 6 W zakrystii swojego probostwa zostaje zastrzelony ksiądz Carlos. Horatio ustala, że mordercą mógł być 12-letni Cameron Medina. Zespół prowadzi też śledztwo w sprawie spalonych zwłok młodej kobiety. Wśród popiołów odkrywa diament.

"Szpilki na Giewoncie"

odc.52 Agnieszka przygotowuje się do ślubu. Aniela zaprasza Lucynę na imieniny. Skorupa, zafrasowana wiadomością o tym, że Ewa sprzedała pensjonat, nie ma ochoty na zabawę. Diana jest wściekła na Patryka. W ramach zemsty postanawia spalić jego rzeczy.


"Świat według Kiepskich"

odc.400 Ferdek i Halina znajdują w paczce chipsów los i wygrywają sporą sumę pieniędzy. Chcąc jeszcze bardziej się wzbogacić, kupują kolejne opakowania.

"Tożsamość szpiega" 

odc.6 Ktoś grozi bronią kontrolerowi lotów i Michael musi interweniować w tej sprawie. Chcąc przestraszyć szantażystę, znajduje jego rodzinę. Tymczasem FBI prosi Sama o dostarczanie większej ilości informacji na temat posunięć Michaela.Sobota

"Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

odc.4, 5 Znany DJ zostaje zabity na chwilę przed ogłoszeniem jego zwycięstwa w rywalizacji o prymat wśród nowojorskich hiphopowców. Aby rozwiązać zagadkę tego morderstwa, detektyw Mac Taylor musi poznać środowisko, w którym żyją ci muzycy.

"Ojciec Mateusz"

odc.63 Komendant Możejko próbuje umówić się z Justyną na spotkanie. Niestety, w tym samym czasie kobieta wyjeżdża z Sandomierza. Zamierza pracować nad ważnymi dokumentami z nowym prawnikiem zatrudnionym w Urzędzie Miasta, Markiem Podgórskim. Mężczyzna, znany myśliwy, ma problemy z aktywistami walczącymi o prawa zwierząt. Tuż przed planowanym wyjazdem ktoś niszczy jego samochód, malując na nim jelenie. Justyna wraca wcześniej do miasta. Następnego dnia okazuje się, że Podgórski został śmiertelnie postrzelony w swojej wiejskiej posiadłości, zaś panna Malec jest ostatnią osobą, która widziała go żywego. Sytuacja kobiety staje się bardzo trudna. Możejce, który podejmuje dochodzenie, jak zawsze spieszy z pomocą sprytny ksiądz Mateusz.

"Świat według Kiepskich"

odc.401 Arnold Boczek doznaje objawienia, po którym porzuca pracę rzeźnika i zostaje leczącym za darmo znachorem. Jego pacjentami są wszyscy sąsiedzi.Niedziela

"Anna German"

odc.4 Od Walentyna, który przyjechał do Polski, Anna dowiaduje się, że Herman Berner zginął w bitwie pod Lenino w 1943 roku. W tym samym czasie matka i babcia postanawiają powiedzieć jej też o losach ojca. Dziewczyna ma żal do nich, że tak łatwo uwierzyły w śmierć Eugena. Jakiś czas później, za namową kolegi ze studiów, Piotrka, Ania zgadza się na występ w klubie studenckim. Z powodu tremy i nieoczekiwanej obecności znajomego na sali, jej debiut okazuje się porażką. Załamana córka Irmy postanawia, że już nigdy więcej nie będzie publicznie śpiewać. Przyjaciółka Janka nie pozwala jej jednak zrezygnować z pasji i umawia ją na przesłuchanie w Teatrze Estrady. Tam Ania robi bardzo dobre wrażenie. Niedługo później śpiewająca studentka geologii poznaje młodego naukowca, Zbyszka.

"Krew z krwi"

odc.4 Carmen sądzi, że to Anton nasłał na nią Darka i postanawia się z nim rozmówić. Wręcza mu torbę z pieniędzmi. Gangster odrzuca jednak haracz i proponuje wdowie układ. Obiecuje, że zapewni jej rodzinie bezpieczeństwo, jeśli zgodzi się ona z nim współpracować. Majewska odrzuca jednak tę propozycję. Po pewnym czasie w jej mieszkaniu zjawia się z nakazem rewizji inspektor Paweł Żaryn, który poprzednio namawiał Carmen do współpracy twierdząc, że już wcześniej zgodził się na to jej zmarły mąż. Policjant nadal poszukuje pendrive’a Marka. Anton wysyła po Carmen Bronka. Mężczyzna ma ją przywieźć na spotkanie w odludne miejsce. Po powrocie stamtąd Carmen już wie, że bierze udział w grze, w której nie może nikomu ufać, nawet najbliższym sobie osobom.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.13, 14 Posterunek zostaje zaatakowany przez bandytów. Jedynie Jim może uratować kolegów. Katie i Stephanie starają się doprowadzić Joshuę do zdrowia. Stephanie prosi Jima, by - używając swych mocy - złapał ludzi, którzy napadli jej znajomego.

"Alcatraz"

odc.12 Rebecca poznaje zaskakujące fakty z przeszłości Lucy. W międzyczasie usiłuje schwytać wybitnie inteligentnego przestępcę, którego przed laty skazano za serię napadów. Po powrocie do współczesności dokonuje on kolejnych brutalnych kradzieży.

"Kości" 

odc.141, 142 Rozpoczynają się zdjęcia do filmu na podstawie książki Brennan. Na planie zostają znalezione zwłoki Hansona Stevensa, dyrektora studia filmowego. Oskarżony o serię zbrodni haker komputerowy Christopher Pelant zaczyna nękać Brennan i Bootha.

"Mentalista"

odc.18 Patrick prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny, którego zwłoki nagle zaginęły. Wśród podejrzanych są żona i matka ofiary. Okazuje się, że zamordowany rozpowiadał o swoim spotkaniu z kosmitami, którzy przeprowadzali na nim eksperymenty.

"Agenci NCIS" 

odc.2 Nastoletnia Rebecca Mason zostaje uprowadzona ze szkoły mieszczącej się na terenie bazy marynarki wojennej w Quantico. W sprawę zostaje zaangażowany zespół NCIS. Śledztwo agentów komplikują działania dziadka poszukiwanej dziewczyny - żołnierza biorącego niegdyś udział w tajnych misjach, Nicholasa Masona. Mężczyzna chce przekazać porywaczom okup, nie informuje jednak o tym członków ekipy Gibbsa. Agenci wykorzystują wszystkie dostępne środki, by ustalić tożsamość przestępcy i namierzyć miejsce przetrzymywania dziewczyny. W międzyczasie do NCIS zostaje przyjęta trójka stażystów. Palmer jest zazdrosny o Sarah Knox, która zostaje przydzielona do laboratorium Ducky’ego. Kobieta okazuje się wyjątkowo kompetentna w swojej dziedzinie.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje