Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1028 Radek zostaje oskarżony o gwałt. Marta mdleje w pracy. Dąbrowski zawozi ją do domu. Na schodach wpada na Chowańskiego...

"Pierwsza miłość"

odc.1801 Sabina prosi rodziców, by wybaczyli Agacie. Sama nie potrafi zapomnieć Natanowi, że ją zdradził z siostrą. Kinga nie wierzy Beacie, że zaczęła spotykać się z Filipem, by ustalić z nim warunki rozwodu.

"rodzinka.pl"

odc.105 Boscy jadą na urlop do Gdyni. Zamawiają pizzę, odwiedzają centrum edukacji i surfują. Na łódce chłopcy straszą matkę, w efekcie czego Natalia wpada w panikę. Małżonkowie puszczają wodze fantazji i marzą o emeryturze nad morzem. Uświadamiają sobie wówczas, że gdy w przyszłości sami będą leniuchować na plaży, w tym czasie ich synowie będą wychowywać własne dzieci i spłacać kredyty.

odc.106 Tomek chce pożyczyć od rodziców samochód na dwa tygodnie. Ludwik zgadza się, ale pod warunkiem, że syn odwiezie Kubę i Kacpra na wakacyjny obóz. Po wyjeździe chłopców małżonkowie się nudzą. Aby zabić czas, biorą się za remont mieszkania. Maria postanawia im pomóc i przyprowadza eksperta od przebudowy, którym okazuje się jej atrakcyjna koleżanka, Izka."Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.15 Jason McCann kontaktuje się z Nickiem. Mówi mu, że jego życie jest w niebezpieczeństwie. Okazuje się, że w domu agenta podłożono bombę. Udaje się ją rozbroić, jednak Nick wie, że McCann nadal chce się na nim zemścić za śmierć swojego brata.

"Maria z Nazaretu"

odc.4-ost. Magdalena obwinia się o śmierć Jana Chrzciciela. Decyduje się porzucić swoje dotychczasowe życie. Joazar nakazuje ją schwytać i ukamienować pod zarzutem cudzołóstwa. Od niechybnej śmierci kobietę ratuje Jezus. Magdalena nawraca się.

"2XL"

odc.10 Laura szuka partnera na wesele Lilki. Pomoc deklarują Agata, Bożena i Jurek. Przyjaciele za wszelką cenę chcą znaleźć mężczyznę dla dietetyczki. Klubowe łowy Bożeny i Jurka przynoszą nieoczekiwane efekty.

"Świat według Kiepskich"

odc.394 Kiepski dostaje w prezencie radio w kształcie kobiecych piersi. Staje się tak gorliwym słuchaczem, że Halina podejrzewa go o dewiację seksualną.


Sobota

"Żywe trupy"

odc.15, 16-ost. Rick mówi Hershelowi i Darylowi o ofercie Gubernatora. Mężczyźni przekonują go, żeby nie przyjmował jego propozycji. W więzieniu Glenn prosi Hershela o zgodę na poślubienie Maggie. Mężczyzna daje im swoje błogosławieństwo.

"Stawka większa niż życie"

odc.2 Rok 1942. Hans Kloss udaje się do Gdańska, aby poznać nową szefową siatki szpiegowskiej, Ingrid Heizer. Wyjaśnia też okoliczności śmierci dotychczasowego szefa, von Hagena. Podążając śladami mordercy, Kloss trafia do hotelu Excelsior.Niedziela

"Anna German"

odc.3 Ania zaprzyjaźnia się z Hermanem Bernerem, który chce pomóc rodzinie. Irma wychodzi za niego za mąż, ale wkrótce mężczyzna zostaje powołany do armii. Na ślad Irmy wpada Walentyn. Znowu ją prześladuje. Kobieta i jej bliscy uciekają do Dżambułu.

"Krew z krwi"

odc.3 Stefan ma poważne problemy. Marek nie żyje, Wiktor trafił do aresztu, a skrytka, w której razem ze wspólnikiem ukrył narkotyki, okazała się pusta. Nie wiadomo, komu udało się przejąć należący do Antona towar. Gangster żąda od Kozłowskiego spłaty długu. Czeka przed szkołą na jego syna, Vincenta. Stefan zdaje sobie sprawę, że musi szybko zwrócić pieniądze, jeśli chce ocalić swoich bliskich. Carmen zostaje zaatakowana przez bandytę, który twierdzi, że Marek był mu winien sporą kwotę. Napastnik zapowiada Majewskiej, że jej rodzinę spotka kolejna tragedia, jeśli wkrótce nie otrzyma pieniędzy. Carmen, by chronić najbliższych, postanawia zacząć działać. Sprawdza adresy kryjówek, w których Marek zazwyczaj chował swoje łupy i udaje się do jednego z tych miejsc.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.12 Mike odkrywa, że rodzina jego brata posiada nadprzyrodzoną moc. Mężczyzna stara się wykorzystać umiejętności siostrzeńca, by szybko się dorobić. Namawia chłopaka, by wytypował zwycięzców podczas wyścigów konnych. Katie dostaje awans.

"Kości" 

odc.139, 140 Booth i Brennan prowadzą śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, który zginął od ciosu nożem o nietypowym kształcie. Badają też okoliczności morderstwa, którego przyczyną mogła być trwająca od XIX w. waśń rodów Babcocków i Mobleyów.

"Agenci NCIS" 

odc.1/24 Dalsze losy pracowników rządowej agencji NCIS, do której zadań należy wykrywanie przestępstw powiązanych z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Członkami ekipy są m.in. emerytowany oficer śledczy Jethro Gibbs i Anthony DiNozzo. Minęło kilka miesięcy od akcji Gibbsa w Meksyku. Żądna zemsty Paloma Reynosa - córka barona narkotykowego - poniosła klęskę, próbując zabić ojca Jethro. Wciąż jednak zagraża agentom NCIS. Tymczasem w Wirginii Zachodniej zostają znalezione zwłoki dwóch mężczyzn. Jethro podejrzewa, że w sprawę zamieszana jest Paloma i ta zbrodnia to kolejny element jej gry. W rezultacie Gibbsa oraz jego ekipę czeka kolejna konfrontacja z Reynosą i jej bratem, Alejandrem Riverą, którzy chcą pomścić ojca.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje