Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1023 Waleria postanawia kupić Bartkowi mieszkanie. Majka prosi chłopaka, by ją przenocował. Tomek odprowadza Magdę do domu.

"rodzinka.pl"

odc.129 Natalia i Ludwik zamierzają sprzedać dom na przedmieściach i zamieszkać bliżej centrum. Janina pomaga uporządkować nieruchomość. Tymczasem Kacper, który nie wyobraża sobie życia w miejskiej dżungli, niweczy plany dorosłych. Twierdzi, że jego pokój jest zagrzybiony, a w dodatku straszy w nim duch zmarłej dziewczynki. Boscy, widząc zacięty opór najmłodszego syna, rezygnują z przeprowadzki.

odc.130 Nadchodzą święta. Kacper dostaje na gwiazdkę mnóstwo prezentów. Obławia się również na domowych pracach, zakładach oraz internetowych przecenach. Tomek próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Niespodziewanie dziadkowie, w ramach prezentu bożonarodzeniowego, fundują swoim dzieciom i wnukom sylwestrowy wyjazd do Zakopanego.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.14 W sklepie z używaną odzieżą znalezione zostają pudła, a w nich rozczłonkowane zwłoki mężczyzny. Zespół Langstona ustala, że ofiarą morderstwa jest bogaty owdowiały prawnik. Sprawca udusił go, a usta zasypał prochami jego zmarłej niedawno żony.

"Pierwsza miłość"

odc.1796 Agata zmusza Sabinę, by podpisała dokumenty, dzięki którym będzie mogła przejąć jej salon mody. Tymczasem Daga i Radek nie wierzą, że ich przyjaciółka udała się w podróż po Europie.

"Maria z Nazaretu"

odc.3 Jezus przyjmuje chrzest z rąk Jana Chrzciciela i zaczyna głosić Ewangelię. Na prośbę matki podczas wesela w Kanie Galilejskiej dokonuje pierwszego cudu, przemieniając wodę w wino. Później uzdrawia chorą kobietę. Rzesza jego słuchaczy stale rośnie.

"2XL"

odc.5 Agata idzie na drinka z Robertem. Mężczyźni obecni w barze bez ogródek komentują jej tuszę. Wielgosz pięściami wybija im z głów docinki.


Sobota

"Żywe trupy"

odc.14 Milton mówi Andrei o planach Gubernatora. Twierdzi, że mężczyzna zrobi wszystko, by zabić Grimesa i jego towarzyszy. Pokazuje jej przygotowany przez zarządcę pokój tortur. Przerażona Andrea podejmuje decyzję o ucieczce. Zamierza ostrzec ocalałych.

"Stawka większa niż życie"

odc.1/18 Rok 1941. Wywiad ZSRR pozyskuje do współpracy Stanisława Kolickiego, Polaka łudząco podobnego do aresztowanego porucznika Abwehry, Hansa Klossa. Rosjanie wysyłają go do Niemiec, gdzie jako agent J-23 rozpoczyna tajną misję w szeregach armii wroga.Niedziela

"Anna German"

odc.2 Irma razem z matką i dziećmi ucieka do Taszkientu. Walentyn próbuje ją odnaleźć. Tymczasem ona stara się zdobyć informacje o mężu. Kiedy umiera brat Ani, wyjeżdża z bliskimi do Kazachstanu. Wybucha wojna. Ania wciąż wierzy, że jej ojciec się odnajdzie.

"Krew z krwi"

odc.2 Marek, postrzelony przez gangsterów z Trójmiasta, przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki. Lekarze cały czas walczą o jego życie. Tymczasem w placówce zjawia się inspektor policji Paweł Żaryn. Funkcjonariusz stara się namówić Carmen do współpracy. Twierdzi, że jej mąż wyraził na to zgodę. Majewska mu nie wierzy. Nieco później odwiedza aresztowanego brata. Ma nadzieję, że Wiktor zdradzi, kto wydał wyrok na jej małżonka. Rozmowa jest zaskakująca. Brat namawia Carmen, by przez pewien czas zajęła się prowadzeniem interesów Majewskiego. W tym czasie ludzie Antona zmuszają Stefana do wskazania im skrytki, w której razem z wspólnikami ukrył narkotyki. Na miejscu gangsterzy dowiadują się, że ktoś był szybszy od nich. Mimo starań lekarzy Marek umiera.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.11 Jim ratuje życie Dave’a. Po tym wydarzeniu jego rodzina zaprzyjaźnia się z Cottenami. Mimo to Powell podejrzewa, że nowi znajomi skrywają jakąś tajemnicę. Stephanie poznaje sekret związku Katie z Joshuą. Daphne startuje w szkolnych wyborach.

"Kości" 

odc.137, 138 Temperance wraca do pracy po porodzie. Na autostradzie znalezione zostają bezgłowe zwłoki kobiety. Zagubiona część ciała odnajduje się w pobliżu marketu. Okazuje się, że ofiara była łowczynią promocji. Booth i Bones sądzą, że przez to hobby zginęła.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje