Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1018 Kuba opowiada Hubertowi, że jest zazdrosny o Tinę. Krzysztof przygotowuje romantyczną kolację dla Magdy, która wraca z Włoch.

"rodzinka.pl"

odc.127 Kacper przeżywa trudny okres. Miewa zmienne nastroje, jest roztargniony i zaniedbuje szkołę. Ludwik też czasem traci kontakt z rzeczywistością. Naiwnie sądzi, że znalazł kompanów na ryby i nie wie, że w teście popularnej piosenki kryje się erotyczny podtekst. Gdy chodzi o synów nigdy jednak nie traci zdrowego rozsądku. Tymczasem Janina próbuje opanować obsługę telefonu komórkowego.

odc.128 Janina i Zenon sprzeczają się o przeprowadzkę na wieś. Przysłuchując się im Ludwik sam zaczyna poważnie zastanawiać się nad sprzedażą mieszkania. Kacper robi zakupy przez Internet i sprowadza do domu niebezpieczne zabawki. Kuba i Tomek próbują udowodnić sobie, który z nich jest wyższy. Natalia i Maria postanawiają wykorzystać wino w nietypowy sposób.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.13 Sara wikła się w spór ze swoją teściową, matką Gila Grissoma. Tymczasem w trakcie uroczystości w koledżu dla niesłyszących dochodzi do tragedii. W wybuchu bomby podłożonej w samochodzie ginie dziekan placówki, w której pracuje teściowa Sary.

"Pierwsza miłość"

odc. 1791 Błażej podejrzewa, że Bogna i Klaudia są panienkami do towarzystwa. Majka ma żal do Pawła, że się z nią nie skontaktował. Krzyżanowski zdobywa się na odwagę i przerywa milczenie. Ma wzruszającą wiadomość dla Marysi. Bartek domyśla się, że Krzyżanowski chce ofiarować swoją nerkę Arturowi!

"Maria z Nazaretu"

odc.2 Maria wraca do Nazaretu. Nie może już dłużej ukrywać swojego odmiennego stanu. Józef nie wierzy w wyjaśnienia narzeczonej. Dopiero gdy ukazuje mu się anioł, zmienia zdanie. Wkrótce - w Betlejem - kobieta rodzi w stajence syna.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.12-ost. Stasiek rozlepia w Królowym Moście plakaty wyborcze. Przed gospodą Zapiecek napada na niego banda wyrostków i dotkliwie bije. Z opresji ratuje go Marina. W tym samym czasie w restauracji Śliwiaka, Panderozie, wybucha pożar.

Sobota

"Żywe trupy"

odc.13 Rick negocjuje z Gubernatorem. Proponuje mu, by rzeka stanowiła granicę ich terytoriów. Oferta Grimesa zostaje odrzucona. Gubernator składa własną propozycję. Chce, by szeryf wydał mu Michonne, a w zamian obiecuje odstąpić od dalszych ataków na więzienie.

Niedziela


"Krew z krwi"

odc.1/8 Carmen Rota-Majewska jest córką byłego szefa mafii. Kobieta wiedzie spokojne, ułożone życie z dala od przestępczego półświatka i wychowuje trójkę dzieci, Franka, Natalię i Borysa. Jej mąż, Marek, oficjalnie utrzymuje rodzinę prowadząc prywatną przystań dla jachtów. W rzeczywistości jednak współpracuje z bratem Carmen, Wiktorem i jego przyjacielem z lat szkolnych, Stefanem Kozłowskim. Razem organizują przemyt papierosów i tytoniu. Marek stara się unikać ryzyka i nie handlować narkotykami. Pewnego dnia jednak Wiktor dokonuje przejęcia środków odurzających należących do trójmiejskiego bossa mafii, Antona. Kilka dni później trafia do aresztu, a pod domem Majewskich zjawiają się gangsterzy. Dochodzi do strzelaniny, w której Marek zostaje ranny.

"Anna German"

odc.1/10 Rok 1938. Józef Stalin wydaje rozkaz likwidacji obcych szpiegów. Jednym z aresztowanych jest Eugen German, ojciec małej Ani. Jej matka, Irma, w trosce o zdrowie i życie córki, postanawia uciec z dziewczynką i jej babcią do odległego Taszkientu.

"To nie koniec świata!"

odc.13-ost. Anka i Paweł coraz mocniej angażują się w związek. Zakochani spędzają razem każdą wolną chwilę, ale swój czas muszą dzielić między Warszawę i Białą Podlaską. Widząc szczęście swojej córki, Kazimierz radzi jej, by przeniosła się na stałe do stolicy. Anka postanawia więc znaleźć w Warszawie pracę. Prosi o pomoc Remika. Darek robi Ulce niespodziankę i wraca z Lublina dzień wcześniej, niż to zapowiadał. Postanawia jak najszybciej ożenić się z ukochaną. Koledzy organizują mu wieczór kawalerski. Tymczasem Irmina zagląda do Kazimierza, by pożegnać się przed swoim wyjazdem z Białej Podlaskiej. Mężczyzna przekonuje ją, by z nim została. Ona jednak obawia się jego spotkania z Witoldem, ojcem Pawła, który wkrótce ma pojawić się w mieście.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.10 Jim powstrzymuje rabusiów, lecz pochwały za bohaterski czyn niesłusznie zbiera George. Okazuje się, że nowy chłopak Katie nie jest tym, za kogo się podaje. Daphne odkrywa jego prawdziwą tożsamość. Will wymazuje jednak z jej pamięci ostatnie trzy miesiące.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje