Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1013 Ludmiła rozmawia z Zuzą o feralnym wieczorze. Renata i Arek chcą wyłudzić od Piotra pieniądze. On puszcza im nagranie, które ich pogrąża...

"rodzinka.pl"

odc.125, 126 Kuba wprawia Natalię w zakłopotanie śmiałym erotykiem. Zamierza podarować wiersz swojej ukochanej. Nastolatek pragnie też kupić sobie nowy rower, jednak nie potrafi przekonać do tego pomysłu rodziców, odpornych na jego sztuczki.


"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.12 Zostają znalezione kolejne zwłoki ze śladami poparzeń. Ofiary mogły zginąć na krześle elektrycznym domowej roboty. Seria tych morderstw ma związek ze sprawą sądową sprzed kilkunastu lat. Greg ulega fascynacji nauczycielką Ellen Whitebridge.

"Pierwsza miłość"

odc. 1786 Stan Artura wciąż się pogarsza. Jest pewien, że jedyne rozwiązanie to przeszczep nerki. Ola mówi Błażejowi, że razem z Robertem zamierzają przenieść się do Barcelony. Śmiałek chce upić Paulinę.

"Maria z Nazaretu"

odc.1/4 O małżeństwo z młodą Marią, mieszkanką Nazaretu, ubiega się cieśla Józef. Tymczasem dziewczynie objawia się Archanioł Gabriel. Oznajmia jej, że urodzi Syna Bożego, któremu nada imię Jezus. Maria z pokorą i radością przyjmuje dobrą nowinę.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.52 Pracownicy biura policji kryminalnej z Łodzi walczą z przestępczością i prowadzą śledztwa dotyczące m.in. morderstw, porwań, zamachów i kradzieży. Grupą kieruje komisarz Michał Orlicz, a wśród podlegających mu pracowników są podkomisarze Lucyna Szmidt i Ryszard Puchała. W pracy funkcjonariusze korzystają z pomocy wyszkolonego psa policyjnego, wiernego owczarka niemieckiego Aleksa. Orlicz zostaje zamknięty w więzieniu. Udaje płatnego zabójcę, który trafił do zakładu karnego na wiele lat. Funkcjonariusz chce w ten sposób dotrzeć do Zacha, mężczyzny odsiadującego karę za pomoc w organizowaniu zamachów bombowych na przedsiębiorców. Orlicz podejrzewa, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, a zamachowiec jest kimś więcej niż tylko pomocnikiem.

"Żywe trupy"

odc.12 Michonne, Rick i Carl szukają broni. Docierają do posterunku policji, w którym pracował niegdyś Grimes. Niestety w magazynie nie pozostał nawet jeden pistolet. Wkrótce cała trójka trafia na zamaskowanego mężczyznę. Wywiązuje się strzelanina.

Niedziela


"Blondynka"

odc.26 Do Belli docierają wiadomości o kryminalnej przeszłości Leo Szulca. Kobieta nie wyobraża sobie jednak bez niego życia. Proponuje mu, by wraz z nią prowadził schronisko dla bezdomnych psów. Sylwia i Marcin kończą swój związek. Kobieta kieruje swoje zainteresowanie ku Krzysztofowi. Fotograf pomaga jej uniknąć przesłuchania w sprawie nielegalnego posiadania broni. Pistolet należący do Goryla wraca do domu spokojnej starości, a w ręce policji trafia jedynie atrapa. Niebawem Krzysztof musi wracać do Warszawy. Rozstanie młodych wypada chłodno, po chwili jednak Sylwia postanawia naprawić swój błąd. Na motorze Puli Huli dogania ukochanego. Młodzi padają sobie w objęcia. Związek Majki i Maneja kwitnie. Dziewczyna wyznaje mężczyźnie, że to on jest ojcem jej dziecka.


"Czas honoru"

odc.78 Michał nie umie pogodzić się ze śmiercią Celiny. Maria namawia syna, by z bratem wyjechał na Zachód. Janisz jest umierający. Michał odnajduje list, który ma otworzyć w razie jego śmierci. Po niepomyślnym wyroku sądu Władek bezwzględnie postanawia odbić Rudą z więzienia. Okazuje się, że kilku wpływowym osobom z kręgów władzy także zależy na uwolnieniu byłej łączniczki. Rainer wypuszcza Woźniaka i oferuje mu pomoc w zemście na Karkowskim i Emilii. Domaga się za to pieniędzy skradzionych Konarskiemu. Tymczasem ubek spotyka się z Bronkiem. Niedawni wrogowie mają teraz wspólny cel. Michał idzie na cmentarz po plecak. Dopiero teraz odkrywa, że dolary zniknęły. Władek, Michał i Bronek przygotowują zasadzkę na konwój, który transportuje Rudą.

"Przepis na życie"

odc.13-ost. Anka i Jerzy uświadamiają sobie, jak wiele dla siebie znaczą. Chcą razem walczyć o Przepis i stawić czoło Zuzie. Mania wyznaje miłość Kajtkowi. Beata dołącza do chóru, którego członkiem jest jej mąż. Wspólne śpiewanie nie wychodzi im najlepiej.

"To nie koniec świata!"

odc.12 Po swoim wyznaniu Anka czeka w domu na odpowiedź Pawła. Nie wie, że mężczyźnie zepsuł się telefon. Załamana, ma do siebie pretensje o bezsensowną podróż do Warszawy. Tymczasem Damian, nowy klient Anuszkiewicza, kompletnie pijany wystawia się na widok publiczny. Staje się łatwym łupem paparazzo i bohaterem rozdmuchanego przez niego skandalu. Kamila zmusza Pawła, by okłamał dziennikarzy. Jedynie w ten sposób zdoła uratować opinię piłkarza. Menadżer staje przed trudnym wyborem: może ocalić firmę lub powiedzieć prawdę. Po aresztowaniu Darka ślub Uli staje pod znakiem zapytania. W tym czasie mężczyzna zostaje przewieziony na rozprawę do Lublina. Obrony oskarżonego o przemyt narkotyków mechanika podejmuje się Anuszkiewicz senior, wzięty prawnik.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.9 Jim i Stephanie postanawiają spędzić wspólnie romantyczny wieczór z okazji osiemnastej rocznicy swego ślubu. Ich plany krzyżuje podpalacz, który podobnie jak oni posiada nadludzkie moce. Daphne i JJ urządzają w domu turniej pokerowy.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje