Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1008 Klara musi płacić Olgierdowi 600 złotych alimentów! Waleria chce się wyprowadzić od Stefana. Zuzę boli brzuch.

"rodzinka.pl"

odc.123, 124 Natalia uczy się do egzaminów, a Ludwik sprząta w mieszkaniu. Kuba intensywnie randkuje z Paulą. Antek zachęca Kacpra do gry w lacrosse. Tomek, którego jego bliscy ciągle stawiają w kłopotliwych sytuacjach, ma dosyć swojej rodziny.


"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.11 Na stronie internetowej zostaje umieszczone zdjęcie zamordowanej prostytutki. Wkrótce ta sama kobieta zostaje znaleziona martwa na terenie śmietniska. Nick i jego zespół ustalają, że ofiara spędziła ostatni wieczór w towarzystwie trzech mężczyzn.

"Pierwsza miłość"

odc. 1781 Beata odnajduje nieprzytomnego Artura. Wzywa pogotowie. Daga jest przekonana, że Mikser ma kochankę! Szymon prosi Grzegorza o radę. Potem pada przed Marysią na kolana i wyznaje jej miłość.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.51 Ekipa komisarza Michała Orlicza próbuje ustalić tożsamość dziewczyny, której ciało znaleziono w stawie. Przy zwłokach denatki nie było żadnych dokumentów. Niebawem pewna kobieta identyfikuje ją jako swoją córkę, Kaję Markowską. Dziewczyna, uczennica łódzkiego liceum, nie wróciła na noc do domu. Do pracy przystępuje patolog Leon Berger. Przeprowadzona przez niego autopsja przynosi zaskakujące wyniki. Okazuje się, że Kaja rzeczywiście zmarła na skutek utonięcia, jednak stało się to w zupełnie innym zbiorniku wodnym niż ten, w którym ją znaleziono. Płyn znajdujący się w jej płucach zawiera duże ilości chloru, składnika stosowanego na miejskich pływalniach. Policjanci rozpoczynają szeroko zakrojone śledztwo, aby odtworzyć ostatnie chwile życia dziewczyny.

"Żywe trupy"

odc.11 Ocalali zastanawiają się nad dalszym planem działania. Rick i Glenn chcą bronić więzienia, Hershel obstaje przy opuszczeniu placówki. Gubernator nakazuje zebrać wszystkich mężczyzn powyżej trzynastego roku życia i przygotować ich do ataku.

Niedziela"Blondynka"

odc.25 W Majakach zjawia się Krzysztof, który chce odkupić od Auguścików samochód swojego dziadka. Transakcja staje się pretekstem do kolejnego spotkania mężczyzny z Sylwią. Para razem z Jagną pomaga Matwiejczukowi, który musi iść do szpitala, ale nie chce opuścić domu, dopóki Kubus nie zaopiekuje się jego kotem, pistoletem i obrazami. Manej domyśla się, że ukrywająca się u doktora Fusa Majka jest z nim w ciąży. Obmyśla podstęp, by spotkać się z ukochaną. Bella obawia się pojedynku artystycznego z Evą Luną, który ma się odbyć w ramach specjalnego koncertu. Wszelkimi sposobami próbuje zatem uniknąć występu. Dopiero przejażdżka motocyklem z Pulą Hulą sprawia, że postanawia jednak zaśpiewać. Jasiunia decyduje się ujawnić swoje uczucia wobec doktora Fusa.


"Czas honoru"

odc.77 Lebiediew obwinia Lewińską o stratę Blachnitzky’ego. Ada próbuje odzyskać kontakt z Janiszem. Ranny prezes został jednak ukryty przez konspiratorów. Aresztowana przez ubeków Lena stara się zachować zimną krew. Władek obmyśla plan uratowania Rudej. Karkowski odwiedza Emilię w jej mieszkaniu. Rozmawia z nią o pieniądzach, które ukrył Woźniak. Okazuje się, że w lokalu oprócz nich przebywa jeszcze inna osoba. Hans przedziera się przez las niedaleko stolicy. Maria i Otto przeprowadzają nagłą, ważną operację. Zośka zjawia się w barze Heleny z byłym więźniem obozu w Oświęcimiu. Konfrontuje go z Tolą. Proces Rudej przeciąga się w czasie. Celina, Władek, Michał i Bronek czekają w kawiarni na jego zakończenie. Karkowski śledzi Wandę, by dzięki niej trafić do Bronka.

"Przepis na życie"

odc.12 Elka chce wyjechać z kraju. Zastanawia się, czy zostawić Janka pod opieką Jerzego, nastolatek nie chce bowiem ponownie opuszczać ojca. Zarówno Stefan z Michałem, jak i Anka przygotowują plan, który pokrzyżuje Zuzie zamiary przejęcia Przepisu.

"To nie koniec świata!"

odc.11 Irmina radzi Ance, by nie rezygnowała z miłości. Szostakowska jedzie do Warszawy i spotyka się z Pawłem. Spędzają wieczór w klubie. Dziewczyna mówi Anuszkiewiczowi, że go kocha, następnie wraca na Podlasie. Paweł zaczyna nową pracę. Razem z Kamilą spotyka się z ich pierwszym klientem, piłkarzem Damianem. Nora odkrywa, że Sasza nie jest tak niewinny, jak uważała. Rosjanin sprzedaje Darkowi swoje auto. Okazuje się, że samochodu szuka policja. Pracownicy CBŚ znajdują w nim dowody na handel narkotykami. Mechanik zostaje aresztowany. W pensjonacie rodziców Uli zjawia się Mirella. Kobieta, która załatwiła Stanisławowi wyjazd do sanatorium, oświadcza Halinie, że mąż już do niej nie wróci i że zamierza się rozwieść. Matka Uli rzuca się na nią z pięściami.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.7, 8 Jim ściga niebezpiecznego przestępcę i niewiele brakuje, aby ujawnił swoje nadzwyczajne zdolności. Stephanie śledzi badania doktora Volsona nad tajemniczą rośliną. Daphne prosi J.J.-a, by używając swojej mocy pomógł jej zaimponować chłopakowi.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje