Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc.1004 Na OIOM-ie Fryderyk dowiaduje się od lekarza, że u Teresy nastąpił wylew krwi do mózgu. Irek nie kryje, że marzy mu się dziecko z Natalią. Staszek załatwia Oksanie pracę w korporacji taksówkowej.

"Pierwsza miłość"

odc.1776 Agata chowa portfel Natana pod kanapą. Ma nadzieję, że jeszcze się u niej zjawi, a wtedy zaciągnie go do łóżka. Beata martwi się o Adama. Prosi Kingę, by mu wybaczyła. Radek postanawia śledzić Nikolę.

"rodzinka.pl"

odc.121 i 122 Natalia i Ludwik muszą zrezygnować z rodzinnego wyjazdu do Grudziądza. Aby chłopcy nie musieli zostać w domu, ich rodzice proszą o zastępstwo Marka i Marię. Niebawem cała piątka melduje się w hotelu nad Jeziorem Rudnickim.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.10 Pracownicy CSI ścigają pedofila, który jest podejrzany o morderstwo żony jednego z agentów FBI. Zespół Nicka Stokesa przypuszcza, że ten sam sprawca uprowadził także jego córkę. Przestępca musi zostać ujęty, zanim dziewczynie stanie się krzywda.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.50 Magdę Kulisz odwiedza jej były narzeczony, Olaf, który niedawno opuścił więzienie. Wierzy, że ukochana cały czas czekała na niego i uda im się kontynuować dawny związek. Kiedy mężczyzna dowiaduje się, że Magda wyszła za mąż i ma dziecko, jest wściekły i grozi, że policzy się z jej nowym partnerem. Wkrótce jedna z mieszkanek kamienicy znajduje na podwórku zwłoki męża Magdy, Marka, który pracował jako konwojent w jednej z łódzkich firm ochroniarskich. Leon rozpoczyna badanie ciała ofiary. Kiedy znajduje za paznokciami denata ślady naskórka, jest przekonany, że konwojenta zamordowano. Do akcji wkraczają komisarz Michał Orlicz i kierowana przez niego grupa dochodzenie. Głównym podejrzanym jest Olaf, ale policja skrupulatnie bada wszelkie okoliczności zbrodni.

"Żywe trupy"

odc.10 Daryl i Merle trafiają w lesie na rodzinę, która broni się przez nieumarłymi. Bracia spieszą z pomocą. Po pokonaniu żywych trupów Merle chce zabrać zapasy ocalałych, ale brat go powstrzymuje. Młodszy z Dixonów decyduje o powrocie do więzienia.

Niedziela


"Blondynka"

odc.24 Sylwia jest pod wrażeniem działalności Krisa, który porzucił świat mody, by zająć się demaskowaniem ludzkiej małości i podłości. Pula Hula spełnia swoje marzenie o posiadaniu motocykla, Harleya-Davidsona. Kupuje okazyjnie pojazd od "Brudnego Harry’ego", z którym wcześniej wdaje się w niezwykły pojedynek. Pawełek po serii nieudanych lekcji życia seksualnego przeżywa kolejne upokorzenie. Jest zaskoczony, gdy Tereska mówi mu, że podoba jej się taki, jaki jest. Bella przygotowuje się do wielkiego powrotu na scenę. Manej zrywa ze swoim dawnym życiem, podpala dyskotekę i rezygnuje z dalszych kontaktów z celnikiem i prokuratorem. Swoją przyszłość wiąże z Majką. Tymczasem kobieta wraz z Jagną odwiedza Sylwię. Zastanawia się, co zrobić z niechcianą ciążą.

"Czas honoru"

odc.76 Karkowski dowiaduje się od Emilii, że Woźniak zdobył pieniądze. Tymczasem ubek nabiera podejrzeń, że jego żonę i Antoniego łączy coś więcej. W barze mlecznym Dobrzyńskiej pojawia się nieznajomy. Mężczyzna twierdzi, że znał Tolę podczas okupacji. Otto Kirchner dostaje kolejne zadanie od Lebiediewa. Ma wyrzuty sumienia, że przez cały czas okłamuje Marię. Tymczasem funkcjonariusz NKWD wzywa do siebie Lewińską. Żąda ścisłego raportu ze spraw, które prowadziła jego podwładna. Konspiratorzy z Biura Odbudowy Stolicy, miejsca pracy profesora Majerskiego i Leny, są obserwowani przez UB. Władek i jego ludzie atakują tajny ośrodek rządowy, w którym jest przetrzymywany Blachnitzky. Max postanawia porozumieć się z Rainerem za plecami polskich wspólników.

"Przepis na życie"

odc.11 Groźba utraty restauracji staje się coraz bardziej realna, gdyż Zuza nie ustaje w intrygach. Przebiegła kobieta przedstawia Jerzemu swoją intrygującą propozycję... Anka nie zamierza się poddać i zwołuje naradę pracowników. Elka uwodzi Tadeusza.

"To nie koniec świata!"

odc.10 Burmistrz próbuje zatrzymać Pawła w klubie. Niestety, nie jest w stanie zapłacić menadżerowi tyle, ile zaoferowano mu w nowej firmie. Żona urzędnika, Nora, siłą chce zmusić warszawiaka do pozostania w Białej Podlaskiej. Tymczasem Ula planuje ślub. Mówi matce o swoich zaręczynach. Halina, zmartwiona brakiem wiadomości od męża, który przebywa w sanatorium, przyjmuje tę nowinę dość obojętnie. Janusz chce zbliżyć się do Anki. Próbuje wzbudzić litość w byłej narzeczonej. Opowiada jej o tym, że kopnęła go krowa i jest ranny. Szostakowska biegnie, by mu pomóc. W tym czasie jej ojciec traci przytomność. Na szczęście Kazimierza, który ma problemy z sercem, znajduje Irmina. Kobieta ratuje ojca Anki przed śmiercią i postanawia zostać na Podlasiu nieco dłużej.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.6 Rodzice Stephanie składają córce nagłą wizytę. Powellowie muszą ukrywać przed gośćmi swoje niezwykłe zdolności. Jim zastanawia się, czy nie powiedzieć im prawdy. Jego teściowie zastanawiają się, z czego wynika dziwne zachowanie Powellów.Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje