Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.9 W pokoju hotelowym jednego z kasyn zostają odnalezione zwłoki mężczyzny. Jego śmierć może być powiązana z przestępstwem o podłożu seksualnym, do którego doszło w lokalu obok. Policji nie udaje się jednak znaleźć żadnych świadków zdarzenia.

"Pierwsza miłość"

odc. 1771 Kinga odkrywa, że kryzys w małżeństwie Janusza był kłamstwem, dzięki któremu mężczyzna chciał ją uwieść. Sandra daje Hubertowi ultimatum: albo poleci z nią do Sztokholmu, albo z może o niej zapomnieć.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.49 Martyna, nauczycielka języka polskiego w liceum, ma romans ze swoim uczniem Miłoszem. Podczas jednej z potajemnych schadzek kochanków przyłapuje kolega Miłosza, Bartek, miłośnik analogowej fotografii. Nastolatek robi parze zdjęcia, a następnie zaczyna nimi szantażować Martynę. W zamian za milczenie domaga się seksu. Nauczycielka odmawia. Następnego dnia Bartek ginie z ręki nieznanego sprawcy. Do śledztwa przystępuje komisarz Michał Orlicz i kierowana przez niego ekipa dochodzeniowa. Policjanci dowiadują się, że pomiędzy zamordowanym a Miłoszem doszło do ostrej kłótni, która następnie zamieniła się w bójkę. Walczących chłopców rozdzielił nauczyciel wychowania fizycznego, Jacek. Miłosz staje się głównym podejrzanym.

"Żywe trupy"

odc.9 Gubernator informuje mieszkańców Woodbury, że Daryl i Merle stoczą na ich oczach pojedynek na śmierć i życie. W ostatniej chwili braci ratują Rick i Maggie. Cała czwórka ucieka z osady. Wkrótce do ośrodka dostaje się jeden z nieumarłych.

Niedziela"Blondynka"

odc.23 Doktor Fus i Kozyra udzielają Pawełkowi porad, jak właściwie przygotować się do życia z kobietą. Po śmierci przyjaciela Manej postanawia wprowadzić zmiany w swoim życiu. Rozprawia się z dawnym kompanem prokuratorem oraz celnikiem. W Majakach zjawia się Eva Luna, która chce dobić targu z wójtem w sprawie działki dla stanicy chorych koni. U Traczyka artystka spotyka Leo. Szulc wpada na pomysł koncertu, w którym wystąpiłyby razem Eva Luna i Bella Montero. Komendant Zioło informuje Sylwię, że psy z przytuliska nie trafiły do schroniska w Niemczech, ale do firmy farmaceutycznej, która przeprowadza badania na zwierzętach. Kubus jest wściekła. Ksiądz z niepokojem obserwuje parafian, którzy przed końcem świata liczą na cud i wpatrują się w obraz religijny.


"Czas honoru"

odc.75 Władek ma wątpliwości, kogo powinien uwolnić dzięki propozycji Amerykanów. Konarski zastanawia się, czy z takiej szansy powinna skorzystać Ruda, czy też ktoś ważniejszy dla organizacji niepodległościowych. Tymczasem dawna łączniczka jest zmuszana w więzieniu do podpisywania kolejnych fałszywych zeznań. Max obiecuje, że przekaże Rainera w ręce podziemia, gdy odzyska Blachnitzky’ego. Bronek zwierza się Michałowi, że rozważa ujawnienie się. Wkrótce Janisz poznaje Majerskiego. Maria obserwuje dziwne zachowanie Ottona. Kobieta nie zdaje sobie sprawy z sytuacji mężczyzny. Lena rozważa ultimatum Woźniaka. Kobieta bardzo boi się o życie małego Jasia. Karkowski odwiedza Emilię w szpitalu. Planują wspólną przyszłość. Zośka przyłapuje Tolę na kradzieży.

"Przepis na życie"

odc.10 Jerzy nie potrafi wybaczyć Ance zdrady i postanawia ją opuścić. Błagania, aby jej przebaczył, nie przynoszą skutku. Żona Andrzeja wciąż nie ma pojęcia o jego wspólnej nocy z Anką. Beata ulega urokowi ministra, czym budzi zazdrość swojego partnera.

"To nie koniec świata!"

odc.9 Aresztowanie Saszy okazuje się pomyłką. Darek postanawia oświadczyć się Uli. Trenowana przez Ankę drużyna zdobywa puchar gminy. Paweł zaprasza łowcę sportowych talentów, który chce zabrać do Warszawy jednego z młodych zawodników.

"Zwykła/niezwykła rodzinka"

odc.6 Rodzice Stephanie składają córce nagłą wizytę. Powellowie muszą ukrywać przed gośćmi swoje niezwykłe zdolności. Jim zastanawia się, czy nie powiedzieć im prawdy. Jego teściowie zastanawiają się, z czego wynika dziwne zachowanie Powellów.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje