Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.119, 120 Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Razem z Zosią zastanawiają się, czym jest grzech. U Tomka szykuje się wielka impreza. Zabawę przerywa wizyta niespodziewanych gości. Natalia znajduje u syna pismo erotyczne.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.8 Funkcjonariusze poszukują sprawców morderstw na pracowniku rancza oraz inżynierze. Ich śmierć ma związek z aferą wokół zanieczyszczonego zbiornika wodnego. Trop prowadzi do pewnego reportera, który chciał ujawnić wykryte nieprawidłowości.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.8 W Królowym Moście odbywa się huczne wesele młodszego aspiranta Cielęckiego i córki komendanta, Luśki. Ocalony przez Mariana Jerzy Bocian również planuje ślub. Jego wybranką jest Halinka Struzikowa, atrakcyjna pracownica bufetu.

"Barwy szczęścia"

odc. 995 Hubert kłóci się z Klarą o kupno samochodu. Stefan nie ma odwagi powiedzieć Walerii, że obiecał Oksanie poczekać z rozwodem.

"Pierwsza miłość"

odc. 1766 Sandra tłumaczy Hubertowi, że nareszcie mogą zacząć wszystko od nowa. Były mąż jednak nie wyobraża sobie życia bez Marysi i Julki. Wojtek próbuje zdobyć Malwinę. Grzegorz jest zawiedziony Błażejem.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.48 W biurze policji kryminalnej z Łodzi pracują komisarz Michał Orlicz i jego bezpośredni podwładni, podkomisarze Lucyna Szmidt i Ryszard Puchała. W walce z przestępcami pomaga im znakomity pies policyjny, owczarek niemiecki Alex. Jego węch i intuicja często są skuteczne tam, gdzie zawodzą inne sposoby śledztwa. W klubie tenisowym zostają znalezione zwłoki instruktora Macieja Brylskiego. Policjanci zjawiają się na miejscu i rozpoczynają śledztwo. Ostatnią osobą, która widziała mężczyznę żywego, jest Krzysztof Halicki, znajomy właścicielki klubu, Szulcowej. Oboje nie mają alibi. Orlicz podejrzewa, że zbrodni dokonało właśnie jedno z nich. W toku śledztwa okazuje się, że przed zabójstwem na miejscu trenowali też wschodząca gwiazda tenisa Anna Małek i jej ojciec.

"Żywe trupy"

odc.8 Rickowi i części jego grupy, dzięki pomocy Michonne, udaje się dostać do Woodbury i uratować Maggie i Glenna. Michonne zakrada się do pokoju Gubernatora i rani go w oko. Ich walkę przerywa nadejście Andrei, która zmusza kobietę do ucieczki.

Niedziela"Blondynka"

odc.22 Manej, który niegdyś był komandosem, przeżywa osobistą tragedię - w Afganistanie ginie jego przyjaciel Rysiek Wencel. Mężczyzna pozostawił w Majakach ciężarną żonę. Sylwia i komendant Zioło chcą zdemaskować przestępczą działalność celnika, który podejrzewany jest o przemyt. Kontynuują misterny plan, który zakłada wykorzystanie kotów felczerowej. Leo namawia wójta, by zamiast masztu przekaźnikowego telefonii komórkowej zbudował "wyspę ocalenia", na której bogacze będą mogli schronić się przed końcem świata. Pawełek próbuje po raz pierwszy w życiu zakosztować miłości, ale jego starania mają rezultat daleki od oczekiwanego. Do Majaków wraca doktor Fus. Mieszkańcy domu przy lecznicy dowiadują się, że w Australii przeżył śmierć kliniczną.


"Czas honoru"

odc.74 Po strzelaninie w kawiarni Woźniak poprzysięga Bronkowi zemstę. Michał, nieświadomy okupacyjnej przeszłości Leny, proponuje jej udział w misji Janisza. Bronek spotyka się z prezesem. Przekonuje go, że powinni jak najszybciej zorganizować podziemny sejm. Michał, Bronek i Władek planują zamach na Rainera. Celina zgadza się wystawić im byłego szefa gestapo. Tymczasem Rainer dowiaduje się, że Amerykanie odnaleźli już Blachnitzky’ego, więc on nie jest już potrzebny. Musi się ratować. Wcześniej jednak chce odzyskać swoją własność. Ruda traci nadzieję, że po procesie odzyska wolność. Otto znowu zostaje zawieziony do Lebiediewa, który zabiera lekarza do podziemi rządowego ośrodka. Woźniak dostaje donos na Lenę. Chce wykorzystać go do rozwiązania własnych problemów.

"Przepis na życie"

odc.9 Anka i Andrzej spędzili ze sobą noc. Starają się zachować to w tajemnicy, jednak prawda wychodzi na jaw. Andrzeja czeka nieprzyjemna konfrontacja z Jerzym. Zdrada ukochanej to potężny cios dla mężczyzny. Nie wie, czy będzie umiał jej wybaczyć.

"To nie koniec świata!"

odc.8 Po kłótni z matką Ula wyprowadza się do Anki. Kazimierz doradza Darkowi, żeby oświadczył się ukochanej. Kamila stara się ponownie zdobyć względy Pawła. Proponuje mu awans. Anka próbuje zwalczyć plagę kretów na terenie boiska.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje