Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.113, 114 Ludwik, Natalia i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Po awanturze w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper do piwnicy. Starszy z braci nie widzi niczego złego w randkach sponsorowanych przez ojca Pauli.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.5 W domu bibliotekarki cierpiącej na manię zbieractwa policja odkrywa rozkładające się zwłoki jej córki Diany, zmumifikowane ciała czterech nastolatków z ośrodka opieki nad trudną młodzieżą i przykutą do łóżka, lecz żywą jeszcze jedną córkę, Alisę.

"Volare - historia Domenico Modugno"

odc.4-ost. Domenico i jego kolega Franco Migliacci tworzą utwór "Volare". Nie przypuszczają, że piosenka rozsławi ich na całym świecie. Franca oznajmia mężowi, że spodziewa się dziecka. Kilka dni później "Volare" wygrywa festiwal w San Remo.

"Barwy szczęścia"

odc. 980 Marta zwierza się Eli, że nie radzi sobie po odejściu Roberta. Zuza dostaje od Kseni tabletki na przeczyszczenie. Kostek je znajduje...

"Pierwsza miłość"

odc. 1751 Sandra ma żal do Szymona, że powiedział Marysi o ciąży. Hubert dowiaduje się, że zostanie ojcem. Do Wadlewa docierają informacje o wybrykach Romana, Wojtka i Seweryna. Malwina planuje zemstę.Sobota

"Komisarz Alex"

odc.45 Gość ośrodka sportowego, Ludwik Mróz, ginie od strzału w głowę. Mężczyzna był niegdyś wpływowym prokuratorem. Choć sprawcy próbowali upozorować samobójstwo, zrobili to nieudolnie i Leon, który pierwszy przyjechał na miejsce zdarzenia, jest pewien, że Mróz został zamordowany. Niebawem przyjeżdżają również Puchała i Orlicz wraz z Aleksem. Pies prowadzi funkcjonariuszy na pobliskie pole golfowe. Wkrótce okazuje się, że zbrodnię popełniono dokładnie tak, jak w swojej nowej książce opisała morderstwo córka Ludwika, Katarzyna. Treść powieści znała dotąd jedynie autorka oraz jej wydawca i kochanek Tomasz. Policjanci zatrzymują się w hotelu, aby mieć możliwość przyjrzenia się przebywającym tam ludziom. Podejrzewają, że morderca znajduje się na liście gości ośrodka.

"Żywe trupy"

odc.5 Gubernator urządza piknik dla mieszkańców Woodbury. Michonne włamuje się do jego domu, by odzyskać swój miecz. Przy okazji poznaje pewien sekret. Michonne jest gotowa do opuszczenia miasteczka razem z Andreą, ta jednak postanawia zostać.

Niedziela"Blondynka"


odc.19 Jasiunia zamawia mszę w intencji doktora Fusa. Marcin i Sylwia ostatecznie się rozstają. Matka doradza młodemu weterynarzowi przeprowadzkę do Poznania, gdzie mogłaby pomóc mu otworzyć elegancką klinikę dla zwierząt. Bondyra zostaje zwolniony z aresztu. Prokurator żąda jednak w zamian za przysługę nietypowego prezentu - kocich skórek, które pomogą wyleczyć chore nerki żony celnika. Sylwia i Zioło obmyślają plan, jak zdemaskować nieuczciwych funkcjonariuszy. We wsi pojawia się tajemniczy fotograf, Kris Roy. Mężczyzna nie kryje zainteresowania młodą weterynarz. Wkrótce okazuje się, że jest on także przewodnikiem zagranicznych myśliwych. Sylwia pomaga staremu Matwiejczukowi, którego nie chcą przyjąć do domu opieki razem z jego ukochanym kotem.


"Czas honoru"

odc.71 Woźniak dowiaduje się o cennej przesyłce, którą Michał przywiózł z zagranicy. Zdobycie jej to dla niego jedyna szansa, by spłacić Rainera. Michał kłóci się z bratem o to, co zrobić z pieniędzmi Janisza. Władek, wbrew argumentom brata, że gotówka powinna zostać rozdzielona między całe polskie podziemie, chce przejąć całość. Konarscy rozstają się w gniewie. Michał jedzie do Warszawy, gdzie spotyka się z Leną. Bronek wypytuje Celinę o Karkowskiego. Po niemal roku Wanda spotyka się z Heleną. Doktor Otto zostaje porwany i trafia do tajnego ośrodka rządowego. Czeka na niego pułkownik Lebiediew. W tym samym budynku przebywają Janisz i Ruda. Dziewczyna wciąż jest przesłuchiwana. Partyzanci napadają na wojskową ciężarówkę. Biorą w niewolę ważną zakładniczkę.

"Przepis na życie"

odc.6 Jerzy, aby być bliżej Janka, wyprowadza się z mieszkania Anki. Kobieta postanawia opuścić lokal wraz z partnerem. Na ich drodze staje Elka. Michał jest świadomy, że spędza coraz mniej czasu z Ireną. Zamierza przekonać ukochaną do wyprowadzki na wieś.

"To nie koniec świata!"

odc.5 Kazimierz strzela do Janusza. Mężczyzna składa na niego oficjalną skargę. Szefowa lokalnej policji, Nora próbuje pogodzić krewkich mężczyzn. W Warszawie Ania spotyka się z kolegą ze studiów, Irkiem, który ma dla niej ciekawą ofertę pracy.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | Weekend w serialach | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje