Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.111, 112 Ludwik kupuje Natalii lampę antydepresyjną. Urządzenie, zamiast przynieść ulgę zestresowanej Boskiej, podnosi jej ciśnienie. Ludwik wraca do domu z gipsem na nodze. Brak samodzielności okazuje się niezbyt przyjemny.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.4 Powszechnie znany filantrop zostaje brutalnie zamordowany we własnym łóżku. W toku śledztwa policyjna ekipa specjalistów pod wodzą Nicka Stokesa odkrywa, że morderca mógł znać pewien sekret, ukrywany przez prominentnych obywateli miasta.

"Volare - historia Domenico Modugno"

odc.3 Domenico i Franca wracają razem do Rzymu. Postanawiają się pobrać. Ich szczęście nie trwa jednak długo, bo kariera artysty nie rozwija się tak, jak to sobie zaplanował. Życie pod presją i nieustanne kłótnie doprowadzają do tego, że para znów się rozstaje.

"Barwy szczęścia"

odc. 979 Marta zostaje rzecznikiem prasowym "ATB". Justyna nie żałuje, że spędziła noc u Daniela. Natalia zgadza się wziąć udział w turnieju tańca.

"Pierwsza miłość"

odc. 1746 Mikołaj wpada na trop mordercy Igora. Pomagają mu w tym zeznania Stacha, kolegi Błażeja z korporacji taksówkowej. Hubert prosi Sandrę, by raz na zawsze zniknęła z jego życia. Była żona jeszcze tego samego dnia wyprowadza się z Wrocławia. Hubert natomiast błaga Marysię o jeszcze jedną szansę.Sobota

"Komisarz Alex"

odc.44 Orlicz, Szmidt i Puchała prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Barbary Bartnik. W gronie podejrzanych znajduje się m.in. doktor Marcin Rymarz, sąsiad Bartników. To on i mąż ofiary, Karol, znaleźli ciało i zawiadomili policję. Beata odkrywa w telefonie Barbary SMS-y od kochanka. To nowy trop w śledztwie. Wkrótce policjanci zatrzymują autora miłosnych wyznań, malarza Jarosława Króla, a w jego samochodzie znajdują biżuterię, która należała do Barbary. Orlicz uważa jednak, że ktoś próbuje wrobić Króla w zbrodnię i zamierza kontynuować poszukiwania. Nie wie, że tożsamość zabójcy zna sąsiad Bartników, Adrian Kazubek, który podglądał Barbarę i robił jej zdjęcia z ukrycia. Na jednej z fotografii uwiecznił sprawcę, nie powiadomił jednak policji, aby go szantażować.

"Żywe trupy"

odc.4 Nieznany sprawca sprowadza zombi do więzienia. Podczas ataku nieumarłych T-Dog zostaje ugryziony w ramię, a Lori zaczyna rodzić. Rick, Daryl i Glenn próbują znaleźć osobę odpowiedzialną za aktywowanie alarmu i przyciągnięcie żywych trupów.

Niedziela"Blondynka"


odc.18 W domu doktora Fusa zjawia się matka Marcina, nazywana przez mieszkańców lecznicy "Trującą Słodyczą". Kobieta chce poznać niedoszłą synową. Sylwia dzielnie odpiera jej ataki, przy biernej postawie Marcina, który z każdą chwilą traci uznanie w oczach ukochanej. Do decydującego starcia obu kobiet dochodzi u Waniuka. Wójt negocjuje z Dalmatą odkupienie Nefretete. Klacz ma posłużyć do hipoterapii jego córeczki. Właściciel zgadza się, jednak chce, aby wcześniej Nefretete się oźrebiła. Leo oddaje Sylwii pożyczone pieniądze i radzi, jak pomóc Belli, właścicielce schroniska w Widziadłach. Majka informuje Sylwię, że spodziewa się dziecka. Jasiunia i Marcin próbują się dodzwonić do Australii, do doktora Fusa. Okazuje się, że weterynarz miał wypadek samochodowy.


"Czas honoru"

odc.70 Po nieudanej próbie odbicia Janisza ze szpitala Władek i Michał ukrywają się we wsi, gdzie z oddziałem zatrzymał się pułkownik Jabłoński. Komuniści interesują się misją Rainera i Celiny. Zbierają materiały na ich temat. Rainer wpada w Hotelu Polonia na Karkowskiego. Były gestapowiec składa mężczyźnie propozycję nie do odrzucenia. Nie wie, że jest obserwowany przez tajniaków. W tym czasie Celina śledzi profesora politechniki Błaszczyka, z którym niedawno kontaktował się poszukiwany przez nią niemiecki fizyk Blachnitzky. Obaj mężczyźni są braćmi. Ruda wysyła gryps do Marii. Bronek dołącza do Wandy w nowym mieszkaniu w Otwocku. Para próbuje odbudować wzajemne zaufanie. Mimo protestów Wandy, mężczyzna rusza tropem Karkowskiego.

"Przepis na życie"

odc.5 Anka i Jerzy cieszą się sobą, zapominając o wszystkich problemach. Irena nie jest zadowolona, gdy dowiaduje się o planie Michała, aby wyprowadzili się razem na wieś. Pola nie przyjmuje do wiadomości, że będąc w ciąży powinna odpoczywać.

"To nie koniec świata!"

odc.4 Paweł nadal mieszka w przyczepie na podwórzu. Kazimierz wzywa policję, aby pozbyć się intruza. Janusz postanawia odkupić połowę domu od Anuszkiewicza. Juniorzy mają zagrać mecz w stolicy. Paweł i Anka towarzyszą im podczas wyjazdu.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik | Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje