Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.109, 110 Kacper opowiada o nauczycielu historii i mówi, czego nauczył się na lekcji. Tomek wyprowadza się z domu, ale wciąż zostawia Natalii rzeczy do prania i jada obiady u rodziców. Kacper i Kuba kłócą się o to, który z nich ma ładniejsze ubrania.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.3 W miejskim parku zostaje znalezione ciało młodzieńca, któremu odcięto głowę. Okoliczności wskazują, że padł on ofiarą rytualnej zbrodni. Znaleziona wilcza sierść wskazuje ekipie ekspertów, że mordu mogli dokonać przedstawiciele sekty "wilkołaków".

"Volare - historia Domenico Modugno"

odc.2 Domenico kontynuuje naukę, gra pierwsze epizody w filmach i próbuje sił w audycjach radiowych. Wciąż jednak mierzy się z wieloma trudnościami. Pewnego dnia otrzymuje propozycję zaśpiewania dla koncertującego we Włoszech Franka Sinatry.

"Barwy szczęścia"

odc. 970 Kasia razem ze Stefanem jedzie na pogrzeb Ksawerego. Ksenia opowiada Zuzie o swoim chłopaku. Krzysztof chce, by Madzia i Ola lepiej się poznały.

"Pierwsza miłość"

odc. 1741 Sabina prosi ojca, by wyjaśnił jej, czy to on stoi za morderstwem Igora. Potem zastanawia się nad słowami Dagi i Miksera. Hubert oznajmia Majce, że zdradził ją z Sandrą, dlatego już nie mogą razem być.Sobota

"Komisarz Alex"

odc.43 Komisarz Michał Orlicz i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt i Ryszard Puchała, pracują w biurze policji kryminalnej z Łodzi. W walce z przestępczością pomaga im znakomity pies policyjny, owczarek niemiecki Alex. Podczas napadu rabunkowego na sklep zostaje zastrzelony jeden ze świadków zdarzenia. Policjanci przyjeżdżają na miejsce i rozpoczynają śledztwo. Przeglądając monitoring, Orlicz zwraca uwagę, że napastnik nie zakrył twarzy. Wkrótce okazuje się, że podobnych napadów, w których bandyta nie użył kominiarki lub maski, jest więcej. W każdym przypadku sprawca wygląda jednak inaczej. Funkcjonariusze są bezradni i nie potrafią ustalić tożsamości, a nawet liczby przestępców. Na właściwy trop nieoczekiwanie naprowadza ich Alex.

"Żywe trupy"

odc.3 Andrea i Michonne są świadkami katastrofy śmigłowca. Na miejscu wypadku zjawia się grupa ludzi, która ratuje pilota. Wkrótce obie kobiety trafiają do zamkniętej społeczności ocalałych, w której bezpiecznie żyją siedemdziesiąt trzy osoby.

Niedziela"Blondynka"


odc.17 Sylwia czuje, że urok Marcina już na nią nie działa. Gdy Bogusia mówi jej, że jest w nim zakochana, informuje ją, że mężczyzna jest już wolny. Bondyra, chcąc poprawić byt swojej rodziny, wystawia na licytację nerkę. W trakcie grzybobrania znajduje też martwego dzika. Planuje przyrządzić jego mięso, ale wcześniej oddaje je do zbadania Kubus. Weterynarz stwierdza włośnicę. Wkrótce mężczyzna zostaje aresztowany przez Zioło w związku ze sprawą emerytury ojca. Na czas jego pobytu w areszcie Dorcia zatrzymuje się u Sylwii. Auguścikowa i jej bliscy kończą pracę przy eko-hoteliku dla zagranicznych gości. Z tej okazji zapraszają Kubus na ognisko. Manej dowiaduje się, że ktoś porwał jego psy i żąda okupu. Okazuje się, że do przekazania pieniędzy przestępca wybrał Kubus.


"Czas honoru"

odc.69 Bronek i Wanda dopływają do portu w Gdyni. Podczas kontroli celnej Woyciechowski podaje się za brata dawnego szpicla gestapo Antoniego Karkowskiego. Pogranicznicy przekazują mężczyźnie szokującą informację, która może zaprzepaścić całą misję. W areszcie Lars Rainer spotyka starego złodzieja Krzywego. Kryminalista z uporem twierdzi, że już kiedyś się spotkali. Woźniaka odnajduje i zaczyna szantażować najgroźniejszy świadek jego działalności z czasów okupacji. Stawia ultimatum - Woźniak dostaje kilka dni na oddanie pewnych cennych ruchomości, a jeśli tego nie zrobi, o jego przeszłości dowiedzą się przełożeni z UB. Władek i Michał próbują dostać się do szpitalnej izolatki, w której przebywa Janisz, jednak jeden z pilnujących wejścia żołnierzy nabiera podejrzeń.

"Przepis na życie"

 odc.4 Pola trafia do szpitala. Wyniki konsultacji są pozytywne - przyszła matka i jej dzieci są zdrowe. Andrzej proponuje Ance pomoc w rozwiązaniu konfliktu z Manią. Ojciec chciałby, aby córka zamieszkała z nim, co z kolei nie podoba się Beacie.

"To nie koniec świata!"

 odc.3 Paweł podejmuje pracę w klubie sportowym i razem z Anią wspiera drużynę podczas meczu. W dalszym ciągu potrzebuje gotówki. Kontaktuje się z nim Janusz, były narzeczony Anny. Chce odkupić należącą do Pawła połowę nieruchomości. 

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje