Reklama

Weekend przed telewizorem

Planujecie leniwy weekend z pilotem w ręku? Sprawdźcie, co ciekawego będzie można obejrzeć w serialach.

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesują cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz sprawdzić, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Piątek:

(Odcinek 2092) Paweł sobie żartuje, że Krystyna będzie bohaterką tabloidów po wczorajszym wyczynie pani Lisek. Pyta, jak zachował się Vujkovic, kiedy jego najlepsza tłumaczka została publicznie oblana winem. Agnieszka wychodzi na szybkie zakupy zostawiając Zosię pod opieką Marka. Pod jej nieobecność do drzwi puka kurier z paczką dla dziewczynki. Krystyna i Vujkovic przyjeżdżają na Truskawiecką z naręczem kwiatów. Zaskoczonemu Pawłowi odpowiadają, że Krystyna została laureatką Nagrody Wielkiego Translatora.

(1704) Jagna od rana jest w doskonałym nastroju. Po wczorajszej deklaracji Karola czuje, że nic już nie stanie na drodze do ich szczęścia. Karol zapala się do projektu rozpowszechnienia gminnej sieci komputerowej dla biednych i niepełnosprawnych.

(50) Patrycja Szostek i Hubert Palewicz robią Michałowi Ostrowskiemu kompromitujące zdjęcia. Następnego dnia Michał budzi się i nie pamięta, co się działo. Tymczasem Klara ostatecznie ulega Leszkowi i spędza z nim upojną noc. Andrzej informuje Annę o przyjęciu zaręczynowym, które dla niej organizuje.

(444) Piotr pragnie kontaktów z Tosią. Magda próbuje zdyskredytować go w oczach męża. Oskarża Gawryłę o niemoralne propozycje. Do szpitala trafiają dwaj łudząco podobni do siebie pacjenci. O mały włos nie dochodzi do pomyłki w operacjach. Lena z Zosią sprawdzają, czy pacjenci są ze sobą spokrewnieni. Profesor zauważa w wynikach swoich badań, że jest bezpłodny.

(93) Mając kompromitujące zdjęcia Konstancji z Czarkiem, Rafał szantażuje ją, grożąc ich ujawnieniem.Konstancja wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną miesięcznikowi "Celebryci". Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Kuba nie może pogodzić się z faktem, że Gośka go lekceważy.

Czytaj więcej o tym, co zrobi Kuba >>> "Kuba zamieni się w macho"

(1310) Po ostatnim wybryku Lu nikt nie ma wątpliwości, że już najwyższy czas, aby chłopak wyprowadził się z mieszkania Sabiny. Niestety, nie jest to wcale takie proste. Kaśka obiecuje pomóc pozbyć się Koreańczyka. Jego manualno-werbalne metody demaskują Lu. Jak się okazuje, chłopak tylko udawał, że kiepsko mówi po polsku, i że jeszcze gorzej rozumie w tym języku. Tymczasem Artur nie może sobie znaleźć miejsca po odejściu Bereniki. Pocieszenia szuka w rozmowie z Kingą, której tego dnia szczególnie udziela się nerwowy nastrój związany z przeszczepem Mariusza. W przypływie złości wyrzuca Arturowi, że jest egoistą i myśli tylko o sobie. Przykre jest również to, że on nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa.

Sobota:

Pierwszy dzień pracy Joanny. Wacek, poprzedni asystent Matyldy właśnie zrezygnował z pracy. Tym samym Joanna zamiast pracować jako asystentka Tomka, obejmie stanowisko po Wacku. Do jej obowiązku należeć będą regularne spacery z Puszkiem i Marusią. Tymczasem we Wrocławiu trwa pierwsze przesłuchanie Tadeusza.

"Przygody Merlina"

(37) Raz na dziesięć lat w Camelocie odbywa się turniej rycerski. Wśród uczestników jest chłopiec o imieniu Gilli. Ku zaskoczeniu wszystkich pokonuje on silniejszych od siebie rycerzy. Merlin zauważa, że pomaga on sobie magią. Czarodziej uprzedza go, by był ostrożny w stosowaniu zaklęć...

(35) Ordynator po rozmowie z Alicją postanawia przekształcić szpital w klinikę weterynaryjną. Lekarze liczą na podwyżki. Doktor Basen nie jest zadowolony ze zdolności Wiktoryny do wykrywania prawdy. Jego żona martwi się nocnymi wypadami męża. Jest przekonana, że ten ją zdradza.

Niedziela:

(62) Czerepach przysparza wprawdzie parafii środków finansowych, nie zapominając przy okazji o sobie i wójcie. Rozszerza asortyment apteki o cudowną wodę ze świętych źródełek.

Lucy ma coraz więcej problemów w gminie. Próbuje nakłonić wieśniaków do rekreacji, rozprawić się z dzikimi wysypiskami śmieci i złym traktowaniem zwierząt. Na bazie narastającego niezadowolenia społecznego niegdysiejszy radny Myćko, wciąż hołubiący w sercu pragnienie zemsty, zgłasza wniosek referendum w sprawie odwołania Lucy.

(116) Młody mężczyzna przychodzi z wizytą do swojej dziewczyny i przeżywa szok, bo zastaje pod prysznicem... ludzkie szczątki. Ofiarą jest młoda Chinka. Booth i Brennan jadą do Chinatown, gdzie odwiedzają niejaką Mamę Liu w jej seczuańskiej restauracji. Nagle do budynku wdziera się oddział policji do zwalczania przestępstw gospodarczych. Wszyscy zostają aresztowani, w tym również agent specjalny FB I i jego partnerka.

(190) Przyjęcie z okazji dwudziestej rocznicy ślubu Laury i Chucka Williamsów zostało przygotowane perfekcyjnie, a kończy się koszmarnie. Wkrótce po tym, jak ich dom opuścili ostatni goście, pani domu i zarazem matka dwójki dzieci - Laura zostaje napadnięta przed własnym garażem. Ostatnie chwile jej życia zarejestrowała przypadkowo kamera cyfrowa, którą denatka zabrała, by przyłapać włamywaczy na gorącym uczynku.

(11) Anka, Irena i Mania rozpaczają po śmierci Cezarego. Maciek nie sprawdza się w roli pocieszyciela. Anka czuje, że nie może na nim polegać. Andrzej przychodzi do byłej żony po poradę sercową. Mania czuje się zaniedbywana przez ojca. Za namową Jerzego Anka decyduje się wziąć udział w konkursie kulinarnym. Klemens chce namalować portret Poli. Kobieta planuje uwiedzenie go podczas pozowania. Andrzej jedzie do Beaty i błaga ją o wybaczenie. Lekarka idzie do restauracji, żeby przeprosić Ankę. Kobiety dochodzą do porozumienia.

Czytaj także:

"Kto pocieszy Ankę.... ?"

"Co w finale?"

(20) Gabi razem z córkami wprowadza się do Bree. Idealna pani domu jest zmuszona wprowadzić twarde zasady i dyscyplinę, ponieważ zachowanie Juanit'y i Celia doprowadza dom do ruiny. Tymczasem Tom zatrudnia firmę Lynette i Renee do urządzenia swojego biura. Pani Scavo ma swoją wizję zmian. Paul wraca do zdrowia. Susan odkrywa, że Felicia została zwolniona z więzienia i wróciła na Wisteria Lane.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje