Reklama

"Watchmen. Strażnicy" jako serial?

Stacja HBO potwierdziła informację, iż prowadzi rozmowy z Zackiem Snyderem w sprawie realizacji serialu na podstawie komiksu "Watchmen. Strażnicy".

HBO potwierdziło plotkę, która wczoraj wieczorem pojawiła się w sieci. Okazało się mianowicie, iż parę miesięcy temu odbyły się wstępne rozmowy w sprawie realizacji serialu na podstawie komiksu Alana Moore'a "Watchmen. Strażnicy".

Reklama

W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele amerykańskiego giganta telewizyjnego przyznali również, że nie doszło jeszcze do żadnego porozumienia ani podpisania jakiegokolwiek kontraktu.

Rozmowy z Zackiem Snyderem, który w 2009 roku nakręcił film na podstawie opowieści o strażnikach, zostały przerwane ze względu na dość napięty grafik reżysera.

Snyder jest obecnie zaangażowany w prace nad filmami z uniwersum DC: "Batman v Superman. Świt sprawiedliwości", "Suicide Squad", "Wonderman", "Aquaman". Jeżeli dojdzie do porozumienia i stacja HBO podejmie się produkcji serialu, to możliwe, że Snyder nie weźmie udziału w tym projekcie z powodu braku czasu.

"Strażnicy" to amerykański komiks autorstwa Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa. Seria, licząca dwanaście zeszytów, została wydana w latach 1986-1987. Od 2012 roku na rynku gości prequel oryginału, czyli seria komiksowa "Strażnicy - Początek".

W filmie Zacka Snydera z 2009 roku wystąpili m.in. Malin Akerman, Billy Crudup, Matthew Goode, Carla Gugino, Jeffrey Dean Morgan. Fabuła skupiała się wokół losów superbohaterów, którzy zostali zmuszeni do przejścia na emeryturę.

Kiedy ginie Komediant, jeden z członków samozwańczej straży obywatelskiej, jego kumpel Rorschach postanawia ujawnić spisek, mający na celu zdyskredytowanie wszystkich superbohaterów. Zwraca się więc do dawnych towarzyszy (z których tak naprawdę tylko jeden posiada nadnaturalne zdolności) o pomoc.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zack Snyder | Watchmen: Strażnicy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje