Reklama

W telegraficznym skrócie: "Żywe trupy", "Shameless - Niepokorni", "Chirurdzy"...

Powstało piwo inspirowane "Żywymi trupami", "Shameless - Niepokorni" powalczą o Emmy jako komedia, dwójka lekarzy odchodzi z "Chirurgów" i tron z "Gry o tron" w Polsce!


Reklama

Już niedługo fani będą mogli raczyć się niezwykłym trunkiem, którego inspiracją był popularny serial. Piwo o nazwie "Walker" jest krwistoczerwone (z powodu dodatku żurawiny), a pływają w nim... prawdziwe mózgi (nie, nie ludzkie, tylko wędzone kozie)! Produkt w sprzedaży pojawi się 30 marca, więc w dniu emisji finałowego odcinka "Żywych trupów".

"Shameless - Niepokorni"

W wyścigu o Emmy 2014 "Shameless - Niepokorni" wystartuje w kategorii "Najlepszy serial komediowy". Twórcy poprosili Academy of Television Arts and Sciences o to, by ich komediodramat został przeniesiony z kategorii dramatycznej (w niej startował w latach 2011-2013) do komediowej. - "Niepokorni" to serial graniczny - z potężną dawką czarnego humoru, ale też dramatycznym wydźwiękiem. Producenci czują, że kategoria komediowa pasuje do niego bardziej - motywowała decyzję stacja Showtime.

"Chirurdzy"

W 11. sezonie "Chirurgów" zabraknie nie tylko Sandry Oh. Swoje odejście ogłosili właśnie Gaius Charles i Tessa Ferrer. Nie jest jasne, w jaki sposób bohaterowie opuszczą serial, ale miejmy nadzieję, że wyjadą z Seattle w jednym kawałku, co nie jest takie oczywiste patrząc na ostatnich członków obsady... Dwójka lekarzy dołączyła do serialu w 9. serii, a zeszłego lata awansowali do stałej obsady. Ich kontrakty nie zostały przedłużone.

Od piątku, 28 marca do niedzieli, 30 marca w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie fani serialu HBO będą mogli poczuć, jak smakuje władza. Każdy będzie mógł zasiąść na serialowym tronie i zrobić sobie zdjęcie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Żelazny Tron - wykuty z tysiąca mieczy jest jednym z symboli kultowego już serialu. Zasiadają na nim władcy rządzący krainą Westeros składającą się z siedmiu królestw. W walce o władzę rywalizujące ze sobą rody toczą bezpardonową walkę, snując intrygi i nie szczędząc ofiar. Nikt, kto zasiada na tronie, nie może być pewny jutra.

Replika tronu powstała w pracowni w Stanach Zjednoczonych specjalnie na zamówienie polskiego HBO w związku z promocją czwartego sezonu "Gry o tron". Proces konstrukcji trwał prawie 2 miesiące. Tron ma ponad 2 metry wysokości i waży ponad 100 kg.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shameless - Niepokorni | Gra o tron | Żywe trupy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje