Reklama

W telegraficznym skrócie: "Teoria wielkiego podrywu", "The Originals", "Glee"...

CBS zamówiło 3 nowe sezony "Teorii wielkiego podrywu", Claire Holt odpuszcza "The Originals", Adrian Pasdar dołącza do obsady "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", obsada "Jak poznałem waszą matkę" żegna się za pomocą oficjalnej strony, a "Glee" notuje najniższą oglądalność w historii!


"Teoria wielkiego podrywu"

Reklama

Serial został przedłużony o kolejne 3 (!) sezony. Oznacza to, że "Teoria..." będzie towarzyszyła nam co najmniej do przełomu 2016/2017 roku! - Komedia jest ogromną częścią naszej ramówki, a "Teoria wielkiego podrywu" jest największą siłą komediową w telewizji - powiedziała prezes stacji CBS Nina Tassler.

- Wieloletni kontrakt wzmacnia pozycję naszej stacji na przyszłe sezony i stanowi kolejny rozdział partnerstwa CBS i Warner Bros Television. Jesteśmy dumni ze współpracy i tego, że co tydzień możemy prezentować niesamowite talenty Chucka Lorrego, Steve'a Molaro i niesamowitej obsady - dodała Tassler. 7. sezon "Teorii wielkiego podrywu" ogląda za oceanem średnio 19,8 mln widzów tygodniowo.

"The Originals"

Odcinek "Farewell to Storyville", wyemitowany 11 marca, był ostatnim dla Claire Holt, czyli serialowej Rebekah. Aktorka opuszcza stałą obsadę serialu na własne życzenie. Niewykluczone, że aktorka pojawi się jeszcze gościnnie w którymś z odcinków.

"Glee"

Serial w tym tygodniu zanotował najniższą oglądalność w historii! W USA obejrzało go zaledwie 2,9 mln widzów. Czy to oznacza początek końca?

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D."

W kwietniu widzowie serialu powitają nową twarz. Będzie to Adrian Pasdar, który wcieli się w rolę Glenna Talbota, rywala komiksowego Hulka. Na razie aktor ma zakontraktowany udział w jednym odcinku, ale niewykluczone, że pojawi się na ekranie kilkukrotnie.

"Jak poznałem waszą matkę"

Serial oficjalnie żegna się z widzami. Na stronie stacji CBS możemy wpisać swoje pożegnanie, koniecznie pamiętając o tym, by opatrzyć je hashtagiem #HIMYMFarewell. Godzinny finał produkcji widzowie zobaczą już 31 marca.

I na koniec mamy dla Was nie lada gratkę - projekt Karen Abad z San Francisco. Artystka wykonała serię zdjęć córce swoich przyjaciół, na każdym z nich charakteryzując dziewczynkę na inną postać z serialu. I tak mała wciela się w Rusta Cohle'a z "Detektywa", Michonne z "Żywych trupów", Waltera White'a z "Breaking Bad", Daenerys Targeryen z "Gry o tron", Franka Underwooda z "House of Cards" czy Hannah Horvathz "Dziewczyn". Prawda, że urocze?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama