Reklama

W telegraficznym skrócie: "Homeland", "Glee", "Breaking Bad"...

Zdjęcia do "Homeland" w RPA, "Glee" skrócone o dwa odcinki, powstanie książka o "Breaking Bad", alternatywny finał "Jak poznałem waszą matkę" tylko na DVD, nowy teaser "Czystej krwi" oraz "Gra o tron" jako... musical!
Stacja Showtime ogłosiła, że w 4. sezonie "Homeland" produkcja przenosi się do... RPA! Zdjęcia będą trwały od połowy czerwca do listopada. Producent wykonawczy serialu, Alex Gansa, powiedział, że akcja "Homeland" będzie rozgrywać się na Bliskim Wschodzie: - Przy ostatnim sezonie, w Charlotte, pracowaliśmy z jedną z najlepszych ekip w branży. Jednak aby rozwinąć historię Carrie, postanowiliśmy przenieść akcję za granicę. Bohaterka powróci na Bliski Wschód, a my będziemy realizować zdjęcia w Kapsztadzie, w RPA.

"Glee"

To już pewne, 5. sezon "Glee" został skrócony. Będzie miał tylko 20 odcinków. Powód? Spadek zainteresowania produkcją, jaki stacja FOX notuje od śmierci odtwórcy jednej z głównych ról - Cory’ego Monteitha.  

Reklama

Według "New York Timesa", Bryan Cranston, czyli serialowy Walter White, chce wydać swoje wspomnienia z "Breaking Bad". - Książka będzie opowiadała o moim życiu podczas kręcenia serialu, ujawnię w niej sekrety i kłamstwa z sześciu lat pobytu na planie - powiedział Cranston.

"Jak poznałem waszą matkę"

Producenci przygotowali nie lada gratkę dla fanów. Do DVD z ostatnim sezonem serialu dołączone będzie alternatywne zakończenie! Carter Bays, jeden z twórców komedii, wyjaśnił na Twitterze, że przygotowano dwie wersje finału i wybrano tę, którą mogliście obejrzeć 31 marca. Drugą zobaczą ci, którzy zakupią płytę z serialem.

"Czysta krew"

Znamy datę powrotu "Czystej krwi". 7. sezon startuje 22 czerwca. Dla niecierpliwych mamy teaser.

Fani serialu nakręcili własną wersję, musical, w którym bohaterowie spekulują, kto z nich padnie ofiarą w nadchodzącym sezonie. Spoilerów brak, także zapraszamy do oglądania tuż przed dzisiejszą polską premierą serialu! 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Homeland | Czysta krew | Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje