Reklama

W telegraficznym skrócie: "Gra o tron", "The Originals", "Dziecko Rosemary"...

Twórcy "Gry o tron" podpisali umowę na kolejne dwa sezony serialu, Claire Holt wytłumaczyła, dlaczego zrezygnowała z "The Originals", "Wielki powrót" z Lisą Kudrow może zostać wskrzeszony, znamy tytuł 4. serii "American Horror Story", pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące "Dziecko Rosemary", a wiadomość o ciąży Mili Kunis potwierdziła się!


Reklama

Twórcy serialu -  David Benioff i Dan Weiss - podpisali umowę z HBO na kolejne dwie serie. Pewne jest zatem, że powstanie 6 sezonów "Gry o tron". Szef programowy HBO Michael Lombardo pochwalił duet mówiąc: "Czytałem wiele scenariuszy. David i Dan nie są dobrzy, ale wyjątkowi. Ich olśniewających scenariuszy nie mogę porównać do niczego, co wcześniej czytałem".

"The Originals"

Claire Holt powiedziała, że decyzję o (tymczasowym!) odejściu z serialu podjęła sama, a nie, jak głoszą plotki, została wyrzucona z obsady, gdyż scenarzystom zabrakło pomysłów na jej postać. Swój wybór tłumaczyła tym, że potrzebowała więcej czasu dla siebie, a także tęskniła za rodziną i przyjaciółmi z jej rodzinnej Australii.

"Wielki powrót"

Serial z Lisą Kudrow może wrócić na antenę HBO! Stacja jest w trakcie pertraktacji z jego twórcami. "Wielki powrót" zadebiutował w 2005 roku, ale po jednym sezonie został zdjęty z anteny z powodu niskiej oglądalności. Pomimo tego Kudrow jako zwariowana Valerie Cherish zdołała zgromadzić spore grono fanów.

"American Horror Story"

Ryan Murphy ogłosił na Twitterze, że 4. sezon serialu będzie nosił tytuł "Freak Show". Zdradził też kilka szczegółów nowej serii. Akcja przeniesie się na Florydę, w lata 50. Jessica Lange zagra dyrektora trupy artystów, wśród których znajdą się m.in.Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters, Angela Bassett i Frances Conroy. Sezon będzie liczył 13 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na październik 2014.

"Dziecko Rosemary"

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu miniserialu w reżyserii Agnieszki Holland.

I na koniec dobra wiadomość dla fanów "Ashmili". Mila Kunis i Ashton Kutcher zostaną rodzicami! Szczegóły w wideo!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dziecko Rosemary | Gra o tron | The Originals

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama