Reklama

W telegraficznym skrócie: "Chirurdzy", "Simpsonowie", "Community"...

Rodzinna tragedia Patricka Dempseya, znamy daty premier FOX, "Community" z 6 sezonami i filmem, "Simpsonowie" w wersji LEGO i nauczyciel, który znalazł ciekawy sposób na uciszenie uczniów...


Reklama


"Chirurdzy"

Matka Patricka Dempseya, czyli serialowego doktora Dereka Shepherda, przegrała walkę z rakiem. Amanda Dempsey zmarła w wieku 79 lat, od 17 lat zmagała się z nowotworem jajnika. Sześć lat temu aktor założył dla niej oraz innych chorych instytucję wspierającą i edukującą - The Patrick Dempsey Center for Cancer Hope and Healing. Aktorowi składamy szczere kondolencje. 

"Simpsonowie"

Bohaterowie popularnej kreskówki w wersji LEGO? Tak! Już w maju będzie można kupić zestaw nowych 16 figurek przedstawiających Homera, Marge, Barta, Lisę, Meggie, Neda Flandersa, pana Burnsa, klauna Krusty'ego, szefa Wigguma, Ralpha Wigguma, Milhouse'a, Apu, dziadka, Nelsona Muntza oraz Itchy'ego i Scratchy'ego. Każda z zabawek będzie kosztowała 3,99 dolara, czyli ok. 12 zł. Sprzedaż klockowych Simpsonów związana jest ze specjalnym odcinkiem serialu w wersji LEGO, który na ekrany trafi 4 maja.

"Community"

Według nieoficjalnych doniesień tvguide.com, serial dostanie 6., ostatni sezon, który składał się będzie z 13 odcinków. Producenci rozważają też nakręcenie pełnometrażowego filmu wieńczącego całą serię.

Finały seriali stacji FOX

FOX podał daty finałów swoich największych hitów. I tak 4 kwietnia kończy się "Dorastająca nadzieja", 28 kwietnia - "The Following", 6 maja - "Jess i chłopaki" oraz "Świat według Mindy", 12 maja - "Kości", 13 maja - "Glee", a 18 maja "Simpsonowie" i "Głowa rodziny".

Pewien belgijski nauczyciel matematyki znalazł znakomity sposób na swoich niesfornych uczniów. Zagroził, że niestosowne zachowanie na lekcjach będzie karał... zdradzając dalszą fabułę "Gry o tron"! Większość podopiecznych matematyka to fani serialu fantasy, jednak, w przeciwieństwie do ich nauczyciela, nie zapoznali się oni z pierwowzorem autorstwa George'a R.R. Martina. Pierwsza kara została już wykonana. Nauczyciel wypisał na tablicy nazwiska bohaterów uśmierconych w 3. sezonie. Od tamtej pory na jego lekcjach panuje cisza...Dowiedz się więcej na temat: Simpsonowie | Gra o tron | Community | Chirurdzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje