Reklama

"UnREAL": Aktor z "Gry o tron" wystąpi w drugim sezonie

Freddie Stroma, czyli Dickon Tarly z szóstego sezonu "Gry o tron", ponownie wcieli się w postać Adama Cromwella w serialu "UnREAL".

W pierwszym sezonie produkcji stacji Lifetime Stroma zagrał jednego z głównych bohaterów, czyli "kawalera do wzięcia". Po dramatycznym zakończeniu finałowego odcinka fani zastanawiali się, czy aktor powróci w drugiej serii.

Reklama

Na szczęście i producentom, i aktorowi udało się pogodzić grafik - Freddie Stroma za niedługo rozpoczyna zdjęcia do nowego serialu ABC "Time After Time".

Jak na razie nie wiadomo w ilu odcinkach wystąpi Stroma, ani jak rozwinie się jego skomplikowany związek z Rachel.

Pomysłodawczyni serialu, Sarah Gertrude Shapiro zdradza, że scenarzyści patrzą na prezentowaną historię z punktu widzenia dwóch głównych bohaterek, Rachel i Quinn.

"Zawsze zadajemy sobie pytanie, czy te postacie mają jeszcze jakieś prawdziwe uczucia. Czy możemy jeszcze coś opowiedzieć w tym temacie?" - mówi. - "Wątek Rachel i Adama jeszcze się nie skończył". 

"UnREAL" to produkcja stacji Lifetime, która przedstawia kulisy prac na planie reality show "Everlasting". Rachel i Quinn to dwie producentki, które nie cofną się przed niczym, aby podwyższyć wyniki oglądalności i zszokować widzów. Serial jest parodią programu "Kawaler do wzięcia". Drugi sezon zadebiutuje na ekranach 6 czerwca.

W tym roku serial został wyróżniony George Foster Peabody Award, przyznawaną za wybitne dokonania w przemyśle radiowy, telewizyjnym, internetowym.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shiri Appleby | Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje