Reklama

Ubierz się w cytaty z "Miłości na bogato"!

Serial "Miłość na bogato" emitowany na antenie Viva Polska, stał się bardzo popularny, zwłaszcza w internecie. Niektórzy go uwielbiają, inni - śmieją się ze złotych myśli bohaterów. Jedno jest pewne - młodzi serialowi aktorzy stają się coraz bardziej rozpoznawalni.


A z pewnością przyczyni się jeszcze bardziej do tego specjalna linia koszulek, które zostały zainspirowane serialem.

Reklama

Spotkanie z aktorami i prezentacja koszulek odbyła się w firmowym sklepie PLNów w Warszawie. Nie zabrakło na nim odtwórców głównych ról, pojawili się m.in. Monika Pietrasińska, Jan Bielski, Justyna Banasiak, Karolina Gilon czy Gabriel Piotrowski.

- Mam nadzieję, że powstaną kolejne transze serialu, bo bardzo podobało mi się na planie. Na co dzień jestem tancerka, instruktorka tańca, pracuję w teatrach, więc sztuka nigdy nie była nigdy mi obca - powiedziała Justyna Banasiak.

Monika Pietrasińska, która zarówno prywatnie, jak i w serialu jest modelką, przyznała, że na początku bardzo obawiała się roli, w której została obsadzona.

- Gram potworną osobę, zupełnie nie rozumiem, jak można być tak złym człowiekiem. Bałam się, że widzowie mnie nie polubią - wspomina początki Monika.


AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miłość na bogato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje