Reklama

​TVP2 otwiera dziś "Szkołę życia"

9 września o godzinie 17.15 TVP2 wyemituje 1. odcinek serialu fabularyzowanego "Szkoła życia" poświęconego problemom, z jakimi borykają się uczniowie, ich rodzice i nauczyciele. Codziennie od poniedziałku do piątku oglądać będziemy inną historię z życia polskiej szkoły.Reklama


Każdy odcinek startującej dziś w Dwójce "Szkoły życia" opowiadać będzie niezależną, zamkniętą historię, którą podsumuje i skomentuje psycholog. Zdradzamy, jakie problemy poruszone zostaną w tym tygodniu w jedynym polskim serialu fabularyzowanym z misją...

"Sponsoring" - TVP2, poniedziałek 9 września, godz. 17.15

Uczennica liceum spotyka się z trzydziestolatkiem, który zawraca dziewczynie w głowie komplementami i drogimi prezentami. Kiedy nastolatka zachodzi w ciążę, mężczyzna zrywa z nią kontakt. Strach przed rodzicami zmusza bohaterkę do tragicznych rozwiązań.

"Casting" - TVP2, wtorek 10 września, godz. 17.15

Nastolatka wraca do szkoły po wielomiesięcznej chorobie. Terapia, którą przeszła, przyniosła poprawę stanu jej zdrowia, ale sprawiła też, że przytyła 20 kilogramów. Zauroczenie kolegą z klasy oraz organizowany w szkole casting dla modelek popycha dziewczynę do szukania sposobów na szybkie zrzucenie wagi.

"Oferta" - TVP2, środa 11 września, godz. 17.15

Aga to dobra uczennica. Dziewczyny z klasy często spisują od niej prace domowe i wykorzystują ją traktując jak popychadło. Pewnego dnia Aga poznaje za pośrednictwem portalu społecznościowego Oliviera i pod jego wpływem decyduje się na nagą sesję fotograficzną. Nie domyśla się, że padła ofiarą intrygi koleżanek.

"Ostatnia dziewica" - TVP2, czwartek 12 września, godz. 17.15

Podczas randki osiemnastolatka wyznaje chłopakowi, że nie jest jeszcze przygotowana na współżycie. Nieoczekiwanie staje się z tego powodu obiektem żartów wszystkich koleżanek i kolegów, a najpopularniejsze w klasie dziewczyny zgłaszają się do niej z propozycją pomocy w pożegnaniu się z dziewictwem.

"Powołanie" - TVP2, piątek 13 września, godz. 17.15

Rodzice Adriana są bardzo religijni. Marzeniem jego matki jest, żeby poszedł do seminarium duchownego. Adrian poznaje dziewczynę, w której się zakochuje. W chłopaku rodzą się wątpliwości, których nie chcą zrozumieć rodzice. Dziewczyna natomiast zaczyna się irytować coraz dziwniejszym postępowaniem Adriana.

Przypominamy, że nowy rok szkolny w "Szkole życia" telewizyjnej Dwójki rozpocznie się 9 września o godzinie 17.15.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szkoła Życia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje