Reklama

„Tożsamość szpiega”: Szpieg walczy o dawne życie

​W trakcie wykonywania niebezpiecznej misji w Nigerii, tajny agent - Michael Westen otrzymuje informację o "spaleniu" czyli ujawnieniu jego tożsamości. W praktyce oznacza to jedno - wyrok śmierci. Agent trafia do Miami, bez pieniędzy i środków do życia. Obserwowany przez FBI, wykorzystuje swoje umiejętności i doświadczenie, aby poznać prawdę o swoim "spaleniu" i odzyskać życie na nowo.


Reklama


Po 10 latach przykładnej służby dla ojczyzny w Europie Wschodniej i w krajach OPEC w charakterze tajnego agenta, Michael Westen budzi się w najgorszym z możliwych koszmarów każdego szpiega. W samym środku wykonywania misji w Nigerii, "kontakt" Michaela informuje go, że został "spalony", co oznacza, że jego tożsamość została ujawniona.

Utrata pracy w przypadku Michaela oznacza bezpośrednie narażenie jego życia - zamrożenie konta bankowego, “zesłanie" do Miami i umieszczenie nazwiska na wszystkich możliwych listach rządowych. Aby przeżyć i rozpocząć własne, prywatne śledztwo, Michael zwraca się o pomoc do swoich jedynych przyjaciół: Fiony Glenanne, byłej aktywistki IRA, a jednocześnie swojej byłej dziewczyny oraz Sama Axe, byłego agenta wywiadu wojskowego, za pośrednictwem którego federalni mają oko na Michaela.

W rękach byłego szpiega pozostaje nadal cenna broń - zdobyte umiejętności i wiedza...

Emisja w TVN 7 od poniedziałku do piątku, o godzinie 19.00. Premiera serialu 13 grudnia 2013 roku. 


Dowiedz się więcej na temat: Tożsamość szpiega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje