Reklama

Tomasz Oświeciński przeszedł zaskakującą metamorfozę!

Aktor znany z takich produkcji jak "Służby specjalne", "Pitbull. Nowe porządki" i "Kobiety mafii". Teraz Tomasz Oświeciński pracuje nad kolejnym projektem. Niedawno na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie zza kulis, na którym aktor pokazał się fanom w zupełnie nowym wydaniu.

Tomasz Oświeciński na Instagramie

Tomasz Oświeciński dzięki produkcjom Patryka Vegi zbudował karierę opartą o role silnych mężczyzn, którzy nie zawsze urzekają mądrością. 

Aktor jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a jego popularność stale rośnie, co odzwierciedla liczba obserwujących go na Instagramie osób. Jego wirtualną galerię zdjęć obserwuje dziś ponad 140 tysięcy ludzi, którzy z chęcią śledzą jego poczynania. 

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1609. Grabarz Leon szuka leku na... bycie ojcem!

Tomasz Oświeciński wrócił z nową twarzą

Reklama

Niedawno na Instagramie Tomasza Oświecińskiego pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Okazuje się, że na potrzeby nowego filmu, aktor przeszedł niezwykłą metamorfozę. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym Tomasz Oświeciński pozuje w pełnym makijażu i z peruką na głowie.

Przemiana aktora zaskoczyła wszystkich. W komentarzach nie brakowało słów zachwytu.

Aktor zaznaczył, że dobrze czuje się w nowym wydaniu i udało mu się zachować męskość. Przyznał też, że cieszy się, że mimo jego aparycji dane mu jest grać tak barwne i zróżnicowane postaci.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje