Reklama

"To moje życie!": Turecki amant w sidłach romansów

Na ekranie, jako przystojny prawnik Ateş w serialu "To moje życie!", romansuje z główną bohaterką. W rzeczywistości zaś Keremcem spotyka się z aktorką, która gra jej złą siostrę. Że też mu się nie pomyli...

Sensacyjne wieści gruchnęły w połowie września, gdy Keremcem i Ceren Moray po raz pierwszy pojawili się razem publicznie. Umówili się późnym wieczorem na kolację z przyjaciółmi w stambulskiej dzielnicy Cihangir.

Reklama

Tam oczywiście wypatrzyły ich bystre oczy fotoreporterów. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że jeszcze nie przebrzmiały echa głośnego rozstania Keremcema i jego żony Sedy Güven (w naszym kraju kojarzymy ją z roli Walentyny w "Imperium miłości").

Historia ich związku do pewnego momentu przypominała scenariusz hollywoodzkiej komedii romantycznej... aż na pierwszy plan wysunęła się proza życia.

Poznali się dwa lata temu podczas zdjęć do filmu "Iksir" (Eliksir). On z miejsca wzbudził jej sympatię bezpośrednim sposobem bycia.

Gdy zostali parą, nie czekał zbyt długo ze zmianą stanu cywilnego. W czerwcu ubiegłego roku, podczas wystawnego bankietu, w obecności 120 osób zadał jej pytanie: - Wyjdziesz za mnie? - po czym wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy, który niegdyś należał do jego matki.

Po takich oświadczynach jedynym miejscem odpowiednim dla ceremonii ślubnej mógł być oczywiście Paryż. Keremcem i Seda pobrali się 13 listopada w tureckim konsulacie.

Wydawało się, że nic nie jest w stanie zakłócić ich sielanki... po czym nagle w sierpniu tego roku - zaledwie 9 miesięcy po sakramentalnym "tak"! - ku zaskoczeniu wszystkich małżonkowie ogłosili, że ich drogi się rozchodzą.

Co się wydarzyło?

To na razie zagadka. Wiadomo natomiast, że Seda Güven nie szlochała zbyt długo w samotności. Kilka dni temu fotografowie przyłapali ją na czułym spotkaniu z Onurem Tuną, gwiazdorem serialu kryminalno-przygodowego "Filinta". Gdy zorientowali się, że celują w nich obiektywy paparazzich, oboje wyglądali na spanikowanych.

Czyżby Keremcem też próbował ułożyć sobie życie od nowa? Kolacja z Ceren Moray to jego pierwsze publiczne wyjście od komunikatu o rozwodzie.

Ale na tym nie koniec - początek października przyniósł kolejny niespodziewany zwrot akcji. Przystojniaka z "To moje życie!" widziano bowiem w towarzystwie... Ezgi Asaroğlu, czyli jego partnerki z serialu. Oboje spędzili miło czas w modnej restauracji "Num Num" w centrum handlowym Brandium.

Czy Keremcem mógłby się wreszcie zdecydować, z kim właściwie romansuje?

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje