Reklama

To koniec serialu "Wawa Non Stop"?

Stacja TVN zdecydowała o zakończeniu emisji telenoweli hybrydowej "Wawa Non Stop" - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Serial już wkrótce ma zniknąć z anteny!

 

Reklama

Jak wynika informacji podanych przez serwis Wirtualnemedia.pl, serial zostanie zdjęty z anteny z powodu zbyt małej oglądalności.

Informacja o skasowaniu "Wawy..." jest dość zaskakująca, bowiem w ubiegły czwartek, podczas konferencji prasowej TVN podano, że telenowela będzie nadawana wiosną bez zmian w dni powszednie o 17.00.

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak przyznał co prawda, że "Wawa Non Stop" nie osiąga tak satysfakcjonujących wyników, jakich oczekiwano, ale nie zapowiadał, że serial zniknie z anteny.

Miszczak tłumaczył niższe wyniki oglądalności "Wawy..." (w porównaniu z podobnymi produkcjami w innych krajach Europy) tym, że polskie prawodawstwo dotyczące mediów ogranicza możliwość emitowania ostrych scen jakie są w tego typu produkcjach zagranicą.

W piątek, 7 lutego, stacja TVN poinformowała, że serial zamienia porę emisji -  z godziny 17.00 na 15.00, zamiast "Ukrytej prawdy", przesuniętej na godz. 17.00.

Według nieoficjalnych doniesień TVN nie będzie produkować już kolejnych odcinków telenoweli. Wyemituje jedynie te, które już zrealizowano.

Serial emitowany jest w TVN od września 2013 roku. Jego oglądalność od 2 do 28 stycznia wyniosła średnio 950 tys. widzów.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wawa Non Stop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje