Reklama

"The Old Man": Jeff Bridges wrócił na plan serialu

Świetne wieści dla fanów Jeffa Bridgesa! Na początku tego tygodnia aktor poinformował, że wykryty u niego chłoniak jest w stanie remisji. Równie dobre efekty przyniosła jego walka z koronawirusem, którym zaraził się przed kilkoma tygodniami. Stan zdrowia Bridgesa poprawił się na tyle, że gwiazdor mógł powrócić na plan serialu „The Old Man”, w którym występuje w roli głównej.

Jeff Bridges wraca do zdrowia

O powrocie do zdrowia Jeff Bridges poinformował na swojej stronie internetowej, gdzie zobaczyć można również pierwsze migawki z serialu "The Old Man". Aktor nie tylko w nim występuje, ale jest też jednym z jego producentów. Serial powstaje dla stacji FX. Występ w nim to powrót Bridgesa do telewizji, gdzie po raz ostatni można go było oglądać pięć dekad temu. 

Zdjęcia do serialu zostały przerwane w marcu ubiegłego roku z powodu pandemii COVID-19. Wznowiono je jesienią, jednak wtedy Bridges rozpoczął serię chemioterapii. Teraz powrócił na plan. Pracy nie będzie miał dużo, bo do nakręcenia pozostały jeszcze trzy odcinki.

Reklama

Scenariusz serialu autorstwa Jona Steinberga ("Jerycho") i Roberta Levine’a ("Piraci") oparty jest na motywach powieści Thomasa Perry’ego pod tym samym tytułem. "The Old Man" opowiada historię byłego agenta CIA Dana Chase’a, który opuścił szeregi agencji i postanowił żyć w ukryciu. Odnaleziony po latach przez płatnego zabójcę, Chase musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, by w ogóle mieć jakąś przyszłość.

"The Old Man": Obsada

Obok Bridgesa w rolach głównych w serialu "The Old Man" występują John Lithgow, Amy Brenneman, Alia Shawkat, Bill Heck, Leem Lubany oraz EJ Bonilla. Pilotowy odcinek wyreżyserował Jon Watts, twórca trylogii "Spider-Man" z Tomem Hollandem. (PAP Life)

kal/ gra/


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje