Reklama

"The Killing" w Polsce

Stacja Fox Life we wrześniu rozpocznie emisję wyśmienitego serialu kryminalnego - "The Killing". W naszym kraju oryginalny tytuł został przetłumaczony jako "Dochodzenie".

Akcja "Dochodzenia" rozgrywa się w deszczowym Seattle i opowiada historię zabójstwa młodej dziewczyny - Rosie Larsen i policyjnego śledztwa prowadzonego przez dwójkę detektywów poszukujących motywu i sprawcy zbrodni.

Reklama

Na drugim planie widzowie śledzą wątek pogrążonej w żałobie rodziny zamordowanej dziewczyny, wątek polityczny - kandydata na burmistrza Seattle - Darrena Richmonda (w tej roli Billy Campbell), który jest jednym z podejrzanych oraz wątek dotyczący prywatnego życia pani detektyw.

Serial rozgrywa się w czasie rzeczywistym, jeden odcinek serialu to jeden dzień śledztwa. Wraz z rozwojem akcji, staje się jasne, że nic nie dzieje się przypadkiem.

Każdy ukrywa sekret, i choć bohaterowie myślą, że już uporali się ze swoją przeszłością, to ona niespodziewanie do nich powraca.

"Dochodzenie" to najnowsza produkcja Veeny Sud - scenarzystki, producentki i twórczyni, "Dowodów zbrodni". Serial jest oparty jest na popularnym duńskim serialu "Forbrydelsen", który odniósł ogromny sukces.

Pierwszy odcinek serialu wyreżyserowała Patty Jenkins ("Monster"), natomiast szósty i dziewiąty - Agnieszka Holland.

Premiera 7 września o 21:00.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Killing

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje