Reklama

"The Glades": Nowy serial w Fox

Nowy serial kryminalny o błyskotliwym detektywie zadebiutuje na antenie kanału Fox już 16 grudnia.

"The Glades", to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Palm Glade na Florydzie.

Reklama

Głównym bohaterem serialu jest Jim Longworth, atrakcyjny, błyskotliwy detektyw wydziału zabójstw z Chicago, który słynie z trudnego charakteru. Po niesłusznym oskarżeniu o romans z żoną byłego szefa, zostaje skazany na wygnanie. Longworth przeprowadza się do małego miasteczka na pustkowiu, Palm Glade na Florydzie, gdzie zawsze świeci słońce i wszyscy grają w golfa, a przestępczość wydaje się być minimalna. Jednak życie w tym sennym miasteczku nie jest tak piękne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Longworth pragnął zmiany swojego starego życia, i to z pewnością udało mu się osiągnąć. Po dołączeniu do lokalnego wydziału policji wraz z wciąż napływającymi sprawami o morderstwo odkrywa, że to miasteczko położone poza bagnami Everglades nie jest tak idylliczne, jakby się wydawało. Ciało znalezione w bagnach, trup w samolocie na terenie rezerwatu przyrody albo martwy mężczyzna na konkursie bikini - to tylko kilka spraw, które czekają na detektywa. Za każdym razem Longworth niechętnie przerywa grę w golfa i rozpoczyna śledztwo jako najlepszy detektyw, który kiedykolwiek posiadał odznakę.

W roli głównej zobaczymy Matt'a Passmore ("Córki McLeoda", "Underbelly"). "The Glades" od 16 grudnia będziemy mogli oglądać w Fox.

Dowiedz się więcej na temat: The Glades | seriale | FOX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje