Reklama

"The Continental": Mel Gibson zagra w serialowym prequelu "Johna Wicka"

Mel Gibson od lat odnosi sukcesy, występując w wielkich kinowych hitach. Teraz gwiazdor planuje zaistnieć w formacie serialowym. Dołączył do obsady serialu "The Continental", w którym zagra główną rolę. Produkcja będzie prequelem serii filmów "John Wick", w których Keanu Reeves grał główną rolę.

"The Continental": Prequel Johna Wicka

Jak informuje portal "Deadline", serial "The Continental" opowie historię tytułowego hotelu dla płatnych zabójców, który wraz z kolejnymi częściami "Johna Wicka" stawał się centralnym miejscem całego uniwersum. Produkcja realizowana przez studio Lionsgate Television dla stacji Starz pozwoli poznać początki tego budynku i jego mieszkańców. Całość ma zostać zaprezentowana w postaci tzw. trzydniowego wydarzenia telewizyjnego po 90 minut każdego dnia. Możliwe zatem, że przez trzy dni z rzędu na antenie stacji Starz emitowane będą po dwa 45-minutowe odcinki dziennie.

Reklama

Widzowie poznają świat "Continentala" oczami młodego Winstona Scotta. Akcja produkcji rozgrywać się będzie w Nowym Jorku w 1975 roku. Winston będzie świadkiem prób przejęcia przez członków miejscowego półświatka hotelu będącego miejscem spotkań najgroźniejszych kryminalistów. Mel Gibson wcieli się w postać o imieniu Cormac. Nie wiadomo, kto zagra rolę Winstona.

W filmie w postać Winstona, właściciela hotelu Continental, wcielał się Ian McShane. Aktor zapowiedział już, że nie pojawi się w serialu, ale niewykluczone, że będzie w nim można usłyszeć jego głos. Nie ma co spodziewać się udziału w serialu Keanu Reevesa, który być może zostanie jednak jego producentem wykonawczym.

Zobacz też: Klaudia Halejcio pokazuje figurę! Internauci zauroczeni!

Seria "John Wick" okazała się kinowym sukcesem

Trzy dotychczasowe części cyklu "John Wick" (czwarta jest włąśnie w przygotowaniu) zarobiły w sumie w kinach na całym świecie blisko 600 milionów dolarów. Pierwszy film opowiadał historię tytułowego emerytowanego płatnego mordercy, który mści się na zabójcach swojego ukochanego psa. W kolejnych odsłonach cyklu coraz ważniejszą rolę odgrywał hotel Continental, wokół którego kręcą się filmowe wydarzenia. To miejsce, do którego bohater filmu nie ma wstępu po tym, jak złamał najważniejszą zasadę - nie można popełnić zabójstwa wewnątrz hotelu. Od tego momentu John Wick jest celem najlepszych płatnych zabójców na świecie. (PAP Life)

kal/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne