Reklama

Telekamery Tele Tygodnia 2017: Poznajmy nominowanych

Rozpoczyna się 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę?Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11 kategoriach. Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą sms-ów. Swój dochód z smsowego głosowania w tej edycji Telekamer Wydawnictwo Bauer przekaże na konto Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

Zasady głosowania SMS

Reklama


W tej edycji głosujemy od 28 listopada 2016 do 12 stycznia 2017 roku, wysyłając SMS-y pod numer 7265 wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.
UWAGA: z jednego numeru można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej z kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 (z VAT). Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.

Nagrody


Na uczestników plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w losowaniu, należy zagłosować wysyłając SMS przynajmniej w jednej kategorii na jedną nominację. Regulamin głosowania dostępny jest na na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora Plebiscytu.

Nagrodą główną w tej edycji Telekamer jest nowy Fiat Tipo o wartości 52 100 zł brutto. Szczegóły dotyczące wszystkich nagród można znaleźć na stronie www.telekamery.pl

Złota Telekamera powędruje tym razem do twórców serialu TVP "Ranczo". Opowieść o losach mieszkańców Wilkowyj to piąty po "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Czasie honoru" i "Barwach szczęścia" serial, który otrzyma Złotą Telekamerę. Przypomnijmy, że "Ranczo" otrzymało Telekamery w 2009, 2015 i 2016 roku. Zgodnie z zasadami plebiscytu, po zdobyciu trzech Telekamer laureat otrzymuje w kolejnym roku Złotą Telekamerę.

Serialowe kategorie:


Aktorka

Małgorzata Buczkowska TK.A1
Dorota Kolak TK.A2
Małgorzata Kożuchowska TK.A3
Barbara Kurdej-Szatan TK.A4
Anita Sokołowska TK.A5

Aktor

Bartek Kasprzykowski TK.B1
Krzysztof Pieczyński TK.B2
Wojciech Zieliński TK.B3
Cezary Żak TK.B4
Michał Żebrowski TK.B5

Serial

"Druga szansa" TK.C1
"Ojciec Mateusz" TK.C2
"O mnie się nie martw" TK.C3
"Przyjaciółki" TK.C4
"Świat wg Kiepskich" TK.C5

Serial fabularno-dokumentalny

"Gliniarze" TK.L1
"Młodzi lekarze" TK.L2
"Na sygnale" TK.L3
"Policjantki i policjanci" TK.L4
"Szkoła" TK.L5

Nadzieja telewizji

Marcin Korcz TK.M1
Antoni Królikowski TK.M2
Maciej Musiałowski TK.M3
Marcelina Zawadzka TK.M4
Adam Zdrójkowski TK.M5

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia 2017 odbędzie się 30 stycznia 2017 roku. Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje