Reklama

Telekamery 2014: Kończy się głosowanie

Kończy się 17. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Tylko do czwartku, 23 stycznia, można głosować na swoich ulubieńców, nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku.Nominacje uwzględniają opinie o najważniejszych wydarzeniach telewizyjnych, wyrażane w listach i telefonach do redakcji "Tele Tygodnia".

Zachęcamy do głosowania we wszystkich kategoriach. Na uczestników plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy!

UWAGA: 23 stycznia to ostatni dzień głosowania!W kategoriach aktor i aktorka nominowanych jest po pięć gwiazd. Jak co roku, to właśnie one wzbudzać będą największe emocje podczas gali wręczenia Telekamer. Kogo wybiorą widzowie?

O statuetkę w kategorii aktorka walczą: znana m.in. z serialu "Prawo Agaty" Agnieszka Dygant, Karolina Gorczyca, którą widzowie mogą oglądać w "To nie koniec świata", wzbudzająca wielkie emocje jako Anna German - aktorka Joanna Moro, laureatka już dwóch Telekamer, znana z serialu "Barwy szczęścia" Katarzyna Zielińska oraz Kamilla Baar, którą szersza publiczność zna przede wszystkim z roli Hany w popularnym serialu "Na dobre i na złe". Za tę rolę aktorka otrzymała m.in. Wiktora w kategorii telewizyjne odkrycie roku.

Także w kategorii aktor nominowane są najbardziej znane gwiazdy. O statuetkę Telekamery "Tele Tygodnia" 2014 walczą: znany m.in. z serialu "Lekarze" Szymon Bobrowski, Marek Bukowski (laureat zeszłorocznej Telekamery), czyli Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", znany m.in. z "Czasu honoru" i "Komisarza Aleksa" Antoni Pawlicki oraz Krystian Wieczorek, którego widzowie pokochali m.in. za rolę Pawła Anuszkiewicza w serialu "To nie koniec świata".
Przypomnijmy zasady głosowania

W tegorocznej edycji głosujemy do 23 stycznia 2014 wysyłając SMS-y pod numer 7265 wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii. UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 10 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT).

Reklama


Nagrody dla uczestników plebiscytu:2 nagrody główne FIAT 500L
Wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Wycieczka do Turcji
1 Zestaw kina domowego Blu-ray 3D Harman Kardon BDS880BQ + HTFS3
8 zestawów składających się z 2 zegarków
7 urządzeń ASUS Transformer Book T100
15 zestawów upominkowych od firmy Rossmann składających się karty podarunkowej i kosmetyków.


Złote TelekameryZłote Telekamery otrzymują Ci, którzy mają już trzy statuetki na swym koncie i wciąż otrzymują najwięcej głosów. W tym roku zaszczyt odebrania tej nagrody przypadnie w udziale programowi "Magazyn Ekspresu Reporterów" oraz prezenterowi Krzysztofowi Ziemcowi.

"Magazyn..." to ukochane dziecko dziennikarza Michała Olszańskiego i scenarzystki Barbary Paciorkowskiej. Zwyczajne statuetki zdobył w latach 2011 (kat. publicystyka), 2012 (kat. magazyn interwencyjny) oraz 2013 (kat. program interwencyjny).

Złotą Telekamerę 2014 odbierze również Krzysztof Ziemiec: specjalista od trudnych tematów, gospodarz "Wiadomości" i twórca programu "Niepokonani". Przypomnijmy, zwykłe statuetki dostał w latach 2011, 2012 i 2013.

Kiedy finał?Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 3 lutego 2014 roku, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 7. wydaniu "Tele Tygodnia" (w sprzedaży od 10 lutego 2014 roku).NOMINACJE - Telekamery Tele Tygodnia 2014:


AKTORKA

Kamilla Baar - SMS tel. 7265 KOD: TK.A1
Agnieszka Dygant - SMS tel. 7265 KOD: TK.A2
Karolina Gorczyca - SMS tel. 7265 KOD: TK.A3
Joanna Moro - SMS tel. 7265 KOD: TK.A4
Katarzyna Zielińska - SMS tel. 7265 KOD: TK.A5

AKTOR

Szymon Bobrowski - SMS tel. 7265 KOD: TK.B1
Marek Bukowski - SMS tel. 7265 KOD: TK.B2
Tomasz Karolak - SMS tel. 7265 KOD: TK.B3
Antoni Pawlicki - SMS tel. 7265 KOD: TK.B4
Krystian Wieczorek - SMS tel. 7265 KOD: TK.B5


SERIAL

"Anna German" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C1
"Czas honoru" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C2
"Lekarze" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C3
"rodzinka.pl" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C4
"To nie koniec świata!" - SMS tel. 7265 KOD: TK.C5


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Telekamery

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje