Reklama

Telekamery 2010: Najlepsze seriale

Który z Waszych ulubionych seriali zdobędzie w tym roku Telekamerę? Zapoznajcie się z listą nominowanych i głosujcie!

Plebiscyt potrwa do 31 grudnia. Czytelnicy "Tele Tygodnia" będą mogli głosować na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne: przez internet w serwisie www.telekamery.pl, za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia".

Reklama

Kartki przyjmowane będą do 12.01.2010 (decyduje o tym data stempla pocztowego do 31.12.2009). Wyniki głosowania tradycyjnie zostaną ogłoszone podczas ceremonii wręczenia statuetek Telekamer "Tele Tygodnia", która planowana jest na 25 stycznia 2010.

W tym roku redakcja "Tele Tygodnia", podążając za telewizyjnymi trendami, wprowadziła kilka zmian do kategorii, które podzielono na 11 podstawowych oraz 5 dodatkowych. Najwięcej nowości pojawiło się wśród kategorii serialowych, o czym zdecydowała coraz większa ilość i oglądalność produkcji, nie tylko polskich, ale i zagranicznych.

Zapraszamy na oficjalną stronę Telekamer, gdzie można znaleźć m.in. uzasadnienia dla nominacji we wszystkich kategoriach.

Lista tegorocznych serialowych nominacji:

SERIAL POLSKI ORYGINALNY:

"Barwy szczęścia"
"Dom nad rozlewiskiem"
"Ranczo"
"Samo życie"
"39 i pół"

ADAPTACJA SERIALU ZAGRANICZNEGO:

"BrzydUla"
"Malanowski i partnerzy"
"Ojciec Mateusz"
"Tancerze"
"Tylko miłość"

SERIAL ZAGRANICZNY:

"Californication"
"CSI: Kryminalne zagadki Miami"
"Dr House"
"Moda na sukces"
"Skazany na śmierć"

W 2009 roku wśród seriali triumfowali twórcy "Rancza" i "Barw szczęścia". Jak będzie tym razem, przekonamy się 25 stycznia, kiedy oficjalnie ogłoszone zostaną wyniki.

Aby zagłosować w plebiscycie, kliknij tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje