Reklama

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

Obecnie łatwo jest zatracić się w świecie, w którym panuje moda na bycie szczupłym i fit. A to wszystko za sprawą wszechobecnych modelek Victoria’s Secret, wyłącznie idealnie wyglądających pań na okładkach czy promotorów zdrowego stylu życia. I o ile w dbaniu o zdrowie nie ma nic złego, tak nie można doprowadzić do tego, żeby było ono przesadne i skrajne. W końcu kobiety z krągłościami też mogą być piękne! Te gwiazdy z pewnością nie wstydzą się swojego wyglądu!

Anna Dymna

Podziwiana w latach młodości, piękna i delikatna Anna Dymna, obecnie krytykowana za starzenie się i przytycie. Na początku swojej kariery aktorka bardzo chętnie eksponowała przed kamerą swe wdzięki i pokazywała biust, który uważany był za wręcz idealny. - Ja się tamtej Ani nie wstydzę - mówi dziś.

Reklama

Na pewno większość pamięta ją z "Królowej Bony", "Janosika", czy "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć". W rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, że zawsze była szczupła, natomiast problemy z wagą zaczęły się po ciąży, a dodatkowo doszły do tego zmiany hormonalne.

Opowiada, że były to nieznaczne, lecz widoczne różnice, a fani i tak ją krytykowali. W jednym z wywiadów Anna Dymna wypowiedziała się na temat tych nietaktownych komentarzy. 

"Ludzie różnie traktują publiczne i znane osoby. Mnie raczej lubią, bo grałam w przeszłości sympatyczne postacie. Ale potrafią też krzyczeć na ulicy: "Boże! To pani? Jaka się pani gruba i wstrętna zrobiła!". Są zdziwieni, że jeszcze wczoraj oglądali film, w którym byłam piękna i młoda, a w jedną noc postarzałam się o kilkadziesiąt lat. Albo pytają: "To pani jeszcze żyje? Przecież pani już podobno dawno umarła".

Dziś skupia się głównie na działalności w teatrze, a także czynnie bierze udział w prowadzeniu fundacji “Mimo wszystko", zajmującej się pomocą niepełnosprawnym intelektualnie dorosłym osobom.

Pomimo wielkiego serca Anny Dymnej i tutaj również znajdą się tacy, którzy zarzucają, że to jej metoda na "lans".


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje