Reklama

"Tatuśkowie": Bartek Kasprzykowski jako Wróżka Zębuszka

Wróżka Zębuszka przychodzi, gdy dziecko traci zęby mleczne. Skrada się w nocy i wyciąga spod poduszki ząbek, a w zamian zostawia podarunek lub pieniądze. Ta baśniowa postać sprawia, że dzieci lepiej znoszą trudy związane z wypadaniem mleczaków. A co gdy w baśniową postać wcieli się tatuś z fantazją? Czy Władek odnajdzie się w nowej roli?

"Tatuśkowie": Władek zostanie sam z synami

Wychowywanie trzech niesfornych chłopców jest nie lada wyzwaniem dla dwojga rodziców a co dopiero dla jednego. Gdy Władek (Bartek Kasprzykowski) pod nieobecność żony zostaje z synami sam i choć wciąż uważa, że świetnie sobie radzi z organizacją życia rodzinnego - jego synowie nie podzielają entuzjazmu ojca. Pizza z rodzinnej restauracji staje się głównym posiłkiem, pomoc w nauce to już tylko wspomnienie a spotkania z nauczycielami zamiast rozwiązywać problemy - generują nowe. Co jednak, gdy trzeba stać się na chwilę Wróżką Zębuszką?


"Tatuśkowie": Gdzie oglądać?

Reklama

"Tatuśków" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Super Polsat. Serial dostępny jest także w serwisie Polsat Box Go.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne