Reklama

Tanya Fear odnaleziona. Co się działo z aktorką?

Tanya Fear od kilku dni była poszukiwana przez policję. Bliscy 31-latki zaalarmowali władzę, gdy od 9 września nie mogli się z nią skontaktować. Aktorka nie pojawiła się również w pracy.

Tanya Fear zaginięcie

Aktorka znana miedzy innymi z serialu "Doctor Who" zaginęła 9 września. To wtedy była ostatni raz widziana przez znajomych w okolicach okolicach Hollywood Bowl w Los Angeles. Bliscy zaniepokoili się, gdy Tanya Fear nie pojawiła się w swoim mieszkaniu oraz pracy. O jej zaginięciu poinformowali policję. 

Rozpoczęli również własną akcję poszukiwawczą. Rodzina założyła konto na Twitterze "Find Tanya Fear", na którym informują o przebiegu poszukiwań. Według informacji świadków aktorka była widziana 12 września w jednym ze sklepów w Santa Monica. Do poszukiwań dołączyły również osoby z branży m.in. aktor Harold Perrineau.

Reklama

31-letnia aktorka odnaleziona

Aktorka dwa miesiące temu przeprowadziła się do Los Angeles. Występuje w stand-upowym programie komediowym. W miniony weekend miała zaplanowany występ, na którym się już nie pojawiła. 30 sierpnia wrzuciła na Instagram swój ostatni post. Na Twitterze kuzynka Fear poinformowała, że w USA nie mieszka nikt z rodziny gwiazdy. Na szczęście bliscy aktorki mogli liczyć na jej przyjaciół z USA. 

13 września policja poinformowała, że Tanya Fear została odnaleziona. Rodzina aktorki na Twitterze podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w jej poszukiwania. "Tanya nie jest fizycznie ranna, ale na wszelki wypadek została przewieziona na badania do szpitala. Dziękujemy Policji oraz obywatelom za ich wysiłek w odnalezieniu Tanyi, a także za wsparcie w ciągu ostatnich kilku dni. Rodzina Tanyi czuje ulgę i jest niezwykle wdzięczna wszystkim za pomoc". Rodzina poinformowała również, że na razie nie będzie udzielać więcej informacji. Oficjalne oświadczenie zostanie przekazane przez rzecznika prasowego aktorki. 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje