Reklama

Talent w genach?

Są młodzi, piękni, zdolni i... mają znane nazwiska. W telenowelach widzimy kolejne pokolenie dzieci popularnych latynoskich gwiazd. Czy dorównają swoim słynnym rodzicom? A może nawet będą od nich lepsi?

Nie ulega wątpliwości, że o wiele łatwiej dostać swoją pierwszą rolę, gdy tata czy mama jest aktorem. Jednak na dłuższą metę wsparcie rodziców nie wystarczy i trzeba udowodnić, że ma się predyspozycje do grania.

Wczesny debiut

Reklama

 Z naszego zestawienia wynika, że najwcześniej swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął Sebastián Zurita. Gdy miał dziesięć lat jego tata Humberto obsadził go w roli głównego bohatera w początkowych odcinkach "Cañaveral de pasiones". Sebastián wrócił do telenowel dopiero 12 lat później, jako Emiliano w "En nombre del amor".

Chłopak udowodnił, że ma prawdziwy talent i dostał nagrodę TVyNovelas w kategorii "Odkrycie aktorskie". Niedługo potem wystąpił u boku Angelique Boyer w "Dzikim sercu", a para, którą stworzyli, skradła show głównym bohaterom - Aracely Arambuli i Eduardowi Yañezowi. Później zagrał jeszcze gościnnie w "Kiedy się zakocham..." i "Mujeres asesinas".

Być jak mama


Sofía Castro również zawdzięcza swoją pierwszą rolę tacie, który obsadził ją w "Teresie". Nastolatka szybko złapała aktorskiego bakcyla i zagrała w telenoweli "Esperanza del corazón" oraz w serialu "Como dice el dicho". Obecnie występuje u boku Pabla Lyle’a w "Cachito de cielo".

Co ciekawe, w produkcji tej zadebiutowała inna córka znanego aktora - Gema, której tatą jest Pedro Fernández, partnerujący Maite Perroni w "Cachito...". Sofía zdaje sobie sprawę z tego, że porównania do słynnej mamy Angeliki Rivery są nieuniknione. Nie zniechęca się jednak, ponieważ czuje, że odkryła swoje powołanie.

Dlatego w przyszłym roku planuje doskonalić swój warsztat na kursie aktorskim w Nowym Jorku. Dziennikarze już polubili pasierbicę prezydenta Meksyku, dzięki czemu w tym roku trafiła na listę "Najpiękniejszych dziewczyn", opublikowaną przez magazyn "Quién".

Przyszła gwiazda

Brandon Peniche jako nastolatek grywał epizody w serialach młodzieżowych. Zanim poważnie zajął się aktorstwem, studiował w Centro de Educación Artística. Później wcielił się w jednego z ważniejszych bohaterów w "Verano de amor" oraz zagrał razem z ojcem, Arturem, w "Niña de mi corazón". Za tę rolę został nagrodzony statuetką TVyNovelas dla odkrycia aktorskiego. Rok później również był nominowany, tym razem jako aktor młodzieżowy. Obecnie jego gwiazda świeci jasno, dzięki wiarygodnie wykreowanej postaci Patricia w "Ukrytej miłości".

Dowiedz się więcej na temat: Latinowood | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje